Kreatywny opiekun vs kreatywny opiekun 2.0

Kreatywny Opiekun vs Kreatywny Opiekun 2.0

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Kochani, witajcie w czerwcu! Dziś pierwszy dzień czerwca, a więc wszystkim dzieciom składamy najwspanialsze życzenia!

Dzisiejszy dzień jest idealną okazją do tego, by podzielić się z wami dobrą wiadomością: na naszej stronie z pomocami do pracy z dziećmi, możecie znaleźć najnowszy pakiet…Kreatywny Opiekun 2.0!

Jako, że jest to już druga część pakietu pomocy do pracy z dziećmi, postanowiliśmy stworzyć krótkie porównanie. 

Zapraszamy na porównanie pakietu Kreatywny Opiekun vs Kreatywny Opiekun 2.0!

Zarówno jeden jak i drugi zestaw znajdziecie na naszej stronie – TUTAJ. Pakiety idealne są dla wszystkich rodziców, nauczycieli w przedszkolach czy opiekunów w żłobkach/klubach malucha (nasz kurs on-line na opiekuna w żłobku znajdziesz TUTAJ).

Zacznijmy od części pierwszej, która już od jakiegoś czasu jest w sprzedaży, i z której wielu z was skorzystało.
Pakiet KREATYWNY OPIEKUN możecie zakupić w atrakcyjnej, promocyjnej cenie: 69 zł.

W skład pakietu wchodzi aż 9 pomocy! Można wyróżnić aż 5 e-booków, jeden pakiet edukacyjny, 30 wideo inspiracji, 10 autorskich wierszyków wraz z pokazowym wideo, a także kurs – Kreatywna Matematyka dla najmłodszych – matematyka MULTISENSORYCZNA.

  Jeśli chodzi o e-booki, w pakiecie Kreatywny Opiekun znajdziecie:

 • Zabawy Ruchowe: autorski e-book z pomysłami na świetne zabawy ruchowe dla dzieci do lat 4
 • DIY Zrób to sam:  istna kopalnia inspiracji na wykonanie prac plastycznych różnego typu. Przeznaczony dla najmłodszych, idealny na wiosnę i lato. 
 • Globalne czytanie:  e-book opisujący Metodę Globalnego Czytania – dla wszystkich opiekunów i rodziców, którzy pragną zdobyć wiedzę na temat metody Glenna Domana i wdrożyć malucha w naukę czytania.
 • Podążaj za dzieckiem: e-book przedstawiający pomysły na ćwiczenia i codzienne czynności, kształtujące samodzielność u dziecka, inspirowane Montessori.
 • Zabawy sensoryczne: e-book z propozycjami zabaw sensorycznych dla najmłodszych.
Kreatywny Opiekun

Pakiet edukacyjny znajdujący się w pakiecie Kreatywny Opiekun to KLAMERKOWE ZADANIA.
Jest to ciekawa propozycja nauki poprzez zabawę, do wykonania której potrzeba zwykłych klamerek.  Pomoce klamerkowe liczą 30 stron. Znajdziecie w nich zadania tematyczne związane ze zdrowym jedzeniem, rozpoznawaniem kolorów, odgadywaniem kształtów, rozpoznawaniem liter, zadania z zakresu nauki cyfr i przeliczania, a także zadania związane ze światem zwierząt: wybieranie odpowiedniego umaszczenia czy środowiska danego zwierzaka.

Wideo inspiracje to propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią oglądać różnego typu propozycje do wykorzystania w pracy z dziećmi.  Kategorie jakie znajdziecie w naszych video to propozycje zabaw ruchowych oraz propozycje zabaw plastycznych. Zabawy są idealne do przeprowadzenia z dziećmi do lat 4.

Kurs Matematyka Sensoryczna to prawdziwa kopalnia inspiracji do poprowadzenia ciekawych zajęć. Propozycje w nim ukazane z powodzeniem można wykorzystać w pracy z najmłodszymi dziećmi. Po kursie macie możliwość wygenerowania zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Zobaczcie pełny opis pakietu Kreatywny Opiekun TUTAJ.

Kreatywny Opiekun 2.0 to druga część naszego bestselleru. Możecie go zakupić w promocyjnej cenie, która wynosi tylko 65 zł.

W skład pakietu KREATYWNY OPIEKUN 2.0 wchodzą: dwa e-booki, 5 pakietów edukacyjnych oraz cieszący się świetnymi opiniami kurs PLASTYKA SENSORYCZNA, prowadzony przez pedagoga specjalnego, Martę Siłakowską-Zioune!

E-booki w pakiecie:

 • Eksperymenty: znajdziecie w nim: eksperymenty z użyciem wody, proste eksperymenty dla najmłodszych maluchów, eksperymenty z efektem WOW, eksperymenty z prostych składników.
 • Zabawy kolorami: znajdziecie w nim wskazówki jak zrobić własny sorter kolorów, propozycje różnego rodzaju gier i zabaw, które utrwalają poznawanie kolorów, wierszyki utrwalające poznawanie kolorów, praktyczne wskazówki, które dostarczą opiekunom informacji, w jaki sposób postępować, by dziecko nauczyło się rozpoznawania kolorów.

Pomoce edukacyjne:

 • Karty odgłosy:  pakiet idealny do przeprowadzenia ćwiczeń z zakresu percepcji wzrokowo-słuchowej
 • Układanki lewopółkulowe:  w pakiecie znajdziecie ćwiczenia świetnie wspomagające rozwój maluchów, które warto wprowadzić do codziennych zajęć.
 • Karty przestrzenne: pakiet ma za zadanie utrwalić u dzieci znaczenie pojęć: nad, pod, obok. 
 • Ćwiczenia logopedyczne: ćwiczenia logopedyczne dobrze przeprowadzać jest co najmniej dwa razy w tygodniu. Z naszym pakietem w prosty i skuteczny sposób poćwiczycie z dzieckiem wymowę. 
 • Kto żyje w morzu?: Pakiet w którym znajdziecie plansze z realnymi zwierzętami morskich zwierząt, które mogą posłużyć do wprowadzenia dzieci w temat morskich istot jak i nauki różnych gatunków.

Kurs on-line:

 • Plastyka sensoryczna: Po kursie możecie wygenerować zaświadczenie o ukończeniu kursu. Kurs przybliża metodę pracy z dziećmi jaką jest plastyka sensoryczna. Dzięki niej pobudzamy wszystkie zmysły dziecka, angażujemy do pracy. Na kursie ukazujemy liczne przykłady zabaw i ćwiczeń, dzięki którym z łatwością przełożycie zdobytą wiedzę teoretyczną na pracę praktyczną z dziećmi. Polecamy!

Zarówno jeden jak i drugi pakiet, znajdziecie na naszej stronie z pomocami: KLIK.

Pamiętajcie: w pakiecie wychodzi taniej!  Jeśli szukacie inspiracji i czegoś naprawdę WOW wybierzcie pakiety KREATYWNEGO OPIEKUNA! 

To świetny wybór na ten letni czas!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

eksperymentowanie oznacza zabawę

Eksperymentowanie oznacza zabawę!

Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość otaczającą rzeczywistością i uwielbiają poznawać świat. I to właśnie powinniśmy im ułatwić: jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie

Co do pobrania za darmo?

Co do pobrania za darmo?

Pomoce dydaktyczne są bardzo przydatne w pracy zarówno nauczycieli jak i opiekunów w żłobkach i klubach malucha (zobacz nasz kurs na opiekuna