Boże narodzenie: frajda i edukacja w jednym pakiecie!

Boże Narodzenie: magia i edukacja w jednym pakiecie!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Już tylko kilka dni zostało do świąt Bożego Narodzenia! Jest to jeden z najbardziej magicznych okresów w roku, kiedy wszystkich łączy ta sama nić życzliwości, ciepła, miłości do drugiej osoby.

Ta niesamowita atmosfera i klimat udziela się każdemu – nawet dzieciom. Czekają one z  niecierpliwością na Mikołaja czy Dzieciątko, pomagają stroić choinkę, czekają na biały śnieg, który umożliwi im zimowe zabawy na zewnątrz.

Jako dorośli, a zwłaszcza nauczyciele i opiekunowie (nasz kurs na opiekuna znajdziesz TUTAJ), powinniśmy wykorzystać ten niezastąpiony klimat podczas organizowania zajęć edukacyjnych z dziećmi.

Co więc zorganizować w klimacie świątecznym, by przybliżyć dziecku ten czas, a jednocześnie zadbać o jego rozwój i miło spędzony czas?

Przychodzimy na ratunek z edukacją last minute! 🙂 Wystarczy skorzystać z naszego pakietu edukacyjnego, w którym znajduje się wiele świątecznych pomocy dydaktycznych. Aktualnie, z okazji świąt, zakupicie go w niesamowicie niskiej cenie promocyjnej. Warto z niej korzystać, biorąc pod uwagę fakt, iż po zalaminowaniu, elementy z pakietu posłużą wam na długi czas!

Pakiet Boże Narodzenie: frajda i edukacja w jednym!

Pakiet składa się aż z 42 stron PDF do samodzielnego wydruku. Znajduje się w naszym sklepie, TUTAJ.

 Znajdują się w nim:

  • dekoracje: można wykorzystać je do ozdobienia sali czy pokoju dziecka. Z dostępnych elementów, można także stworzyć świąteczną gazetkę, angażując dzieci do pomocy,
  • plansze: plansze będą idealne podczas omawiania tematu świąt Bożego Narodzenia. 
  • brakująca połowa: zabawa, w której dziecko musi dokleić brakujący element z obrazka. Kolorowe grafiki utrzymane są w klimacie świąt Bożego Narodzenia.
  • sekwencje i szeregi: znane, lubiane i potrzebne ćwiczenie. Zadaniem dziecka jest dokończenie przedstawionej sekwencji. Zabawa ćwiczy koncentrację uwagi, koordynację oko-ręka.
  • kolorowe bombki: w tej zabawie dziecko przyczepia bombkę do odpowiedniego koloru. 
  • domino: znana i lubiana gra w nieco innej wersji, w klimacie Bożego Narodzenia. Dziecko układa domino, stykając ze sobą dwa jednakowe elementy.

Pakiet ten będzie idealny zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Zabawi dziecko na długie godziny, jednocześnie stymulując jego prawidłowy rozwój i dostarczając nowej, cennej wiedzy.

Choć pakiet przeznaczony jest docelowo dla opiekunów i nauczycieli, świetnie sprawdzi się również podczas pracy w domu, z rodzicem. 

Warto, w tej świątecznej gorączce, zatrzymać się na moment, i poświęcić odpowiednią ilość czasu małemu człowiekowi. W końcu on też pragnie uczestniczyć w świątecznym czasie: ułożenie z nim świątecznego domina z naszego pakietu będzie dobrą zabawą!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.