A na zakończenie roku…dyplomy!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Doczekaliśmy się! Piękna, słoneczna pogoda za oknem zachwyca! Coraz częściej wychodzimy na dwór, w naszą rutynę wchodzą długie spacery, podziwianie przyrody, słuchanie śpiewu ptaków.

W powietrzu czuć już letni odpoczynek i…wakacje! Aż chce się działać, motywować innych i łapać inspiracje.

Czerwiec wiąże się z nadchodzącymi wakacjami, a co za tym idzie: zakończeniem roku w grupach przedszkolnych, żłobkowych. Niektóre maluchy odchodzą z grupy żłobkowej do przedszkola, a te z przedszkola wybierają się do szkoły.

Moment zakończenia roku jest bardzo ważny w życiu każdego dziecka, a także nauczyciela czy opiekuna (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ). Nawet jeśli dzieci pozostają w danej placówce, często zdarza się, że po prostu zmienia im się nauczyciel czy opiekun.

Powinniśmy więc zorganizować coś wyjątkowego – jako nauczyciele, opiekunowie – dla dzieci, w ten szczególny, wyjątkowy i oczywiście radosny czas.

Przeróżne zabawy: ruchowe, sensoryczne, plastyczne – to oczywiście “must have” , maluszki to uwielbiają. Jeśli szukacie inspiracji na kreatywne aktywności związane z ruchem, sensoryką czy plastyką – sprawdźcie koniecznie naszą stronę z e-bookami.

Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Znajdziecie tam nasze e-booki; ZABAWY RUCHOWE, ZABAWY SENSORYCZNE, DIY ZRÓB TO SAM- ZABAWY PLASTYCZNE.
Na pewno zainspirujecie się i znajdziecie coś dla siebie jak i waszych dzieci z grupy!

Jednak jeśli chodzi o zakończenie roku, nieodłącznym jego elementem są…dyplomy!

Każdy z nas posiada na pewno choć jedną pamiątkę w postaci DYPLOMU. Przypomnijcie sobie, jak dumni byliście, otrzymując go.

Dyplom to coś wyjątkowego, szczególnego. Napawa dziecko radością, pewnością siebie, satysfakcją. Dziecko czuje się ważne, docenione. Warto więc zadbać o dyplom dla każdego dziecka na koniec roku.

Jeśli nie macie pomysłu na stworzenie takiej pamiątki – skorzystajcie z naszego pakietu DYPLOMY.

Znajdziecie w nim aż 25 przeróżnych wzorów dyplomów, z których możecie korzystać – cały rok!

Dyplomy polecamy wydrukować i zalaminować.

Co więcej: nasz pakiet jest całkowicie DARMOWY. Aby go pobrać, wystarczy kliknąć TUTAJ, zostawić nam swojego maila i czekać na wiadomość od nas z odnośnikiem do strony, na której pobierzecie darmowy pakiet.

Co w nim znajdziecie?

DYPLOMY Z OKAZJI UKOŃCZENIA ŻŁOBKA LUB GRUPY ŻŁOBKOWEJ.

Te dyplomy idealnie nadadzą się na zakończenie roku jako prezent dla najmłodszych dzieci – ze żłobka. Znajdziecie w pakiecie cztery różne wzory z tej okazji.

DYPLOMY Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA ROKU, WITAJ W ŻŁOBKU.

Dyplomy te posłużą zarówno opiekunom jak i nauczycielom. Będą świetnym pomysłem na dobre rozpoczęcie roku.

TEMATYCZNE, Z OKAZJI ŚWIĄT

To świetna propozycja na cały rok! W pakiecie znajdziecie dyplom z okazji: Walentynek, Dnia chłopaka, Dnia kobiet, Dnia misia, Dnia kredki, Dnia kota, z okazji karnawału, dyplom świąteczny – okazji Bożego Narodzenia i Wielkanocy.

UNIWERSALNE, DO WYPISANIA

Dzięki dyplomom uniwersalnym, do wypisania – możecie tworzyć własne propozycje. Można z nich korzystać w ciągu całego roku – dzięki czemu nie będziecie musieli szukać już innych szablonów.

OD DZIECI, DLA INNYCH

To także świetne rozwiązanie. Jeśli razem z dziećmi w ciągu roku będziecie tworzyć prezenty dla innych: warto skorzystać z naszych propozycji plakatów. W pakiecie znajdziecie: dyplom dla najlepszej mamy (z miejscem na odbicie dłoni dziecka), dyplom dla najlepszego taty, dyplom dla najlepszej babci, dyplom dla najlepszego dziadka.

Jak widzicie, nasz pakiet oferuje różne propozycje: tak, by każdy znalazł coś dla siebie! Skorzystajcie z niego podczas zbliżającego się zakończenia roku: naprawdę warto!

Przypominamy, że nasz pakiet pobierzecie ZA DARMO! KLIK.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Znaczenie pozytywnego podejścia w edukacji

Znaczenie pozytywnego podejścia w edukacji

Nie ma wątpliwości, że edukacja odgrywa istotną rolę w życiu dziecka. Opiekunowie i nauczyciele w pewnym momencie stają się jednymi z najważniejszych

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.