Doskonal swoje umiejętności z Eduka Center

Doskonal swoje umiejętności z Eduka Center

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Lato to czas relaksu, wypoczynku, łapania witaminy D i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nic dziwnego, że mało kto myśli wtedy o samorozwoju, kursach, szkoleniach, zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności. Chcemy maksymalnie wykorzystać piękną pogodę, zrelaksować się na łonie natury i ostatnie o czym myślimy to siedzenie w salach wykładowych (często bez klimatyzacji!), czy staniem w korku, by do tej sali w ogóle dojechać.

Mimo to mamy świadomość, że samorozwój jest bardzo ważny. Praca z dziećmi – w przedszkolu czy żłobku (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ), wymaga ciągłego zdobywania wiedzy i poznawania nowych metod pracy z maluchami. Jak więc połączyć te dwa aspekty? Czerpanie z pięknej pogody tyle ile się da i dodatkowo zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności, jednak bez konieczności spędzania kilku godzin tygodniowo w sali wykładowej?

Odpowiedzią są…kursy doskonalące on-line! Jako placówka kształcenia ustawicznego, oczywiście posiadamy takie kursy w swojej ofercie. Do kogo są one skierowane? Tak naprawdę do każdej zainteresowanej osoby! Ale przede wszystkim dla osób na co dzień pracujących z dziećmi:

  • dla rodziców,
  • dla opiekunów w żłobkach,
  • dla nauczycieli,
  • dla studentów pedagogiki,
  • dla niań.

Nasze kursy doskonalą umiejętności i poszerzają wiedzę. Na temat czego? Na tematy związane z pedagogiką! Wszystkie z kursów znajdziecie na naszej stronie internetowej – TUTAJ. Co jest ważne to to, że są one w prowadzone w wygodnej formie on-line.

Co to oznacza?

Oznacza to, iż kursy są nagrane i wgrane na naszą platformę. Materiały w szkoleniach są mieszane: w zależności od kursu, są to zarówno wideo, PDF jak i audio. Dzięki temu, kursant może uczyć się kiedy chce: nocą, wieczorem, rano, po południu. Co więcej: możemy uczyć się z pomocą telefonu, tabletu, laptopa, komputera – wystarczy dostęp do internetu. Nie ważne jest więc miejsce: z naszymi szkoleniami wiedzę zdobędziesz na plaży, w parku, na długim spacerze w lesie, na łące podczas pikniku, na swoim własnym ogródku czy balkonie. To ty decydujesz! Nie musisz więc tracić letniej pogody: ciesz się promieniami słońca, orzeźwiającym wietrzykiem i dodatkowo zdobywaj nową wiedzę!

Jakie kursy mamy w ofercie?

Tak jak pisaliśmy wyżej: wszystkie znajdziecie w naszym sklepie. Kursy z platformy Eduka Center dotyczą przede wszystkim pedagogiki, pracy z dziećmi.

Mamy między innymi:

  • kurs Innowacyjnej nauki pisania i czytania: z niego dowiesz się jak w efektywny sposób nauczyć dziecko pisać i czytać: zgodnie z jego naturalnymi zainteresowaniami,
  • kurs Psychomotoryka Smyka: z którego dowiesz się między innymi jak prowadzić terapię psychomotoryczną,
  • kurs Sensoraki: z którego dowiesz się jak wspierać rozwój integracji sensorycznej u dzieci,
  • kurs Motoryki Małej: z którego dowiesz się jak diagnozować trudności w obrębie motoryki małej,
  • kurs Nauki zegara: z którego dowiesz się jak w łatwy i atrakcyjny sposób nauczyć dziecko korzystania z zegara!

To tylko niektóre propozycje: szkoleń mamy o wiele, wiele więcej! Koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy: na pewno któreś ze szkoleń przypadnie Ci do gustu. I pamiętaj: prócz relaksu i odpoczynku, poświęć jakiś ułamek lata na naukę. Na pewno się opłaci! 🙂


Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.