kurs na opiekuna; zdażysz przed nowym rokiem

Kurs na opiekuna: zdążysz przed Nowym Rokiem!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

To ostatnie dni roku 2021! Czy był dla Ciebie dobry? Czy nauczył Cię czegoś cennego? Czy wyciągnęłaś lekcje, które chciałabyś wdrożyć w życie w roku 2022?

Bez względu na to, jak zmieniłaś się i swoje nawyki w roku 2021, my wiemy, co pozostanie niezmiennie ważne!

Jest to dbałość o swój samorozwój i dążenie do osiągnięcia marzeń i swobody zawodowej! Nigdy nie jest za późno na zawodowe zmiany w swoim życiu. W końcu pielęgnowanie swojej pasji może przerodzić się w realny dochód. Naprawdę!

Czy kochasz dzieci? Przebywanie z nimi daje Ci radość? Chcesz pokazać im świat i pomóc zdobyć ważne umiejętności? I co więcej – czy chcesz robić to na co dzień, w ramach swojej pracy?

Nic prostszego! Możesz – posiadając wykształcenie co najmniej średnie – pracować w żłobku lub klubie malucha na stanowisku opiekuna! Możesz mieć wpływ na wychowanie i edukację dzieci, organizując zajęcia edukacyjne, angażujące maluchy do pracy, które wpłyną pozytywnie na ich rozwój! Możesz przyczynić się do poznawania przez dzieci świata i otaczającej je rzeczywistości!

Co da Ci praca z dziećmi?

Radość z życia. Dzieci to wspaniali nauczyciele. Nauczą Cię jak czerpać przyjemność z najmniejszych, prostych rzeczy, które znajdziesz dookoła siebie.

Satysfakcję. Nic tak nie motywuje do pracy jak widoczne postępy i efekty! A tych, w pracy z dziećmi nie brakuje. Każdy krok do przodu malucha czy to w dziedzinie mówienia, plastyki czy też motoryki małej, na pewno doda Ci niesamowitej energii do działania!

Stałą pracę. Opiekunowie w żłobkach czy klubach malucha cały czas są poszukiwani. Placówek wciąż przybywa. Bycie dobrą żłobkową ciocią to gwarancja stałej pracy.

Według ustawy żłobkowej, aby zostać opiekunem w żłobku lub klubie malucha należy posiadać co najmniej wykształcenie średnie i kurs kwalifikacyjny w wymiarze 280h na opiekuna w żłobku.

Taki kurs z powodzeniem zrealizujesz w formie e-learningowej. Oczywiście, musi być legalny, a więc powinien wynosić 280h (200h teoria i 80h praktyki) oraz aktualną zgodę Ministerstwa. 

Taki kurs z powodzeniem zrealizujesz u nas – EDUKA CENTER. Kurs jest jak najbardziej legalny: po zakończeniu otrzymasz dokumenty, które umożliwią Ci znalezienie pracy na stanowisku opiekuna – nadają bowiem kwalifikacje zawodowe!

Teorii uczysz się w wygodnej formie on-line. Oznacza to, że samodzielnie decydujesz o godzinach i dniach nauki (teoria jednak uwalnia się stopniowo 14 dni, więc szybciej jej nie przerobisz). Możesz uczyć się pod kocem, wieczorem gdy każdy już śpi, a nawet w parku, na spacerze czy na wakacjach. Wystarczy dostęp do internetu! Brzmi nierealnie? To jednak prawda! Nauka nigdy nie wydawała się prostsza!

Kurs jest w formie on-line, co gwarantuje zaoszczędzenie kosztów na dojazdy czy czas na stanie w korku. Nie oznacza to jednak, że nie zdobędziesz umiejętności praktycznych! W skład szkolenia wchodzi 80h praktyk, które zrealizujesz w żłobku lub klubie malucha – w Twojej okolicy.

Poczekaj, to nie wszystko! W ramach kursu otrzymasz od nas możliwość zrealizowania szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, z dodatkowym certyfikatem oraz dwuletni dostęp do Akademii Opiekuna, gdzie znajdziesz wiele gotowych scenariuszy zajęć z dziećmi, webinarów, wideo porad i inspiracji, pakietów PDF do pracy z dziećmi!

Na kurs możesz zapisać się TUTAJ. Możesz rozpocząć naukę w każdej chwili – nawet dziś! Zdążysz jeszcze przed nowym rokiem. Rozpocznij 2022 z przytupem – postaw na swój rozwój, a na pewno zobaczysz rychłe efekty!

Twoja kariera jest tylko w twoich rękach! Postaw na najlepsze. Powodzenia!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.