Akcja: Pytanie do PEDAGOGA SPECJALNEGO

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Bycie opiekunem w żłobku (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ), bycie nauczycielem, a także bycie rodzicem – to role, które niektórzy z nas odgrywają każdego dnia, to też zawody, które wymagają wielu cech wyjątkowych, takich jak cierpliwość, wielkie zaangażowanie i odpowiedzialność.


Każda osoba pracująca z dziećmi, każdy rodzic, chce dla malucha jak najlepiej. Często spotykamy się z sytuacjami trudnymi, z którymi nie potrafimy sobie poradzić. Wstydzimy się nierzadko o tym mówić – jednak niesłusznie. Każdy z nas jest tylko człowiekiem, a pracując z małymi dziećmi musimy wykazywać się dobrą znajomością wielu dziedzin: nie tylko pedagogiki, ale także – między innymi – psychologii. 

Oligofrenopedagogika to kierunek, którego zagadnienia można zgłębić na studiach. Dzięki niej można zostać pedagogiem specjalnym, który pracuje z dziećmi z niepełnosprawnościami czy deficytami rozwojowymi. 

Nie każdy opiekun, nauczyciel czy rodzic – co oczywiście zrozumiałe – jest specjalistą od oligofrenopedagogiki, a nierzadko zachowania, które dzieci przejawiają zmuszają nas do rozmyślań, zadawania pytań, konsultacji.

My, zespół Eduka Center, postanowiliśmy zorganizować akcję, w którą chcemy zaangażować was wszystkich. 
Akcja nosi nazwę PYTANIE DO PEDAGOGA SPECJALNEGO i polega właśnie na…zadaniu nurtującego CIĘ pytania.

Jeśli jest coś o co chciałbyś/chciałabyś zapytać doświadczonego pedagoga specjalnego możesz to zrobić, pisząc swoje zapytanie na nasz adres email: n.chrobok@opiekunwzlobku.pl tytułem: PYTANIE DO PEDAGOGA SPECJALNEGO.

Planujemy zebrać 15 najciekawszych pytań i przekazać je do pedagoga specjalnego. Nasz specjalista odpowie na wasze pytania w formie krótkich wideo. 

Taka forma będzie przystępna i zrozumiała dla każdego. Mamy nadzieję, że dzięki akcji przyczynimy się do rozwiania waszych wątpliwości dotyczących rozwoju dziecka, pracy z dzieckiem z niepełnosprawnościami czy dotyczących szeroko rozumianych aspektów psychologicznych.

Zachęcamy was do wysyłania pytań: akcję planujemy zakończyć wraz z końcem maja.

Zadaj pytanie pedagogowi specjalnemu i uzyskaj odpowiedź  na nurtujące Cię pytanie! To…takie proste!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Co pobierzesz za darmo? Aktualizacja

Co pobierzesz za darmo? Aktualizacja

Praca z dziećmi wymaga nieograniczonej wyobraźni i wielu pomysłów. Przekazywanie wiedzy i nauka nowych umiejętności powinny odbywać się w formie zabawy. Właśnie