Co do pobrania za darmo?

Co do pobrania za darmo?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Pomoce dydaktyczne są bardzo przydatne w pracy zarówno nauczycieli jak i opiekunów w żłobkach i klubach malucha (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ). Będą także idealne dla rodziców, którzy chcą uczyć dzieci poprzez zabawę, a brak im pomysłów na ćwiczenia czy zadania różnego typu.

Jedne z popularniejszych pomocy dydaktycznych to pakiety edukacyjne. Można znaleźć pakiety różnego typu: stworzone z okazji przeróżnych świąt, dni tematycznych, skupiających się na rozwoju, np motoryki małej, czy też rozwijające umiejętność przeliczania czy czytania.

Takie pakiety – o przeróżnej tematyce – znajdziecie w naszym sklepie internetowym KLIK.

Co więcej, my jako Eduka Center, chcąc podziękować naszym klientom i obserwatorom za obecność, udostępniamy wybrane materiały z naszej oferty całkowicie za darmo.

Wciąż są do pobrania na naszej stronie głównej i w każdej chwili możecie pobrać na swoje urządzenie interesujący was pakiet edukacyjny.

W dzisiejszym artykule na blogu, przedstawiamy nasze darmowe edukacyjne pakiety. Mamy nadzieję, że przydadzą wam się one do pracy z dziećmi!

PLAKATY NA DZIEŃ MATKI

Maj to piękny miesiąc. W maju obchodzimy też bardzo ważne święto: Dzień Mamy.
Mama – Super Bohaterka swojego dziecka. Niemal wszyscy: zarówno dzieci jak i dorośli, chcą, by w swoje święto Mama czuła się wyjątkowo.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla was dwa darmowe plakaty z okazji Dnia Matki!
Pierwszy z napisem “Dom jest tam, gdzie mama”, drugi “Najlepsza miłość to ta od mamy”.

Plakaty możecie wykorzystać także z dziećmi w żłobku czy przedszkolu, przygotowując prezenty na Dzień Matki z najmłodszymi. Pobierzecie je TUTAJ.

WIOSENNE KWIATY


Wiosna to piękny czas, w którym wszystko wokół budzi się do życia. Obserwowanie przyrody na spacerach z dziećmi to świetny sposób na edukacyjne i ciekawe spędzenie czasu.

Warto poprowadzić również wiosenne zajęcia edukacyjne z dziećmi – przed wyjściem na spacer. My polecamy wam karty trójdzielne Wiosenne Kwiaty.
Karty zawierają realne zdjęcia kwiatów i spełniają wymogi Polskiego Instytutu Montessori. Pobierzecie go TUTAJ.

KRAJE I ICH WALUTY

To pakiet, który przyda się każdej osobie pracującej z dziećmi. Dzięki niemu, w formie atrakcyjnej zabawy można uczyć dziecko poznawania świata: krajów i ich walut.


Pakiet składa się z kart trójdzielnych z panoramami różnych krajów oraz ich walutami .
Na pewno pakiet rozbudzi ciekawość dzieci i poszerzy ich wiedzę o świecie! Pobierzecie go TUTAJ.

ZWIERZĘTA I ICH KONTYNENTY

Pakiet składa się z 21 stron PDF do samodzielnego wydruku. Będzie świetną opcją dla dzieci, które uczą się i poznają zwierzęta, a także świat!


W środku znajdują się plansze, które posłużą do demonstracji podczas omawiania tematu, a także znana i lubiana gra memory ze zwierzętami z Europy i Australii.
W pakiecie znajdują się realne zdjęcia zwierząt. Pakiet do pobrania TUTAJ.

TABLICA MOTYWACYJNA

Motywowanie dzieci do działania, zdobywania nowych umiejętności, rozwijania zainteresowań – to piękna rola nauczycieli i opiekunów, ale także rodziców.
Tablica motywacyjna od Eduka Center sprawdzi się zarówno podczas pracy grupowej jak i indywidualnej.

Zawiera:

  • tablicę dla grupy,
  • tablicę indywidualną.
    Można wywiesić tablicę w widocznym miejscu i zdobywać uśmiechnięte buźki bądź inne naklejki. Pakiet pobierzecie TUTAJ.

PIKTOGRAMY

Wiemy, jak ważne jest wspieranie samodzielności dziecka!
Z tego powodu stworzyliśmy wyjątkowy pakiet, który można już dziś pobrać ZA DARMO!


W pakiecie PIKTOGRAMY znajdziecie piktogramy z ubraniami, dzięki którym dziecko będzie w stanie rozwijać swoją samodzielność, dokonując prób dobierania swojego codziennego ubioru, a także piktogramy z zabawkami, dzięki czemu będziemy kształtować umiejętność dbania o porządek.

Świetna propozycja zarówno dla dzieci żłobkowych jak i przedszkolnych. Przyda się każdemu opiekunowi, nauczycielowi, a także rodzicowi. Do pobrania TUTAJ.

CYFRY DO KOLOROWANIA

To pakiet, który przyda się każdej osobie pracującej z dziećmi. Dzięki niemu, w formie atrakcyjnej zabawy można uczyć dziecko cyferek.

Każda cyferka w pakiecie występuje w dwóch wersjach:

  • w wersji do kolorowania,
  • w wersji do poznawania jej paluszkiem “po śladach”.

To idealna pomoc edukacyjna podczas nauki cyferek dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Pobierzecie je TUTAJ.

Na naszej stronie pobierzecie także pakiety edukacyjne stworzone z okazji przeróżnych świąt:

Pakiet Mikołaj: KLIK.
Pakiet Karnawałowy Zawrót Głowy: KLIK.
Pakiet Wielkanoc: KLIK.

Mamy nadzieję, że nasze darmowe pakiety edukacyjne ubarwią wasze zajęcia z dziećmi. Trzymamy kciuki za jak najlepsze zabawy, ćwiczenia, zadania!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.