Doskonal swoje umiejętności z Eduka Center

Doskonal swoje umiejętności z Eduka Center

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Lato to czas relaksu, wypoczynku, łapania witaminy D i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nic dziwnego, że mało kto myśli wtedy o samorozwoju, kursach, szkoleniach, zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności. Chcemy maksymalnie wykorzystać piękną pogodę, zrelaksować się na łonie natury i ostatnie o czym myślimy to siedzenie w salach wykładowych (często bez klimatyzacji!), czy staniem w korku, by do tej sali w ogóle dojechać.

Mimo to mamy świadomość, że samorozwój jest bardzo ważny. Praca z dziećmi – w przedszkolu czy żłobku (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ), wymaga ciągłego zdobywania wiedzy i poznawania nowych metod pracy z maluchami. Jak więc połączyć te dwa aspekty? Czerpanie z pięknej pogody tyle ile się da i dodatkowo zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności, jednak bez konieczności spędzania kilku godzin tygodniowo w sali wykładowej?

Odpowiedzią są…kursy doskonalące on-line! Jako placówka kształcenia ustawicznego, oczywiście posiadamy takie kursy w swojej ofercie. Do kogo są one skierowane? Tak naprawdę do każdej zainteresowanej osoby! Ale przede wszystkim dla osób na co dzień pracujących z dziećmi:

  • dla rodziców,
  • dla opiekunów w żłobkach,
  • dla nauczycieli,
  • dla studentów pedagogiki,
  • dla niań.

Nasze kursy doskonalą umiejętności i poszerzają wiedzę. Na temat czego? Na tematy związane z pedagogiką! Wszystkie z kursów znajdziecie na naszej stronie internetowej – TUTAJ. Co jest ważne to to, że są one w prowadzone w wygodnej formie on-line.

Co to oznacza?

Oznacza to, iż kursy są nagrane i wgrane na naszą platformę. Materiały w szkoleniach są mieszane: w zależności od kursu, są to zarówno wideo, PDF jak i audio. Dzięki temu, kursant może uczyć się kiedy chce: nocą, wieczorem, rano, po południu. Co więcej: możemy uczyć się z pomocą telefonu, tabletu, laptopa, komputera – wystarczy dostęp do internetu. Nie ważne jest więc miejsce: z naszymi szkoleniami wiedzę zdobędziesz na plaży, w parku, na długim spacerze w lesie, na łące podczas pikniku, na swoim własnym ogródku czy balkonie. To ty decydujesz! Nie musisz więc tracić letniej pogody: ciesz się promieniami słońca, orzeźwiającym wietrzykiem i dodatkowo zdobywaj nową wiedzę!

Jakie kursy mamy w ofercie?

Tak jak pisaliśmy wyżej: wszystkie znajdziecie w naszym sklepie. Kursy z platformy Eduka Center dotyczą przede wszystkim pedagogiki, pracy z dziećmi.

Mamy między innymi:

  • kurs Innowacyjnej nauki pisania i czytania: z niego dowiesz się jak w efektywny sposób nauczyć dziecko pisać i czytać: zgodnie z jego naturalnymi zainteresowaniami,
  • kurs Psychomotoryka Smyka: z którego dowiesz się między innymi jak prowadzić terapię psychomotoryczną,
  • kurs Sensoraki: z którego dowiesz się jak wspierać rozwój integracji sensorycznej u dzieci,
  • kurs Motoryki Małej: z którego dowiesz się jak diagnozować trudności w obrębie motoryki małej,
  • kurs Nauki zegara: z którego dowiesz się jak w łatwy i atrakcyjny sposób nauczyć dziecko korzystania z zegara!

To tylko niektóre propozycje: szkoleń mamy o wiele, wiele więcej! Koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy: na pewno któreś ze szkoleń przypadnie Ci do gustu. I pamiętaj: prócz relaksu i odpoczynku, poświęć jakiś ułamek lata na naukę. Na pewno się opłaci! 🙂


Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Rutyna w życiu dziecka. Korzyści

Rutyna w życiu dziecka. Korzyści

Rutyna kojarzy się w różnoraki sposób. Może być dla jednych bezpieczeństwem, a dla drugich nudą. Świat dorosłych różni sie jednak od świata dzieci. Okazuje się, że dzieci rutyny…potrzebują!

Jak muzyka wpływa na rozwój dzieci?

Jak muzyka wpływa na rozwój dzieci?

Muzyka towarzyszy nam na co dzień. Czy wiesz jednak, że prócz zabawy i dobrej rozrywki muzyka oznacza także rozwój? Sprawdź jak muzyka wpływa na rozwój maluchów…