Akcja: Pytanie do PEDAGOGA SPECJALNEGO

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Bycie opiekunem w żłobku (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ), bycie nauczycielem, a także bycie rodzicem – to role, które niektórzy z nas odgrywają każdego dnia, to też zawody, które wymagają wielu cech wyjątkowych, takich jak cierpliwość, wielkie zaangażowanie i odpowiedzialność.


Każda osoba pracująca z dziećmi, każdy rodzic, chce dla malucha jak najlepiej. Często spotykamy się z sytuacjami trudnymi, z którymi nie potrafimy sobie poradzić. Wstydzimy się nierzadko o tym mówić – jednak niesłusznie. Każdy z nas jest tylko człowiekiem, a pracując z małymi dziećmi musimy wykazywać się dobrą znajomością wielu dziedzin: nie tylko pedagogiki, ale także – między innymi – psychologii. 

Oligofrenopedagogika to kierunek, którego zagadnienia można zgłębić na studiach. Dzięki niej można zostać pedagogiem specjalnym, który pracuje z dziećmi z niepełnosprawnościami czy deficytami rozwojowymi. 

Nie każdy opiekun, nauczyciel czy rodzic – co oczywiście zrozumiałe – jest specjalistą od oligofrenopedagogiki, a nierzadko zachowania, które dzieci przejawiają zmuszają nas do rozmyślań, zadawania pytań, konsultacji.

My, zespół Eduka Center, postanowiliśmy zorganizować akcję, w którą chcemy zaangażować was wszystkich. 
Akcja nosi nazwę PYTANIE DO PEDAGOGA SPECJALNEGO i polega właśnie na…zadaniu nurtującego CIĘ pytania.

Jeśli jest coś o co chciałbyś/chciałabyś zapytać doświadczonego pedagoga specjalnego możesz to zrobić, pisząc swoje zapytanie na nasz adres email: n.chrobok@opiekunwzlobku.pl tytułem: PYTANIE DO PEDAGOGA SPECJALNEGO.

Planujemy zebrać 15 najciekawszych pytań i przekazać je do pedagoga specjalnego. Nasz specjalista odpowie na wasze pytania w formie krótkich wideo. 

Taka forma będzie przystępna i zrozumiała dla każdego. Mamy nadzieję, że dzięki akcji przyczynimy się do rozwiania waszych wątpliwości dotyczących rozwoju dziecka, pracy z dzieckiem z niepełnosprawnościami czy dotyczących szeroko rozumianych aspektów psychologicznych.

Zachęcamy was do wysyłania pytań: akcję planujemy zakończyć wraz z końcem maja.

Zadaj pytanie pedagogowi specjalnemu i uzyskaj odpowiedź  na nurtujące Cię pytanie! To…takie proste!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Rutyna w życiu dziecka. Korzyści

Rutyna w życiu dziecka. Korzyści

Rutyna kojarzy się w różnoraki sposób. Może być dla jednych bezpieczeństwem, a dla drugich nudą. Świat dorosłych różni sie jednak od świata dzieci. Okazuje się, że dzieci rutyny…potrzebują!

Jak muzyka wpływa na rozwój dzieci?

Jak muzyka wpływa na rozwój dzieci?

Muzyka towarzyszy nam na co dzień. Czy wiesz jednak, że prócz zabawy i dobrej rozrywki muzyka oznacza także rozwój? Sprawdź jak muzyka wpływa na rozwój maluchów…