uzupelniajacy 80h

mrpips
promocja 800 zł

UZUPEŁNIAJĄCY
Kurs na Opiekuna
w żłobku 80h
z decyzją Ministerstwa
nr 29/2018

Forma e-learningowa za pomocą nowoczesnej platformy on-line

kurs nadaje takie same uprawnienia co kurs stacjonarny!

 

sprawdź nas na stronie Ministerstwa decyzja nr 29/2018

kurs możesz rozpocząć w dowolnym momencie dostęp do platformy otrzymujesz zaraz po opłaceniu kursu!

( nawet w weekendy lub kiedy wszyscy śpią )

 

Po ukończeniu kursu opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym otrzymuje zaświadczenie uprawniające do  pracy

z dziećmi do lat 3 na podstawie decyzji MRPiPS nr 29/2018

( zaświadczenie jest takie samo jak przy formie stacjonarnej!)

Bez wychodzenia z domu, przyswajasz wiedzę, kiedy masz czas za pomocą nowoczesnej platformy internetowej:

forma nagranych wykładów

nagrania video,audio

pliki pdf do zapisania na komputerze

zaliczenia w formie testów online

UWAGA! : Na zaświadczeniu nie ma adnotacji, że kurs był
w formie online !

Ustawa z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz. U. z 2011 r. Nr 45 poz. 235, z dnia 3 marca 2011 r.) określa zmiany w wymogach dotyczących kwalifikacji opiekunów w żłobkach i klubach dziecięcych.

Zobacz nasze dokumenty

Zobacz opinie naszych kursantów
5/5
Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w kursie na opiekuna w żłobku poprzez platformę internetową EDUKA CENTER. Wykłady w formie nagrań bardzo fajnie się słuchało, zaliczenia jak dla mnie odpowiednie. Kiedy miałam jakiś problem bardzo szybko uzyskałam wsparcie. Po zakończeniu kursu zaświadczenie miałam na drugi dzień w domu, gdzie moje koleżanki, które robiły kurs w innej placówce na zaświadczenie czekały 2 tygodnie. Na koniec dostałam prezent w formie książek, bardzo miłe zaskoczenie. Polecam EDUKA CENTER wszystkim tym co się jeszcze wahają, pozdrawiam Weronika M.
Weronika M.
nie podano
Na kurs zdecydowałam się bo nie miałam z kim zostawić swoje syna w weekendy aby uczęszczać na zajęcia stacjonarne. Kiedy wychodziłam z nim na spacer odsłuchiwałam lekcji, kiedy spał robiłam notatkii zaliczałam testy, nawet się nie zorientowałam a otrzymałam zaświadczenie i teraz pracuje w żłobku.Nie wiem kiedy zdobyłabym kwalifikacje gdyby nie kurs w formie online opiekunwzlobku.pl
Edyta Kniś
Kraków
Kurs ukończyłam, zaświadczenie otrzymałam i pracuję w żłobku. Teraz nie wyobrażam sobie formy stacjonarnej. Uczyłam się kiedy chciałam i to chyba wspominam najkorzystniej.
Magdalena Wilk
Białystok
Jestem bardzo zadowolona z kursu, kontakt z zespołem bardzo sprawny polecam każdemu kto się jeszcze zastanawia
Asia W.
Wrocław
Gdy tylko miałam jakieś zapytania zespół opiekunwzlobku.pl zaraz na nie odpowiadał, wspaniały kontakt, musze powiedzieć jedno każdemu kto teraz się zastanawia, nie zastanawiaj się, ja rekomenduje że będziesz taka samo zadowolona jak ja jestem!
Aśka Bagniska
Warszawa
Polecam kurs w Eduka-Center w 100%. Najważniejszym dla mnie atutem było, że do kursu mogłam przystąpić kiedy miałam na to czas i ochotę. Kurs zawiera informacje, teorię niezbędną do przygotowania się do pracy na stanowisku opiekuna. Kontakt bardzo dobry, mogłam pisać, dzwonić o każdej porze dnia. Na każde moje pytanie odpowiadali,a każdy napotkany problem pomagali rozwiązać.
Aleksandra Rzychoń
Siemianowice Śląskie

bezpieczne płatności dadzą Ci gwarancje, że nikt oprócz Ciebie nie będzie znał Twojego numeru konta

zapłac karta
Jeśli chcesz dajemy Ci możliwość płatności również przelewem tradycjnym
5/5

Dane naszej placówki do wpłat:

Eduka Center ul. Michałkowicka 28, 41-100 Siemianowice Śląskie

Nazwa Banku i numer rachunku: Raiffeisen, SWIFT: PLN  04 1750 0012 0000 0000 3221 0821

W tytule wpisz: Imię i nazwisko oraz nazwę kursu ( napisz również do nas maila, że wybrałeś taką opcję na info@opiekunwzlobku.pl )

Kurs jest skierowany do osób: które zgodnie z ustawą muszą uzupełnić swoje kwalifikacje.
Wymagania: – wykształcenie co najmniej średnie – ukończone 18 lat

Współpraca również z Urzędami Pracy

Celem kursu jest:  

przygotowanie słuchaczy do pełnienia roli opiekuna dziecka w żłobkach, klubach dziecięcych. Słuchacze otrzymają niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne do tworzenia bezpiecznego i stymulującego środowiska rozwoju każdemu dziecku, zgodnie z jego indywidualnymi możliwościami i potrzebami rozwojowymi. Umiejętności zdobyte podczas kursu zapewnią słuchaczom profesjonalne pełnienie roli opiekuna, który zagwarantuje każdemu, indywidualnemu dziecku szczęśliwy, wszechstronny i bezpieczny rozwój. Nabyte kompetencje umożliwią wspieranie rodzica w procesie wychowania dziecka o harmonijnym i nieharmonijnym rozwoju.

w cenie kursu odbierz BONY

Akademia Opiekuna 24 msce

dostęp do platformy Akademia Opiekuna w której znajdziesz mnóstwo cennych porad dotyczących pracy jako opiekun w żłobku
WARTOŚĆ PREZENTU 936 ZŁ

JESTEŚMY PLACÓWKĄ KSZTAŁCENIE USTAWICZNEGO

Najczęstsze Pytania i odpowiedzi:

Aby rozpocząć kurs należy kliknąć w czerwony guzik – TAK, ZAPISUJĘ SIĘ NA KURS – następnie postępować wg wskazówek, zintegrowany system już sam pokieruje Cię dalej, następnie po opłaceniu kursu od razu otrzymasz na wskazany adres e-mail indywidualny login i hasło. Za pomocą tych danych będziesz mogła/mógł od razu korzystać i uczyć się z platformy w dowolnym czasie 24/7 i dowolnym miejscu!

Proponujemy naszym kursantom 2 opcje:

Przez bank oraz bez weryfikacji banku:

kliknąć czerwony guzik TAK, ZAPISUJĘ SIĘ NA KURS– wybrać system płatności do wyboru: tpay, PayU, przelewy24 itp. – następnie odszukać RATY – np. tpay raty T itp. Weryfikacja poprzez Bank – dalej postępuj wg wskazówek Banku. *Dodatkowo np.PayU proponuje również opcje zapłać dopiero za 30 dni!
LUB ( bez weryfikacji banku )
Kliknij w jeden z poniższych guzików – 2  raty a system przypisze Cię do kursu i nada hasło oraz login, tak abyś mógł od razu korzystać z platformy i efektywnie się uczyć. Nie czekasz na weryfikację banku. To ty sama/sam decydujesz kiedy będziesz wpłacać kolejne cząstki, zasada jest taka: do póki nie wpłacisz całości nie możesz przystąpić do egzaminu końcowego, natomiast możesz przejść cały materiał wraz z zaliczeniami poszczególnych modułów oraz praktykami. Jednym słowem sam sobie to regulujesz! Dodatkowo dostajesz od nas przypomnienia

Nie, na zaświadczeniu nie ma takiej adnotacji. Wzór zaświadczenia potwierdzonego decyzją Ministerstwa możesz zobaczyć na naszej stronie.

Kursant, który rzetelnie przerobi wszystkie nasze materiały zalicza testy oraz egzamin. Jeśli jednak z niewiadomych przyczyn będą jakieś trudności nasz opiekun metodyczny kontaktuje się już indywidualnie i próbuje ustalić dogodną formę zaliczenia a także pomaga w niezrozumiałym materiale.

Pamiętaj, że nie masz limitu czasowego, to ty decydujesz kiedy ukończysz kurs. Dostęp do platformy, gdzie znajdziesz swój kurs masz przez 24 miesiące od daty zapisu.

To wszystko zależy od Ciebie ile czasu poświęcisz na przyswajanie wiedzy. System uwalnia kolejne lekcje dopasowane do możliwości przyswajania wiedzy. Pamiętaj, że kursu nie przerobisz w jeden dzień, gdyż jest to zbyt obszerna wiedza. Materiał uwalnia się cząstkowo co 24h, jeśli przejdziesz do którejś z lekcji a pojawi Ci się komunikat tzn, że następne lekcje odblokują Ci się za 24h.

Część teoretyczna uwalnia się przez 10 dni.

Nie, jedynie co musisz mieć to dostęp do internetu, czy to w telefonie komórkowym, czy na tablecie lub komputerze. Wystarczy znać swój login i hasło i swobodnie uczyć się materiału.

Tak wystawiamy faktury. Jeśli przystąpisz do zakupy zaznacz opcje – chcę otrzymać fakturę. Jeśli nie zaznaczysz tej opcji to po prostu napisz do nas na maila: info@opiekunwzlobku.pl a dział księgowy wystawi Ci ręcznie fakturę, która zostanie przesłana na wskazany adres e-mail.

Tak wystawiamy zaświadczenia, że kursant odbywa u nas kurs. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z taką prośbą podając swoje imię i nazwisko oraz datę i miejsce urodzenia a dokument opieczętowany odeślemy Ci na maila.

Musisz mieć ukończone 18 lat oraz ukończoną szkołę średnią.

Po każdym module ( jest ich 4+egzamin końcowy ) piszesz zaliczenie danego modułu i wysyłasz do nas do sprawdzenia ( system Cię pokieruje ) następnie po zaliczeniu system prowadzi Cię do kolejnych lekcji. Jeśli są jakieś braki nasz zespół poprosi Cię o ich uzupełnienie, jeśli nie uczysz się dalej.

Egzamin jest w formie pisemnej. Po zakończeniu całego materiału, system poprosi Cię o przystąpienie do egzaminu pisemnego, składającego się z pytań zamkniętych/otwartych. To ty decydujesz, kiedy przystąpisz do egzaminu czy zaraz po zrealizowaniu modułów czy po praktykach lub jeszcze później w czasie kiedy będziesz na to gotowa/gotowy.

Tak samo jak w przypadku zaliczenia poszczególnych modułów – Kursant, który rzetelnie przerobi wszystkie nasze materiały zalicza Egzamin. Jeśli jednak z niewiadomych przyczyn będą jakieś trudności nasz opiekun metodyczny kontaktuje się już indywidualnie i próbuje ustalić dogodną formę zaliczenia a także pomaga w niezrozumiałym materiale.

Zaświadczenie przesyłane jest listownie (listem poleconym ) na wskazany adres korespondencyjny zgodnie z podanymi danymi. W odpowiednim momencie system poprosi Cię o podanie takich danych.

Zaświadczenie otrzymasz po pozytywnym zaliczeniu Egzaminu końcowego jak i również przesłaniu kompletnych dokumentów do 72h.

Przerwa nie wpływa na wynik kursu. Dostęp do platformu masz przez 24 miesiące od momentu zapisu. Jeśli pojawi się przerwa po prostu rozpoczynasz w miejscu gdzie ostatnio ukończyłaś. Możesz również wracać do materiały – wstecz- aby przypomnieć sobie materiał.

Niczym. Kurs online jest dużo bardziej dostępny. Nie tracisz czasu i pieniędzy na dodatkowe dojazdy i nie spędzasz czasu na salach wykładowych. Logujesz się do platformy i uczysz się kiedy i gdzie chcesz 24/7. Ministerstwo przyznało nam decyzję na tego typu formę nauki w systemie online.

Tak, po kursie otrzymasz uprawnienia, dzięki którym będziesz mogła/mógł być pełnoprawnym opiekunem dzieci do lat 3 zgodnie z ustawą żłobkową, gdyż posiadamy decyzję Ministerstwa.

Tak, istnieje taka możliwość oto dane do przelewu:

EDUKA CENTER Katarzyna Yüce
Michałkowicka 28
41-100 Siemianowice Śląskie, Polska
Raiffeisen, SWIFT: PLN
04 1750 0012 0000 0000 3221 0821

Pamiętaj jednak, aby równocześnie napisać do nas, że wybrałeś taką opcję to zaraz po zaksięgowaniu środków lub po przesłaniu bankowego potwierdzenia wpłaty nadamy ci hasło i login do platformy.

KONTAKT:

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego EDUKA CENTER

Organ prowadzący: EDUKA CENTER ul. Michałkowicka 28,

41-100 Siemianowice Śląskie, NIP 6272555867

Raiffeisen, SWIFT: PLN  04 1750 0012 0000 0000 3221 0821

 ☎ 503 404 015

info@opiekunwzlobku.pl