Eduka Center: synonim słowa PASJA

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Dzieci są nauczycielami dorosłych. Choć to my pokazujemy im świat, one dają nam o wiele więcej. Dzięki nim zaczynamy rozumieć co tak naprawdę w życiu ma znaczenie: szczery uśmiech, drobne gesty dające radość czy też piękno, które możemy dostrzec w najmniejszych rzeczach.

Dzieci uczą nas cierpliwości, zrozumienia, spokoju. Dzieci uczą nas tego jak żyć dobrze, jak żyć w zgodzie z innymi. 

Dzieci są szczere. Mówią głośno o tym, co im przeszkadza, czego nie lubią, a co daje im szczęście. Jak cudownie, że możemy obserwować te małe istoty i czerpać od nich tak wiele mądrości!

Praca z dziećmi choć nie jest łatwa, zdecydowanie jest piękna i dająca spełnienie. Oczywiście, aby pracować z maluchami, musimy posiadać odpowiednie kwalifikacje zawodowe i właściwe cechy. Nauczyciel czy opiekun powinien być cierpliwy, kreatywny, odpowiedzialny, kochający życie. 

My, zespół Eduka Center, dobrze znamy dziedzinę jaką jest pedagogika. To nasza PASJA, którą z miesiąca na miesiąc, z roku na rok, staramy się rozwijać i przedstawiać za pomocą nowych projektów, które tworzymy.

Działamy dla was – dla rodziców, nauczycieli, opiekunów w żłobkach i klubach malucha. Chcemy was motywować i inspirować, pokazywać, że kreatywność można znaleźć na każdym kroku! Dlatego nie zwalniamy tempa…

KURS ON-LINE NA OPIEKUNA W ŻŁOBKU

Działamy na rynku od 2009 roku i przeszkoliliśmy tysiące kursantów – z całej Polski. Nasz kurs powstał po to, by ułatwić osobom chcącym pracować z dziećmi, zdobycie odpowiednich kwalifikacji.

Nie każdy może pozwolić sobie na kurs stacjonarny. Dojazdy na zajęcia wiążą się z czasem, a też pieniędzmi. Wiele osób, które pracują czy zajmują się domem i własnymi dziećmi, nie są w stanie pojawiać się w sali szkoleniowej kilka razy w tygodniu, o stałej godzinie. Dotyczy to także osób mieszkających w małych miejscowościach, które nierzadko muszą dojechać do większego miasta, by rozpocząć i kontynuować kurs.

Z myślą o takich osobach, stworzyliśmy nasz kurs on-line na opiekuna. Jest to tak zwany e-learning, popularny w obecnych czasach pandemii. Dokumenty, jakie dostaje się po ukończeniu kursu, niczym nie różnią się od tych uzyskanych na kursie stacjonarnym.

Działamy legalnie i posiadamy aktualną decyzję Ministerstwa: po naszym kursie można pracować w żłobku czy klubie malucha jako opiekun!

200h teorii odbywa się on-line na naszej platformie. W kursie znajdują się materiały PDF, wideo, audio. Można uczyć się gdzie i kiedy się chce: wystarczy dostęp do internetu. Teoria uwalnia się stopniowo przez 14 dni: więc jest to minimalny czas jej ukończenia.

Po ukończeniu teorii przychodzi pora na praktyki zawodowe. Odbywamy je w wymiarze 80h w wybranym żłobku czy klubie malucha.
Nasz kurs on-line na opiekuna w żłobku znajdziecie TUTAJ.

KURSY DOSKONALĄCE ON-LINE

Wiemy jak wielkie znaczenie w pracy z dziećmi ma zdobywanie nowych umiejętności i możliwości. Wiemy jak ważna jest kreatywność, pomysłowość i nowe rozwiązania. Zdecydowaliśmy się więc na stworzenie kursów on-line, z których mogą korzystać wszyscy zainteresowani: rodzice, nauczyciele, opiekunowie czy studenci pedagogiki. 

Dzięki kursom można poszerzyć swoją wiedzę na dany temat i wykorzystać propozycje praktyczne we własnej pracy z dziećmi.

Kursy doskonalące od Eduka Center znajdziecie TUTAJ.

Jakie kursy posiadamy w swojej ofercie?

 • kurs innowacyjnej nauki pisania i czytania inspirowany metodą Montessori
 • kurs Świat liczb inspirowany Montessori
 • kurs Nauka zegara
 • kurs Bajkoterapia
 • kurs Kreatywna Matematyka
 • kurs Sensoraki
 • kurs Asystent nauczyciela przedszkola
 • kurs Motoryczni Geniusze. Terapia ręki i grafomotoryka
 • kurs Sprawni motorycznie. Wspieranie rozwoju motoryki dużej
 • kurs Plastyka sensoryczna
 • kurs Psychomotoryka smyka

Kursy są w formie on-line, to prawda, jednak to co je wyróżnia to…praktyka! W kursach pokazujemy w jaki sposób przełożyć zdobytą wiedzę teoretyczną na praktyczne ćwiczenia. Gotowe pomysły, ćwiczenia, scenariusze – to znajdziecie w naszych kursach. 

POMOCE DO PRACY Z DZIEĆMI

Pomoce do pracy z dziećmi w formie pakietów PDF do samodzielnego wydruku to świetne rozwiązanie. Po zalaminowaniu,  można korzystać z poszczególnych elementów jeszcze przez długi czas. 

To z pakietami edukacyjnymi można zrealizować ciekawe i wartościowe zajęcia – w formie zabawy, w sposób kreatywny i niebanalny!

W naszej ofercie mamy wiele pomocy do pracy z dziećmi: są pakiety inspirowane metodą Montessori, pakiety kształtujące umiejętność pisania i czytania, liczenia, a także wiele, wiele innych.

Oprócz standardowych pakietów, posiadamy także pakiety, w skład których wchodzi po kilka pomocy – razem z kursami i e-bookami. 

Są to: pakiet kreatywny opiekun oraz pakiet kreatywny opiekun 2.0.

Wszystkie nasze pakiety znajdziecie TUTAJ.

E-BOOKI

E-booki to popularna forma zdobywania wiedzy. I my mamy kilka e-booków w swojej ofercie, stworzonych specjalnie dla was: pedagogów, opiekunów, rodziców!

Z nich możecie czerpać pomysły. Posiadamy:

 • e-book Zabawy na chłodniejsze dni
 • e-book Eksperymenty naukowe dla najmłodszych
 • e-book Zabawy kolorami
 • e-book Podążaj za dzieckiem
 • e-book Zabawy plastyczne
 • e-book Zabawy sensoryczne
 • e-book Zabawy ruchowe

E-booki znajdziecie TUTAJ.

NOWOŚĆ: PLAKATY TEMATYCZNE

Ostatnio na naszej stronie ukazała się nowość: plakaty tematyczne. Aktualnie możecie znaleźć w niej plakaty dla mamy, ale planujemy także inne. Pakiety można wydrukować i włożyć do większej ramki: całość prezentuje się naprawdę dobrze.

Plakaty znajdują się TUTAJ.

Zespół Eduka Center to synonim słowa PASJA. Chcemy być lepsi i chcemy się rozwijać: dla was!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.