Eduka Center - stawiamy na rozwój

Eduka Center – stawiamy na rozwój

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Rozwój, pasja, zaangażowanie. Gdybyśmy mieli określić w trzech słowach nasz zespół – zespół Eduka Center – to właśnie użylibyśmy powyższych określeń.
Dzisiejszy artykuł będzie dotyczył NAS – Eduka Center. Choć wiele z naszych czytelników jest z nami od długiego czasu i pamięta nasze początki, cały czas zyskujemy nowe grono odbiorców: dlatego postanowiliśmy napisać co nieco o sobie.

O NAS

Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji! Są to głównie pedagodzy – ale nie tylko. Jesteśmy otwarci na doświadczenia, a więc współpracujemy z osobami z różnych branży! 

Naszym głównym celem jest wspieranie zarówno opiekunów, nauczycieli jak i rodziców w codziennej pracy z dziećmi, z maluchami – dlatego też nasza platforma skupia się na tematach pedagogicznych. Pedagogika to dziedzina, którą zajmujemy się na co dzień, którą wybraliśmy na studiach, która jest naszym hobby – robimy więc wszystko, by przekazać innym osobom związanym z pracą dziećmi tę miłość!


KURSY

Zaczęliśmy od kursów on-line. Wiedząc, że jest mnóstwo osób, które pragną pracować z maluchami do lat 3 postanowiliśmy stworzyć kurs on-line na opiekuna w żłobku. Znajdziecie go TUTAJ

Do tej pory przeszkoliliśmy tysiące zadowolonych kursantów, którzy mogli podjąć wymarzoną pracę w żłobku bądź klubie malucha na stanowisku opiekuna.
Nasz kurs odbywa się w formie on-line, jest to niezwykle wygodna forma dla osób, które pracują lub które mieszkają daleko od miejscowości, w których odbywają się kursy stacjonarne. Taka nauka pozwala nie tylko na zaoszczędzenie czasu, ale także na indywidualne prowadzenie toku nauki, na swobodę. Po zakończeniu teorii należy odbyć jeszcze 80h praktyk (które są niezbędne, by zdobyć doświadczenie) w wybranej placówce w swojej miejscowości: w żłobku lub klubie malucha.


Prócz kursu na opiekuna w żłobku, mamy w ofercie także inne kursy w formie internetowej. Chcemy, by nauczyciele, opiekunowie, rodzice, studenci pedagogiki rozwijali swoje pasje i zainteresowania, dlatego wciąż tworzymy nowości! Aktualnie mamy w ofercie kurs bajkoterapii, kurs nauki pisania i czytania, kurs nauki liczenia.
Nasze kursy cieszą się waszym zainteresowaniem co bardzo nas cieszy. W przygotowaniu jest nasz kolejny, nowy kurs: SENSORAKI. Dzięki niemu będziecie mieli możliwość poznania ćwiczeń i zabaw, które rozwijają integrację sensoryczną u dzieci. Już wkrótce więcej informacji.

POMOCE DO PRACY Z DZIEĆMI

Pomoce do pracy z dziećmi to również coś nad czym cały czas pracujemy. Na bieżąco pojawiają się na naszej stronie NOWOŚCI. Wszystkie pomoce znajdziecie TUTAJ. Tworzymy je w formacie PDF, warto je więc wydrukować i zalaminować, by starczyły na długi czas. Propozycji jest naprawdę wiele, a więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i swoich dzieciaków: Pakiet Liczb, Pakiet Kolory, Pakiet Dzieci Świata, Pakiet z okazji Dnia Misia, a także wiele, wiele innych!

E-BOOKI

Tworzymy także e-booki! Mamy ich już kilka w swojej ofercie. E-booki znajdziecie TUTAJ, a w nich: e-book z propozycjami eksperymentów naukowych dla najmłodszych, zabawy z kolorami, DIY zabawy plastyczne, zabawy sensoryczne, zabawy ruchowe, e-book o metodzie Globalnego Czytania, e-book Podążaj za dzieckiem. 


Wciąż chcemy robić więcej i więcej! Naszym celem jest wspieranie pracy nauczycieli, opiekunów i rodziców! Chcemy zarazić was kreatywnością, pomysłami, dać moc inspiracji i motywacji!


Mamy nadzieję, że korzystacie z naszych propozycji i że jesteście zadowoleni. Jeśli chcielibyście, byśmy stworzyli dla was coś konkretnego bądź jeśli macie jakieś uwagi – śmiało możecie do nas pisać. Jesteśmy otwarci na propozycje!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook i Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak pocieszyć płaczące dziecko?

Jak pocieszyć płaczące dziecko?

Z tego wpisu dowiesz się: jakie są najbardziej znane techniki uspokojenia płaczącego, małego dziecka.Czytanie zajmie Ci: około 4 minuty. Małe dzieci najczęściej