Ćwiczenia ruchowe dla najmłodszych

Ćwiczenia ruchowe dla najmłodszych na Dzień Nauczyciela

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Choć w tym roku październik jest wyjątkowo deszczowy i chłodny, dziś obchodzimy wyjątkowy dzień, który rozgrzeje serca: zarówno dorosłych jak i dzieci!


14.10 – Dzień Nauczyciela. To wyjątkowe święto, o którym nie powinniśmy zapominać. Praca pedagogów jest niezwykła: nauczyciele i opiekunowie w żłobkach/klubach malucha starają się dać dzieciom wszystko to, co najlepsze: swoje zaangażowanie, pasję, pomysły.


My – zespół Eduka Center – z wykształcenia jesteśmy pedagogami, a więc chcemy wspierać WAS – nauczycieli i opiekunów – na każdym kroku. Wciąż tworzymy dla was nowości: nowe kursy jak i e-booki czy karty PDF pomocne do pracy z dziećmi, ale nie zapominamy także o Dniu Nauczyciela!


Przygotowaliśmy dla was prezent – specjalnie na ten szczególny, pełen uśmiechu dzień. Już od dziś możecie pobrać – ZA DARMO – nasz autorski e-book z zestawem ćwiczeń ruchowych dla najmłodszych!
Pobierzecie go TUTAJ.

A co w nim znajdziecie? Prawdziwe perełki!

CZĘŚĆ TEORETYCZNA

W e-booku oczywiście nie mogło zabraknąć odrobiny teorii. Opisujemy dlaczego ruch jest tak ważny w życiu dziecka, udowadniając, że zapewnienie dzieciom odpowiedniej dawki ruchu każdego dnia jest niezbędne podczas prawidłowego wspierania ich rozwoju.

ZAJĘCIA GŁÓWNE

W tej części zapraszamy już do zabawy! W tej części znajdziecie propozycje zajęć ruchowych głównych, wraz z opisem celów jak i przebiegu zajęć. Opisujemy takie zabawy jak Mój Bucik, Łowcy Ryb, Nosorożec czy Małe Żabki. Propozycji jest aż dziesięć, a więc naprawdę warto je poznać!

CZAS NA RELAKS

Po zajęciach głównych i rozładowaniu energii, przychodzi pora na relaks. Odpoczynek jest równie ważny i wcale nie musi być nudny. W tej części znajdziecie propozycje zabaw wyciszających, dzięki którym dzieci będą miały możliwość rozluźnienia się.

E-book składa się z 19 stron A4. Występuje w formacie PDF, a więc z łatwością można go wydrukować, a po zalaminowaniu starczy na długi, długi czas.

Przypominamy: e-book znajdziecie TUTAJ.

Życzymy wam – nauczycielom i opiekunom – z okazji waszego święta wszystkiego co najlepsze! Bądźcie pełni energii, zadziwiajcie cierpliwością, nie zapominajcie o odpowiedzialności, wykorzystujcie moc kreatywności każdego dnia! 

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook i Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Zajęcia plastyczne a rozwój dzieci

Zajęcia plastyczne, a rozwój dzieci

Wspieranie rozwoju dziecka w codziennych sytuacjach, zajęciach, zabawach, to ważne zadanie każdego rodzica, nauczyciela oraz opiekuna w żłobku (nasz kurs znajdziesz TUTAJ).

Jak uczyć dziecko o roślinach?

Jak uczyć dziecko o roślinach?

Matka natura tworzy najpiękniejsze obrazy – czyż nie? Świat jest piękny, a przyroda zachwyca. Obserwowanie jak rośliny budzą się do życia, jak