eduka-center-na-youtube

Eduka Center na Youtube

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Interesujesz się pedagogiką? Jesteś nauczycielem, rodzicem bądź opiekunem w żłobku? (PS zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ!).

A być może planujesz rozpocząć pracę z dziećmi i stopniowo poszerzasz swą wiedzę i umiejętności?

Jeśli tak, jesteśmy dla Ciebie! Zespół Eduka Center to ludzie z pasją do pedagogiki i nowoczesnych metod nauczania i wychowania małego człowieka. Chcemy wspierać pracę każdej osoby związanej z pedagogiką, edukacją i wychowaniem.

Robimy więc wiele różnych rzeczy i staramy się być coraz lepsi. Z nami rozpoczniesz kurs na opiekuna w żłobku, nadający legalne kwalifikacje zawodowe, w swobodnej i wygodnej formie on-line, a także udoskonalisz swoją wiedzę i umiejętności dzięki szkoleniom dodatkowym.

Wszystkie dodatkowe szkolenia znajdziesz TUTAJ.

Co więcej, w naszym sklepie możesz znaleźć gotowe pakiety i pomoce dydaktyczne PDF, które znacznie mogą urozmaicić zajęcia z dziećmi i pokazać im, że uczyć można się poprzez zabawę! Nasz sklep internetowy znajdziecie TUTAJ.

Ale…nie zwalniamy tempa!

EDUKA CENTER NA YOUTUBE

Cieszymy się, że możemy pochwalić się naszym kontem w serwisie Youtube! Widniejemy tam oczywiście pod nazwą Eduka Center. Już dziś możesz zapoznać się z naszymi edukacyjnymi wideo, których na naszym profilu znajduje się aż 10. 

O czym są owe wideo? Otóż są to nasze autorskie nagrania, które stworzyliśmy z pomocą i udziałem Doroty Zawadzkiej, Super niani. W dziesięciu krótkich odcinkach, poruszamy bardzo ważne tematy, które dostarczą cennej wiedzy rodzicowi, nauczycielowi czy opiekunowi.

Opowiemy Ci:

  • O tym jak radzić sobie z niejadkiem w żłobku. Dowiesz się jakie kroki podjąć, czy zachęcać dziecko do jedzenia, podpowiemy Ci jak ogólnie radzić sobie z taką sytuacją.

  • Odpowiemy na pytanie czy warto zapisać dziecko do żłobka. Temat ten może szczególnie okazać się pomocny dla rodziców maluszków czy opiekunek żłobkowych.

  • Poruszymy temat adaptacji. Adaptacja to bardzo ważny proces, który może przebiegać w różny sposób – w zależności od dziecka. My, jako dorośli, powinniśmy wiedzieć jak pomóc przejść dziecku przez adaptację łagodnie i bez stresu.

  • Poruszymy temat tego jak zachować się w sytuacji gdy dziecko gryzie, kopie, wyrywa włosy innym dzieciom w grupie. Sytuacja ta może początkowo okazać się trudna dla opiekunki czy nauczyciela – warto jednak wiedzieć jak reagować i pomóc dziecku w uporaniu się z niezrozumiałymi emocjami.

  • Podpowiemy, o czym powinien pamiętać dobry opiekun. Pracując z dziećmi chcemy być przecież dla nich autorytetem, a przede wszystkim przyjacielem i powiernikiem.

  • Odpowiemy na ciekawe pytanie: w jaki sposób poświęcić czas każdemu dziecku w grupie? 

  • Opowiemy o tym, w jaki sposób rozpoznawać potrzeby dziecka, co ma niezwykle istotne znaczenie dla jego prawidłowego rozwoju.

  • Poruszymy temat złych emocji u dziecka. Czy one w ogóle istnieją? Czy można określić je jako…złe?

  • Podpowiemy jak rozmawiać z dziećmi o uczuciach. Rozmowa dużo daje i prowadzi do sukcesu. Mądre, wartościowe rozmowy powinny być prowadzone z dziećmi już od najmłodszych lat.

  • Ostatnia tematyka to: w jaki sposób pomóc wyrazić dziecku gniew, lęk, niepokój. Dziecko nie potrafi – tak jak dorosły-, radzić sobie z emocjami, nie potrafi ich rozpoznawać i identyfikować. Ważne, byśmy my, jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie, podpowiedzieli i pokazali mu, w jaki sposób może wyrazić te cięższe emocje.

Mamy nadzieję, że z chęcią obejrzysz nasze wideo i dowiesz się czegoś nowego, co przyda się w Twojej pracy z dziećmi. My z naszej strony możemy zapewnić, że pracujemy nad nowymi, ciekawymi materiałami, a o wszystkim będziemy informować na bieżąco. Zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego profilu na
-> Youtube! <-

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.