Co do pobrania za darmo?

Co można pobrać za darmo?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Eduka Center to platforma, która łączy wszystkie osoby pracujące z dziećmi. Zarówno rodziców, nauczycieli czy opiekunów (PS zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ!).

Wspieramy pracę zarówno rodziców jak i pedagogów, opiekunów, tworzymy nowe kursy, pomoce dydaktyczne czy prowadzimy szkolenie kwalifikacyjne na opiekuna w żłobku. Rozwijamy się – bo wiemy, że pasja to coś wspaniałego!

Regularnie też staramy się dawać wam – naszym klientom, obserwatorom – wartości, które możecie pobrać za darmo. Robimy to w podziękowaniu za to, że jesteście z nami, obserwujecie nas i korzystacie z naszych usług – to dla nas bardzo ważne! 🙂

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy podsumować wszystkie materiały, które możecie pobrać u nas za darmo. Cały czas są dostępne – jeśli więc coś was zainteresuje, to wchodźcie, by pobrać dany materiał. Są to pomoce dydaktyczne do pracy z dziećmi. Możecie wykorzystać je w warunkach domowych jak i w żłobku czy przedszkolu.

Zapraszamy!

PAKIET „MIKOŁAJ”

Pierwszy pakiet jest tematyczny, stworzony specjalnie z myślą o dniu 6 grudnia, czyli o Mikołaju. Pakiet jak najbardziej można pobrać już teraz, zapisać i czekać na miesiąc grudzień! 🙂

W środku pakietu znajdują się karty przedstawiające Mikołaje z różnych stron świata, gra „Zobacz i zapamiętaj”, gra typu memory, list od Mikołaja, a także propozycje wykonania kartek świątecznych.

Pakiet pobierzecie za darmo TUTAJ.

PAKIET „TABLICA MOTYWACYJNA”

Kolejną propozycją jest pakiet Tablica motywacyjna. Do pobrania TUTAJ.

Motywowanie dzieci do działania, zdobywania nowych umiejętności, rozwijania zainteresowań – to piękna rola nauczycieli i opiekunów, ale także rodziców.

Tablica motywacyjna od Eduka Center sprawdzi się zarówno podczas pracy grupowej jak i indywidualnej.

Zawiera:

  • tablicę dla grupy,
  • tablicę indywidualną.

Można wywiesić tablicę w widocznym miejscu i zdobywać uśmiechnięte buźki bądź inne naklejki.

PAKIET „WALENTYNKI”

Kolejny tematyczny pakiet, przygotowany specjalnie na święto zakochanych! Do pobrania w każdej chwili TUTAJ.

Pakiet Walentynki zawiera:

  • ćwiczenie typu memory Druga Połowa,
  • ćwiczenia grafomotoryczne,
  • ćwiczenie na spostrzegawczość,
  • kolorowanki,
  • kartki walentynkowe.

PAKIET „CYFRY DO KOLOROWANIA”

Pakiet Cyfry do kolorowania jest do pobrania TUTAJ.

To pakiet, który przyda się każdej osobie pracującej z dziećmi. Dzięki niemu, w formie atrakcyjnej zabawy można uczyć dziecko cyferek. Każda cyferka w pakiecie występuje w dwóch wersjach:

  • w wersji do kolorowania,
  • w wersji do poznawania jej paluszkiem “po śladach”.

To idealna pomoc edukacyjna podczas nauki cyferek dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym.

WIDEO „10 MITÓW DOTYCZĄCYCH PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ”

Prócz pakietów, mamy także dla was darmowe wideo, w którym doświadczony ratownik medyczny omawia 10 mitów dotyczących pierwszej pomocy przedmedycznej. Do zobaczenia za darmo TUTAJ.

A cały nasz kurs prowadzony przez Andrzeja Pawlukanisa, z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej możecie zakupić TUTAJ.

Zapraszamy was do skorzystania z naszych darmowych materiałów! 🙂

Mamy nadzieję, że z nimi, wasze zajęcia z dziećmi będą jeszcze lepsze!


Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.