Blog

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Czytaj więcej
Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Czytaj więcej
Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.

Czytaj więcej
Mężczyzna w żłobku. Wywiad z opiekunem

Mężczyzna w żłobku. Wywiad z opiekunem

Stereotypy i mity związane ze żłobkiem są powszechnie spotykane w naszym społeczeństwie. Powoli żegnamy mit, jakoby żłobek był przechowywalnią dzieci. I to wspaniałe! Wiemy, że żłobek pozytywnie wpływa na rozwój dzieci i jest świetnym wyborem, zwłaszcza jeśli rodzice malucha są aktywni zawodowo. Mimo to wciąż aktywny jest mit związany z…konkretnymi płciami! Czy płeć ma wpływ na to, kto może zostać opiekunem w żłobku?

Czytaj więcej
Złe emocje u dziecka. Czy istnieją?

Złe emocje u dziecka. Czy istnieją?

Emocje u małych ludzi to nie taka łatwa sprawa. W końcu dzieci dopiero poznają siebie. Uczą się uczuć, emocji. Zdobywają wiedzę na temat tego jak je rozpoznać, zidentyfikować, a co więcej: jak umieć je wyrazić i poradzić sobie z nimi. A czy istnieją złe emocje?

Czytaj więcej

Blog - wideo