Kolejna nowość: psychomotoryka dla smyka

Kolejna nowość: psychomotoryka dla smyka!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Marzec powoli dobiega końca – wielkimi krokami zbliża się wiosenna atmosfera ciepłych, przyjemnych dni. Skoro wiosna to i ogrom inspiracji i motywacji do działania. Miło jest nam poinformować, że z okazji tych nadchodzących, wiosennych dni, stworzyliśmy nowy, wyjątkowy kurs on-line dla wszystkich rodziców, nauczycieli, opiekunów (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ), dzięki któremu zdobędziecie nowe umiejętności, wiedzę i możliwości pracy z dziećmi.

Na naszej stronie znajdziecie KOLEJNĄ nowość: kurs on-line Psychomotoryka dla Smyka! Kurs obecnie znajduje się w przedsprzedaży, dzięki czemu można nabyć go w atrakcyjnej cenie: jest aż o 85% tańszy!

METODA PRACY Z DZIEĆMI: PSYCHOMOTORYKA

Psychomotoryka, w tym też psychomotoryka empowermentu, to nowoczesna, ciekawa, atrakcyjna metoda wspierania rozwoju dziecka. Dedykuje się ją nie tylko – jak błędnie można pomyśleć – dla osób z dużymi deficytami, rozwojowymi, ale dla każdego kto przejawia choćby delikatne dysfunkcje w obrębie rozwoju motorycznego, psychicznego czy społecznego.
Metoda ta jest pełna nowości, rzuca nowe spojrzenie na pracę z dziećmi, wykorzystuje innowacyjne rozwiązania.
Psychomotoryka zmusza nauczycieli, opiekunów, terapeutów do bycia oryginalnym, kreatywnym! Coś co z boku wygląda jak zabawa, tak naprawdę rozwija mnóstwo funkcji poznawczych, funkcji motorycznych oraz tych, które są związane z rozwojem społecznym, a także z integracją sensoryczną.
Metoda ta jest jeszcze mało znana w Polsce, choć popularna za granicą: cieszy się dużą popularnością w Niemczech.
Psychomotoryka to ciekawe rozwiązanie pracy z dziećmi, które można stosować zarówno u dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym jak i wczesnoszkolnym.
Psychomotoryka określana jest także jako świetny sposób na lepsze poznanie dziecka oraz na zbudowanie z nim trwałej, głębokiej relacji. Wywołuje pozytywne emocje, pozwala dziecku na pozytywne odbieranie siebie, własnej osoby, uczy współpracy i współdziałania. Z psychomotoryką rozwiniesz u dzieci zdolności motoryczne i psychomotoryczne w sposób kreatywny i atrakcyjny!

METODA ON-LINE

Kurs jest w wygodnej formie on-line. Oznacza to, że dostęp do materiałów uzyskujesz na czas dożywotni. W każdej chwili możesz wrócić do interesujących Cię na kursie kwestii.
Na zakończenie będziesz mieć możliwość wygenerowania zaświadczenia MEN – co może przydać się w twojej pracy z dziećmi.

Warto skorzystać z naszego kursu ponieważ do każdego omawianego tematu podchodzimy w sposób profesjonalny. Na kursie przekażemy Ci niezbędną wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną – która jest najważniejsza w tego typu szkoleniach!

Uwaga! To jednak nie wszystko!

Na kursie zostanie podjęty także temat bajki psychomotorycznej i jej roli w pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym. Na kursie Psychomotoryka dla Smyka znajdziesz zbiór autorskich bajek psychomotorycznych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób na co dzień wspierać rozwój psychomotoryczny dziecka, a także pragniesz poznać ciekawe zabawy i ćwiczenia – koniecznie zapisz się na nasz kurs.
Kurs znajdziesz TUTAJ.
Mamy nadzieję, że z chęcią poznasz nową metodę pracę z dziećmi, metodę jaką jest psychomotoryka. Warto poszerzać swoje horyzonty i stawać się coraz lepszym w swojej pracy! Podążaj za pasją: to właściwa ścieżka!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

eksperymentowanie oznacza zabawę

Eksperymentowanie oznacza zabawę!

Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość otaczającą rzeczywistością i uwielbiają poznawać świat. I to właśnie powinniśmy im ułatwić: jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie

Co do pobrania za darmo?

Co do pobrania za darmo?

Pomoce dydaktyczne są bardzo przydatne w pracy zarówno nauczycieli jak i opiekunów w żłobkach i klubach malucha (zobacz nasz kurs na opiekuna