Czy znajdę pracę po kursie internetowym?

Czy znajdę pracę po kursie internetowym?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Wiele osób marzy o pracy w żłobku. Choć jest ona wymagająca i bardzo odpowiedzialna, radość i satysfakcja płynąca z uśmiechu najmłodszych jest ogromna. Choć praca z dziećmi wymaga dużych pokładów cierpliwości, czułości i kreatywności, niezbędne są także odpowiednie kwalifikacje. 

Oczywiście w żłobku można pracować po odpowiednich studiach wyższych, ale nie są one koniecznością. Jeśli ktoś posiada wykształcenie średnie, może odbyć 280 godzinny kurs, który nada kwalifikacje potrzebne do pracy z maluchami. 

Jako placówka kształcenia ustawicznego – Eduka Center – w swojej ofercie posiadamy szereg kursów związanych z opieką nad dziećmi. Jednym z najważniejszych jest nasz kurs on-line na opiekuna w żłobku 280 godzin, który znajdziecie TUTAJ.

Wiele osób sceptycznie podchodzi do tego typu szkoleń. Biją się z myślami:

Czy po kursie internetowym znajdę pracę?

Odpowiadamy: tak!

Warto wspomnieć, że na zaświadczeniu, które wystawiamy nie widnieje informacja, że kurs odbył się w formie internetowej. Dlaczego? To proste – ponieważ nasz kurs niczym nie różni się od tego w formie stacjonarnej. No, może jedynie tym, że wiedzę teoretyczną możecie przyswajać w wygodny sposób: w domu, pod kocem, czy też w każdym innym miejscu, w którym akurat będziecie mieli ochotę na naukę!

Podczas kursu internetowego przekazywana jest wiedza teoretyczna, zgodna z wytycznymi Ministerstwa. Ponadto, 80h szkolenia stanowią praktyki w wybranym przez siebie żłobku czy klubie malucha. Są one obligatoryjne i niezbędne do tego, by zaobserwować jak w praktyce wygląda praca z najmłodszymi. 

Należy pamiętać, by sprawdzić czy kurs internetowy posiada aktualną decyzję Ministerstwa – tylko zaświadczenia z ważną decyzją są legalne!

Jak przedstawiliśmy wyżej, kurs internetowy nie różni się programowo od kursu w formie stacjonarnej. Znalezienie pracy po kursie internetowym jest możliwe, realne, a co więcej: jest czymś normalnym, zgodnym z ustawą. Należy posiadać odpowiednie kwalifikacje, a kurs internetowy (oczywiście sprawdzony!) takowe nadaje. 

Wciąż wobec zdobywania wiedzy w formie on-line powstaje wiele mitów i nieprawdziwych informacji. Warto jednak zaakceptować to, że technologia idzie do przodu i skorzystać z dobrodziejstw jakie nam daje! Zapoznajcie się bliżej z naszą ofertą TUTAJ i sami odkryjcie zalety płynące z tego typu edukacji.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Chcesz spełnić swoje marzenie o byciu opiekunem w żłobku? Zobacz nasz KURS!


Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

eksperymentowanie oznacza zabawę

Eksperymentowanie oznacza zabawę!

Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość otaczającą rzeczywistością i uwielbiają poznawać świat. I to właśnie powinniśmy im ułatwić: jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie

Co do pobrania za darmo?

Co do pobrania za darmo?

Pomoce dydaktyczne są bardzo przydatne w pracy zarówno nauczycieli jak i opiekunów w żłobkach i klubach malucha (zobacz nasz kurs na opiekuna