Co pobierzesz za darmo? Aktualizacja

Co pobierzesz za darmo? Aktualizacja

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Praca z dziećmi wymaga nieograniczonej wyobraźni i wielu pomysłów. Przekazywanie wiedzy i nauka nowych umiejętności powinny odbywać się w formie zabawy. Właśnie w ten sposób dzieci najszybciej się uczą. Dzięki temu, nauka to nie jest dla najmłodszych żaden skomplikowany proces, a coś co fascynuje i zachęca do dalszego poznawania świata.

Czymś, co pomaga rodzicom, nauczycielom i opiekunom (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ) w organizowaniu kreatywnych zajęć edukacyjnych dla dzieci, są…pomoce edukacyjne. Wszelkiego rodzaju pakiety cieszą się dużą popularnością. Można je wydrukować i zalaminować, dzięki czemu wystarczą na długi czas użytkowania. W zależności od tematyki, uczą różnych informacji i rozwijają wiele umiejętności.

Sklep internetowy Eduka Center oferuje wiele takich pakietów. Z powodzeniem możecie wybrać interesującą was opcję – TUTAJ.

Natomiast w podziękowaniu dla naszych klientów i po to by wspierać pracę rodziców, opiekunów i nauczycieli, co jakiś czas udostępniamy wybrane pakiety edukacyjne do pobrania – całkowicie ZA DARMO. Zapraszamy na podsumowanie darmowych materiałów.

SZKIELET ZWIERZĄT KLIK.

Pakiet Szkielet Zwierząt inspirowany jest metodą Montessori. Składa się z 22 stron PDF do samodzielnego wydruku. Idealny do pracy z dziećmi w różnym wieku. Karty spełniają wymogi Polskiego Instytutu Montessori. Mają wymiary 14×14 cm. Plansze dzielą się na dwie grupy: pierwsza to zdjęcie realne oraz szkielet z podpisem, druga to zdjęcie realne i szkielet, bez podpisu – z oddzielnymi podpisami do wycięcia.

ANIMALS AND THEIR CONTINENTSKLIK.

To pakiet, który sprawdzi się idealnie w pracy z najmłodszymi dziećmi. Pakiet w anglojęzycznej wersji przedstawia kontynenty wraz ze zwierzętami, które je zamieszkują. Co więcej, w pakiecie dostępna także gra memory z wizerunkami zwierząt z Europy i Australii.

  • pakiet zawiera realne zdjęcia zwierząt,
  • zwierzęta podpisane w języku angielskim.

To idealna pomoc edukacyjna podczas nauki języka angielskiego.

W ŁAZIENCE. KARTY TRÓJDZIELNEKLIK.

Karty trójdzielne “W łazience” inspirowane są metodą Montessori. Idealne nawet dla młodszych dzieci, przedstawiają wyposażenie łazienki. Pakiet zawiera realne zdjęcia.
Zestaw składa się z 20 kart do samodzielnego wydruku. Dzięki trójdzielności kart dziecko jest w stanie samodzielnie dokonać kontroli błędu. W zestawie: karty z podpisem, karty bez podpisu, sam podpis.

WYKROPKOWANE OBRAZKI KLIK.

Wszyscy wiemy jak bardzo dzieci lubią prace plastyczne różnego typu. Warto wpleść zabawy plastyczne w codzienne zajęcia: nie tylko rozwijają motorykę małą, ale także pozwalają wyrazić emocje, wyrazić siebie, kształtują kreatywność czy inicjatywę twórczą. Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla was darmowy pakiet Wykropkowane Obrazki. Znajdziecie w nim 32 strony z szablonami obrazków do wyklejania.
Dziecko może wyklejać je plasteliną, paluszkiem pomoczonym w farbie czy kulkami z krepiny!  Znajdziecie dwie wersje szablonów w pakiecie; czarno-białą oraz kolorową.

PIKTOGRAMYKLIK.

W pakiecie PIKTOGRAMY znajdziecie piktogramy z ubraniami, dzięki którym dziecko będzie w stanie rozwijać swoją samodzielność, dokonując prób dobierania swojego codziennego ubioru, a także piktogramy z zabawkami, dzięki czemu będziemy kształtować umiejętność dbania o porządek. Świetna propozycja zarówno dla dzieci żłobkowych jak i przedszkolnych. Przyda się każdemu opiekunowi, nauczycielowi, a także rodzicowi.

WIOSENNE KWIATY KLIK.

Wiosna to piękny czas, w którym wszystko wokół budzi się do życia. Obserwowanie przyrody na spacerach z dziećmi to świetny sposób na edukacyjne i ciekawe spędzenie czasu. Warto poprowadzić również wiosenne zajęcia edukacyjne z dziećmi – przed wyjściem na spacer. My dziś proponujemy wam karty trójdzielne Wiosenne Kwiaty. Karty zawierają realne zdjęcia kwiatów i spełniają wymogi Polskiego Instytutu Montessori.

KRAJE I ICH WALUTYKLIK.

To pakiet, który przyda się każdej osobie pracującej z dziećmi. Dzięki niemu, w formie atrakcyjnej zabawy można uczyć dziecko poznawania świata: krajów i ich walut. Pakiet składa się z kart trójdzielnych z panoramami różnych krajów oraz ich walutami . Na pewno pakiet rozbudzi ciekawość dzieci i poszerzy ich wiedzę o świecie!

ZWIERZĘTA I ICH KONTYNENTYKLIK.

Pakiet składa się z 21 stron PDF do samodzielnego wydruku. Będzie świetną opcją dla dzieci, które uczą się i poznają zwierzęta, a także świat! W środku znajdują się plansze, które posłużą do demonstracji podczas omawiania tematu, a także znana i lubiana gra memory ze zwierzętami z Europy i Australii. W pakiecie znajdują się realne zdjęcia zwierząt.

CYFRY DO KOLOROWANIA KLIK.

To pakiet, który przyda się każdej osobie pracującej z dziećmi. Dzięki niemu, w formie atrakcyjnej zabawy można uczyć dziecko cyferek. Każda cyferka w pakiecie występuje w dwóch wersjach:

  • w wersji do kolorowania,
  • w wersji do poznawania jej paluszkiem “po śladach”. To idealna pomoc edukacyjna podczas nauki cyferek dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym.

TABLICA MOTYWACYJNAKLIK.

Motywowanie dzieci do działania, zdobywania nowych umiejętności, rozwijania zainteresowań – to piękna rola nauczycieli i opiekunów, ale także rodziców.
Tablica motywacyjna od Eduka Center sprawdzi się zarówno podczas pracy grupowej jak i indywidualnej.
Zawiera:

  • tablicę dla grupy,
  • tablicę indywidualną.
    Można wywiesić tablicę w widocznym miejscu i zdobywać uśmiechnięte buźki bądź inne naklejki .

Mamy nadzieję, że nasze materiały okażą się pomocne i zainspirują was do zorganizowania świetnych zajęć!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.