Eduka Center- jak działamy?

Eduka Center – jak działamy?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Zapewne większość z Was kojarzy nas – Edukę Center – jako placówkę zajmującą się prowadzeniem kursów pedagogicznych. Oczywiście to prawda – jest to częścią naszej pracy. W dzisiejszym artykule jednak chcielibyśmy trochę opowiedzieć o sobie, o tym jak działamy, o czym marzymy. Zapraszamy wszystkich do przeczytania!

Na początku należy wspomnieć, że jesteśmy placówką Kształcenia Ustawicznego wpisaną do rejestru UM. Na rynku działamy już 11 lat – bo od 2009 roku. Stworzyliśmy nasze kursy (ZOBACZ nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ) głównie z myślą o osobach, które borykają się z brakiem czasu, a mimo to pragną się rozwijać. Podążanie drogą swobodnego rozwoju – to dla nas bardzo ważne. Każdy z nas powinien mieć możliwość realizowania się na płaszczyźnie zawodowej – i właśnie to chcieliśmy – i nadal chcemy, Wam ułatwić!

Kursy to jednak nie wszystko czym się zajmujemy. Napędza nas pasja pedagogiczna i fascynacja rozwojem dzieci, dzięki czemu nasza chęć robienia wciąż czegoś nowego dla opiekunów w żłobkach nie maleje lecz ROŚNIE!

Czy słyszeliście o naszym autorskim projekcie Akademia Opiekuna? To miejsce, w którym co miesiąc wrzucamy nowe scenariusze prowadzenia zajęć z dziećmi. Tworzymy dla Was propozycje zabaw ruchowych, tanecznych, wykonania ciekawych prac plastycznych. Często do konkretnego scenariusza załączamy także specjalnie dobrane MP3, by dodatkowo urozmaicić Wasze zajęcia (WIĘCEJ o Akademii Opiekuna TUTAJ).

Nie zatrzymujemy się jednak tylko na Akademii Opiekuna. Nasza pasja wciąż pcha nas do przodu, a naszym głównym celem jest promowanie wartości, które pomagają opiekunom w ich codziennej pracy (ZOBACZ nasz kurs na opiekuna w żłobku ONLINE).

Staramy się organizować konkursy na naszej stronie, które rozbudzą w Was wyobraźnię i pomysłowość: tak niezbędne do pracy z maluchami! Nagrody przez nas dobierane również mają przyczynić się do Waszego samorozwoju i chęci zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. W listopadzie dzięki naszej zabawie jedna z Pań miała możliwość pojechania za darmo na II Ogólnopolską Konferencję  dla opiekunów żłobkowych, w lutym tego roku natomiast ogłosiliśmy dwa zwycięskie żłobki, których opiekunowie przejdą indywidualne szkolenie z psycholog Dorotą Zawadzką, Super Nianią!

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy przyczynić się do zdobywania przez Was nowych umiejętności – że możemy zarazić Was naszą pasją!

Od 2009 roku czyli już od początku istnienia naszej Instytucji współpracujemy z żłobkami i przedszkolami w całej Polsce, udzielając konsultacji dotyczących prowadzenia i nadzorowania żłobków i przedszkoli, a także – co dla nas najważniejsze – wspierania nauczycieli w przedszkolach i żłobkach!

Pragniemy zdradzić Wam również nasz mały sekret. Już niedługo ruszamy z nowym projektem: cyklem nagrań na youtube. Treść filmików będzie oczywiście skierowana dla Was, z myślą o Waszej pracy. Szczegóły? Już wkrótce! Zapewniamy jednak, że zrobimy wszystko, by wartości płynące z naszych nagrań pomogły Wam pielęgnować zawodowy entuzjazm.

Uwielbiamy gdy inspirujecie się naszą pracą, czerpiecie z niej motywację. Pragniemy, by było już tak zawsze! I pamiętajcie: robimy to dla WAS!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook i Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Chcesz spełnić swoje marzenie o byciu opiekunem w żłobku? Zobacz nasz KURS!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.