Eduka Center: kurs on-line na opiekuna w żłobku

Eduka Center: kurs on-line na opiekuna w żłobku

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Dzisiejszy świat rozwija się w dynamicznym tempie. Nowoczesne zmiany dosięgają niemal każdej dziedziny życia ludzkiego. A i my – Eduka Center – jako placówka kształcenia ustawicznego nie chcemy stać w miejscu. Pasja i chęć rozwoju – to nas napędza.

Jak już wspominaliśmy w jednym z artykułów, na rynku działamy od 2009 roku. Zależy nam na wspieraniu opiekunów w żłobkach i też z tą myślą wiążemy swoje przyszłe projekty. Ale – co ważne – zakładaliśmy naszą placówkę z założeniem, by pomagać ludziom, którzy posiadają chęć samorozwoju. Chęć spełniania swoich zawodowych marzeń…i tak powstały nasze kursy on-line (zobacz bezpośrednią ofertę kursów TUTAJ).

W dzisiejszym artykule podejmiemy szerzej kwestię kursu na opiekuna w żłobku 280h jak i kursu uzupełniającego 80h. Na początku pytanie, które nurtuje większość osób zapoznających się z naszą ofertą.

Czym kurs on-line różni się od kursu stacjonarnego?

I to jest najlepsze bo kurs on-line NICZYM nie różni się od kursu stacjonarnego. Dlatego też na certyfikacie nie widnieje informacja, że kurs odbywa się w formie internetowej. 

Bardzo ważna jest informacja, że posiadamy AKTUALNĄ decyzję Ministra nr 15/2018, a więc działamy LEGALNIE. Tylko kursy z ważną decyzją Ministerstwa nadają kwalifikacje do pracy – warto o tym pamiętać.

Nasi kursanci wiedzę teoretyczną przyswajają w komfortowej formie internetowej, na specjalnej platformie. Odbywają się zaliczenia, a także egzamin końcowy. Co więcej: to kursanci decydują kiedy będą się uczyć czy kiedy zaliczą konkretny moduł czy egzamin końcowy. Dostęp do platformy otrzymuje się na 24 miesiące: to w tym czasie należy rozplanować sobie naukę.

Jest to zwłaszcza atrakcyjna forma nauki dla osób, które nie mają czasu, by dojeżdżać na wykłady stacjonarne. Można przyswajać sobie cenną wiedzę bez pośpiechu, w każdym miejscu, o każdej porze. 

Czy nauka nie wydaje się bardziej interesująca pod ciepłym kocem czy też…na plaży? 

Wiemy, że wiedza teoretyczna to nie wszystko. Kluczem do zdobycia kwalifikacji do pracy w żłobku są praktyki. I w naszym kursie są one obligatoryjne: w wymiarze 80h odbywają się w wybranej przez kursanta placówce. Jedynym wymogiem jest rozpoczęcie ich po zakończeniu części teoretycznej: zgodnie z decyzją Ministerstwa.

Kursantom, którzy zapiszą się na nasz kurs on-line oferujemy także dostęp do naszego autorskiego projektu, mającego na celu wspieranie pracy opiekunów w żłobkach. Jest to Akademia Opiekuna, w której co miesiąc ukazują się nowe scenariusze zajęć dostosowane do maluszków. Więcej o Akademii znajdziecie TUTAJ.

Pamiętajcie: by zacząć kurs on-line 280h należy posiadać co najmniej wykształcenie średnie.

W swojej ofercie posiadamy również kurs uzupełniający 80h. Nie jest on jednak skierowany dla wszystkich. Powstał on z myślą o tych, którzy muszą uzupełnić swoje kwalifikacje, zgodnie z ustawą. (zobacz więcej TUTAJ)

Wymaganiem jest posiadanie wykształcenia wyższego na dowolnym kierunku, którego program obejmuje zagadnienia związane z opieką nad małym dzieckiem lub jego rozwojem. 

Kurs uzupełniający może zacząć także osoba, która posiada wykształcenie średnie i roczne doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3, jednak nie pracowała z małymi dziećmi przez okres co najmniej 6 miesięcy bezpośrednio PRZED podjęciem zatrudnienia jako opiekun. 

Kurs uzupełniający nie kończy się dzienniczkiem praktyk, a jedynie zaliczeniami i egzaminem końcowym.

 Warto korzystać z udogodnień jakie oferuje nam współczesny świat. I edukacja nie jest tutaj wyjątkiem. Jeśli mamy możliwość swobodnej nauki, która nadaje takie same kwalifikacje co nauka w formie stacjonarnej…dlaczego nie? Nie obawiajcie się: jest to całkowicie legalne (posiadamy decyzję Ministerstwa!), a i nasz program przewiduje niezbędne praktyki (kurs 280h – zobacz TUTAJ).

Powstaliśmy z myślą dla Was – i dla Was nadal działamy i rozwijamy się! Pragniemy, by Wasza praca zawodowa dawała Wam moc szczęścia i radości! Bo nic tak nie uszczęśliwia dzieci jak uśmiechnięty i pogodny opiekun.   

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook i Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Chcesz spełnić swoje marzenie o byciu opiekunem w żłobku? Zobacz nasz KURS!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.