Innowacyjna nauka pisania i czytania…ostatnie dni promocji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Pisanie i czytanie to jedne z podstawowych umiejętności w życiu człowieka, których uczy się w dzieciństwie. Ich nauka wcale nie musi być monotonna, nudna, nie musi być niemiłym obowiązkiem.

Już od najmłodszych lat życia dziecka, możemy pokazać mu – jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ) – że nauka pisania i czytania to tak naprawdę…świetna zabawa!

Wystarczy odrobina wyobraźni i odpowiednie podejście. W dzisiejszych czasach mamy ogromny wybór metod pracy z dziećmi, z których możemy korzystać. Jedną z nich, która stawia na samodzielność dziecka, jest, znana wielu osobom, metoda Marii Montessori.

NAUKA PISANIA I CZYTANIA INSPIROWANA MONTESSORI

Pedagogika Montessori kieruje się hasłem: “pozwól mi to zrobić samemu”. Jako dorośli, nie powinniśmy wyręczać dziecka w zadaniu, co do którego czuje ono, że z jego wykonaniem,  poradzi sobie samo.

To bardzo dobre podejście, które motywuje dzieci i wzmacnia poczucie ich własnej wartości. Dzięki metodzie Montessori wiemy, że nie trzeba czekać na jeden konkretny wiek, kiedy dziecko jest uczone różnych umiejętności, np pisania i czytania w przedszkolu.

Jeśli dziecko interesuje się literami – nie umniejszajmy jego zainteresowania, mówiąc: jeszcze przyjdzie czas na naukę.

To błąd. Jeśli obserwujemy zainteresowanie dziecka jakąś dziedziną – zainteresowanie literami może wystąpić już w wieku 3 lat – rozwijajmy je w nim. Będąc w tak zwanej fazie wrażliwej, dziecko szybko przyswaja informacje z danej dziedziny, a nauka jest dla niego dobrą zabawą, a nie przykrym obowiązkiem.

Podążając tym tropem, zespół Eduka Center stworzył autorski kurs: Innowacyjna nauka pisania i czytania metodą Montessori.

Jest to szkolenie o charakterze doskonalącym, które pokazuje wszystkim zainteresowanym: rodzicom, nauczycielom, pedagogom, opiekunom, studentom – w jaki sposób prowadzić naukę pisania i czytania już z najmłodszymi dziećmi.

Informacje przekazane w kursie sprawdzą się w pracy z dziećmi od 3 do 8 lat. Na pewno warto zastosować tą metodę, chcąc nauczyć dziecko pisać i czytać, gdyż wpływa ona pozytywnie na rozwój dzieci oraz jest zgodna z naturą dzieci – na całym świecie. Metoda ta jest najbardziej naturalna, co powoduje, że dziecko przyswaja naukę pisania i czytania w sposób bezstresowy i przyjemny.

Warto dodać, że nasz kurs prowadzony jest przez wieloletniego pedagoga i praktyka, a przede wszystkim mamę, która rozwiązania przedstawione w kursie, zastosowała podczas nauki pisania i czytania swojej córeczki. Przebieg całej nauki jak i jej efekty, przedstawione są w szkoleniu.

Dzięki metodzie przedstawionej w kursie, w sposób atrakcyjny i pełen zabawy nauczysz dziecko pisać i czytać, a jeśli twoje dziecko jest starsze, np ma 7-8 lat, i trudność sprawia mu przyswojenie umiejętności pisania i czytania – ten kurs również jest w stanie pomóc. Rozwiązania w nim ukazane z powodzeniem można zastosować u dzieci, które naukę owych umiejętności już rozpoczęły.

Oczywiście, po zakończeniu szkolenia, masz możliwość wygenerowania zaświadczenia na druku MEN, co może przydać się w twojej pracy z dziećmi. Jest możliwa także wysyłka wersji papierowej dla chętnych za dodatkową opłatą.

OSTATNIE DNI PROMOCJI KURSU OD EDUKA CENTER

Przez długi czas nasz kurs można było zakupić w cenie promocyjnej. Aktualna cena za kurs to jedyne 39 zł. Kurs można zakupić w cenie promocyjnej TUTAJ.

Ważna wiadomość jest taka, że już 16.10.2021 cena kursu zostanie zmieniona na cenę droższą.

Są to więc ostatnie dni promocji, z której warto skorzystać, jeśli interesujesz się metodą Montessori i planujesz poszerzyć swoją wiedzę na temat tego, jak skutecznie poprowadzić z dzieckiem naukę pisania i czytania.

To ostatnia okazja, by skorzystać z kursu w cenie dużo niższej!

Polecamy wszystkim zainteresowanym nasz autorski kurs. Stawiamy w nim głównie na praktyczne działania – jest więc ciekawie i pożytecznie! 😉

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

karty pracy dla najmłodszych dzieci

Karty pracy dla najmłodszych

Wspomaganie prawidłowego rozwoju dzieci już od najmłodszych lat, jest bardzo ważne. Jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku