gwarantujemy edukację i zabawę zimową porą!

Gwarantujemy edukację i zabawę zimową porą!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Zima w tym roku przyszła jeszcze przed świętami, więc mogliśmy doświadczyć już nieco  śnieżnego szaleństwa! 🙂

Zima dopiero się rozpoczyna, tak więc przed nami bardzo klimatyczny czas w roku. Czekamy z dziećmi na śnieg, na możliwość robienia w nim aniołków, lepienie bałwanów, bitwę na śnieżki. Pragniemy spacerów, krótkich lecz intensywnych, po których nos i policzki są czerwone, ale samopoczucie wspaniałe!

Ale…zima to też mróz i chłód. W związku z tym, nauczyciele i opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna W ŻŁOBKU – TUTAJ!), są zmuszeni spędzać z dziećmi więcej czasu w sali przedszkolnej/żłobkowej. Oczywiście, jest to zrozumiałe. W końcu każda pora roku rządzi się swoimi prawami. I o ile wiosną i latem możemy myśleć nad kreatywnymi zajęciami w plenerze i szaleństwie na placu zabaw, tak zimą ograniczamy się do krótkich spacerów – i to też nie każdego dnia.

Pomyślicie więc, że zima wiąże się z nudą…nic bardziej mylnego! Eduka Center to synonim słowa kreatywność! 🙂

W związku z tym, chcemy przedstawić wam dziś kolejne dwa pakiety, idealne na zimę. Co więcej, te propozycje powstały specjalnie z myślą o tym chłodnym czasie w roku. Z powodzeniem można z nich korzystać – przez całą zimę!

ZIMOWE GRY W WYJĄTKOWYM WYDANIU

Pierwsza propozycja to pakiet noszący nazwę Zimowe Gry. Znajdziecie go w cenie promocyjnej, w naszym internetowym sklepie – KLIK

Znajdziecie w nim propozycje tradycyjnych gier wydanych w klimacie zimowym, co doda super atmosfery waszym zajęciom!

Jakie gry wam proponujemy?

  • kółko i krzyżyk: gra, którą znają wszyscy. Warto tradycyjne, proste gry wprowadzać w codzienność dzieci. To nie tylko dobra zabawa, ale i rozwój koncentracji uwagi, logicznego myślenia. W naszej grze dziecko może grać choinkami lub bombkami 🙂 
  • memory: świetna gra, za pomocą której można uczyć dzieci słówek w obcym języku, liczb, liter, kształtów i wielu innych! W naszej grze memory znajdziecie takie elementy jak prezenty, bombki, renifery, pingwiny, choinki, płatki śniegu.
  • bingo!: kolejna propozycja tradycyjnej, znanej i lubianej gry. Elementy w bingo są kolorowe i zachwycają estetyką wykonania. Znajdziecie na kartonikach między innymi ciepły sweter i rękawiczki, śniegowce, choinkę czy płatek śniegu.
  • świąteczne karty: w karty można zagrać ze starszymi dziećmi na zasadach gry “wojna”. Karty na zielonym tle utrzymane są w cudownym, zimowym klimacie.

Prócz tradycyjnych powyższych propozycji, w pakiecie znajduje się jeszcze jedna: Kostka Zimowej Aktywności. To świetna propozycja pozwalająca zapewnić dzieciom wymaganą dawkę ruchu każdego dnia.

Dziecko rzuca kostką – jego zadaniem jest naśladować daną aktywność fizyczną. Jakie aktywności znajdują się na kostce? Między innymi: zamień się w pingwina czy wyobraź sobie, że ciągniesz bardzo ciężkie sanki 🙂

KLAMERKOWE, ZIMOWE SZALEŃSTWO

Druga zimowa propozycja to pakiet Klamerkowe Pomoce na zimę. Znajduje się oczywiście w naszym sklepie internetowym, w cenie promocyjnej – KLIK.

Dzięki pracy z klamerkami, dzieci rozwijają motorykę małą. Zadania w pakiecie klamerkowym podzielono na:

  • matematyczne,
  • językowe,
  • rozwijające percepcję wzrokową.

Z powodzeniem mogą być miłym dodatkiem do zajęć, z którego można korzystać przez całą zimę. Wystarczy pakiet i garść klamerek – zabawa połączona z nauką gwarantowana! 

Zima nie jest zła. Zima jest magiczna, ciekawa i na pewno nie kojarzy się z nudą! 🙂 Wystarczy mieć pomysł i motywację, by zorganizować w sali zajęcia, które na długo zapadną dzieciom w pamięć.


Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.