Kurs na opiekuna w żlobku; wybierz formę on-line

Kurs na opiekuna w żłobku; wybierz formę on-line!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Chcesz pracować z dziećmi do lat 3 i spełnić tym samym swoje zawodowe marzenie? Możesz je spełnić, z naszym kursem na opiekuna w żłobku w wymiarze 280h! 

Wrzesień to idealny czas na to, by poszerzyć swoją wiedzę oraz możliwości zawodowe. Wiele osób pragnie zmienić swoje dotychczasowe zatrudnienie i robić w życiu to, co jest ich prawdziwą pasją. Nierzadko jest to praca z dziećmi, która choć odpowiedzialna i wymagająca, daje także wiele radości i satysfakcji. 

Aby pracować w żłobku należy posiadać co najmniej wykształcenie średnie i kurs 280h nadający kwalifikacje zawodowe. Taki kurs powinien posiadać ważną i aktualną decyzję Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. 

Nasz kurs, który możecie znaleźć TUTAJ, jak najbardziej posiada taką decyzję o numerze 15/2018 – w każdej chwili możecie sprawdzić naszą decyzję na stronie Ministerstwa 😉

JAK WYGLĄDA NASZ KURS?

Na kurs można zapisać się poprzez naszą stronę internetową. Można wybrać różne opcje płatności: od szybkich przelewów po przelew tradycyjny. Od razu po wpłacie otrzymuje się dane do logowania. Można zalogować się na swoje konto i rozpocząć kurs.

Kurs jest w formie on-line, a co ważne z decyzją Ministerstwa: teoria odbywa się zdalnie poprzez nowoczesną platformę do nauki, a praktyki odbywa się w wybranym żłobku lub klubie malucha.

Teoria uwalnia się na platformie stopniowo przez 14 dni – szybciej nie da się jej więc przerobić. Składa się ona głównie z nagrań wideo, ale także audio oraz plików PDF. Po każdym module – są 4 – należy zdać test wielokrotnego wyboru ABC. Oczywiście w razie niepowodzenia, zaliczenie można powtórzyć, bez dodatkowych opłat. Po zakończeniu całego materiału należy także podejść do egzaminu końcowego.

Egzamin końcowy także odbywa się w formie on-line. Jest w formie pisemnej i składa się z pytań otwartych. Co ważne: egzamin nie jest na czas, a w razie niepowodzenia, można napisać go raz jeszcze.

PRAKTYKI NA KURSIE ON-LINE

Jak wspomniano wyżej, przy kursie na opiekuna 280h są również praktyki, w wymiarze 80h. Odbywa się je w wybranym żłobku lub klubie malucha. Najszybsze tempo praktyk to 10 dni po maksymalnie 8h – można oczywiście czas ten wydłużyć i robić praktyki po kilka godzin dziennie bądź co drugi dzień – to już kwestia indywidualnego ustalenia sprawy z dyrekcją placówki.

Możemy wystawić jako Eduka Center skierowanie na praktyki jeśli kursant potrzebuje takiego dokumentu. Wysyłamy je w formie skanu na wskazany adres email.

Na naszej platformie jest do pobrania dzienniczek praktyk, który wypełnia się podczas realizacji praktyki. Po zakończeniu, wysyła się do nas skan dzienniczka.

ZAKOŃCZENIE KURSU

Po zakończeniu kursu, to jest po pozytywnym zdaniu egzaminu końcowego oraz zaliczeniu praktyk, kurs jest zakończony. Zaświadczenie wysyłane jest w pierwszej kolejności w formie skanu, a następnie do wskazanego przez kursanta paczkomatu. Wysyłki realizowane są dwa razy w tygodniu.

DLACZEGO WARTO?

Warto skorzystać z naszego kursu gdyż można uczyć się w dowolnym miejscu i czasie – wystarczy dostęp do internetu. Kurs najkrócej trwa 4 tygodnie, a najdłużej 2 lata – zależy to już od indywidualnego tempa kursanta.

Co więcej, zapisując się na kurs, otrzymujesz możliwość zrealizowania kursu z pierwszej pomocy przedmedycznej dla opiekunów i otrzymania zaświadczenia z tego szkolenia – ZA DARMO.

Otrzymasz także dostęp do naszego autorskiego projektu – Akademia Opiekuna – za darmo na okres dwóch lat. Więcej o Akademii przeczytasz TUTAJ.

Polecamy wam naukę on-line – nie warto czekać, by spełniać swoje marzenia zawodowe. Można zacząć spełniać je już dziś!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.