Kreatywny opiekun - jedyny taki pakiet!

Kreatywny opiekun – jedyny taki pakiet!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Kreatywność. Wiele o niej piszemy – zarówno na blogu jak i naszych mediach społecznościowych. To nic dziwnego, że jeśli mowa o zawodzie nauczyciela czy opiekuna (nasz kurs na opiekuna w żłobku znajdziesz TUTAJ) często mówi się o wyobraźni i wspomnianej kreatywności. 
My, instytucja kształcenia ustawicznego, Eduka Center, wiemy jak odpowiedzialna i ważna jest praca pedagogów. Chcemy robić wszystko, by wspierać was w waszych działaniach!
Pamiętamy także o rodzicach  – cieszy nas, że tak wiele matek i ojców korzysta z naszych pomocy do pracy z dziećmi czy kursów.


Zarówno dla pedagogów, niań jak i rodziców czy studentów przygotowaliśmy niezwykły pakiet. Nosi on nazwę…KREATYWNY OPIEKUN!
To atrakcyjna oferta, na którą warto się skusić, by wprowadzić na zajęcia z dziećmi magię, radość, uśmiech i frajdę! W tym pakiecie nie zabraknie oczywiście wspominanej wiele już razy KREATYWNOŚCI!
Pakiet Kreatywny Opiekun składa się z aż dziewięciu pomocy do pracy z dziećmi oraz aż 50 wideo! Znajdziecie go na naszej stronie, TUTAJ

Co konkretnie się w nim znajduje?

ZABAWY RUCHOWE

To stworzony autorsko przez nas e-book, w którym znajdziecie świetne propozycje zabaw ruchowym! Dzieciom należy zapewnić codzienną dawkę ruchu, która niezbędna jest do prawidłowego rozwoju; z tym e-bookiem zrobicie to w sposób atrakcyjny i przyjemny! Opisano w nim zarówno propozycje zajęć głównych jak i zajęć wyciszających. 

DIY ZRÓB TO SAM

Ten e-book to niesamowita kopalnia inspiracji! Znajdziecie w nim pomysły na niebanalne prace plastyczne, które dzieci pokochają! Idealny zwłaszcza na wiosnę i lato. Stempelki, składanie elementów, wyklejanki-rysowanki? W DIY ZRÓB TO SAM tego nie zabraknie!

GLOBALNE CZYTANIE

Metoda Globalnego Czytania? Na pewno każdy pedagog o niej słyszał! My stworzyliśmy specjalnie e-book, który  dotyczy właśnie tej metody – dla wszystkich, którzy chcieliby bliżej zgłębić owy temat. Z naszym poradnikiem dowiecie się także tego w jaki sposób tworzyć karty, które wykorzystuje się w pracy metodą Globalnego Czytania Glenna Domana.

PODĄŻAJ ZA DZIECKIEM – E-BOOK

To stworzony autorsko przez nas e-book, inspirowany metodą Marii Montessori, w którym opisujemy propozycje praktycznych ćwiczeń z zakresu przyswajania liter, cyfr, nauki kontynentów, map czy flag! Zdjęcia z domowej, prywatnej kolekcji dodatkowo uatrakcyjniają lekturę!

30 WIDEO INSPIRACJI

To prawdziwa gratka dla wszystkich pedagogów czy rodziców! W krótkich filmikach ukazujemy propozycję przeprowadzenia ciekawych zajęć z dziećmi! Znajdują się na nich propozycje zajęć ruchowych czy plastycznych  – zabawy warto przeprowadzić z dziećmi do lat 4. Na pewno skorzystacie z naszych propozycji; każdy znajdzie coś dla siebie!

ZABAWY SENSORYCZNE

To wyjątkowy e-book, który na pewno przyda się każdemu pedagogowi czy rodzicowi. Przygotowaliśmy w nim świetne, niepowtarzalne propozycje zabaw sensorycznych do przeprowadzenia z dziećmi. E-book został podzielony na części: propozycje mas sensorycznych oraz zabawy sensoryczne. Chcecie wykonać z dziećmi masę błotną lub masę balonową? Zajrzyjcie do naszego e-booka! Z niego dowiecie się także w jaki sposób bawić się w …zmysłorolki czy makaronowe włosy!

KURS MATEMATYKA MULTISENSORYCZNA ( z certyfikatem MEN)

Nasz kurs to idealna propozycja dla wszystkich opiekunów. Znajdziecie w nim nie tylko pełne, opisane scenariusze z pojęciami matematycznymi, ale także 10 nagrań wideo, które ułatwią wam wykonanie zajęć praktycznych z dziećmi! To prawdziwa kopalnia pomysłów – ciekawe zajęcia są na wyciągnięcie ręki! Po zakończeniu kursu jest możliwość wygenerowania certyfikatu uczestnictwa MEN.

10 WIERSZYKÓW DLA DZIECI + WIDEO

Rymowanki to coś co dzieci uwielbiają! Z tego też powodu stworzyliśmy 10 autorskich wierszyków, które odpowiednie są dla dzieci w wieku do 4 lat. Prócz rymowanki w nawiasach znajduje się opis ruchu – są to tak zwane pokazywanki, które dzieci podczas wierszyka będą naśladować, za opiekunem. Do pakietu dołączyliśmy także wideo, które ukazują w jaki sposób kierować ruchem opisanym w nawiasach!

ZABAWY KLAMERKOWE

To nietypowa propozycja edukacji poprzez zabawę; zadania klamerkowe! Pakiet idealny jest dla dzieci w wieku 2-5 lat. Pięknie ilustrowane karty wystarczy wydrukować (polecamy także, by je zalaminować) i przygotować sobie zestaw zwykłych klamerek. W pakiecie Zadań Klamerkowych odnajdziecie zadania z zakresu zdrowego jedzenia, rozpoznawania kolorów, odgadywania kształtów, rozpoznawania liter, zadania z zakresu nauki cyfr i przeliczania, zadania związane ze światem zwierząt. To świetny sposób, by spędzić kreatywnie czas z dziećmi, by połączyć  naukę z zabawą!

Pakiet Kreatywny Opiekun jest naprawdę wyjątkowy – stworzony specjalnie z myślą o was: pedagogach, rodzicach! Wierzymy, że nasze propozycje przeprowadzenia zabaw i zajęć z najmłodszymi spodobają się wam i zastosujecie je z waszymi maluchami.
Pamiętajcie, że my – Eduka Center – jesteśmy  tutaj dla was i dzięki wam! Wciąż się rozwijamy i wspieramy wasz rozwój! 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z pomocami do pracy z dziećmi TUTAJ.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.