Kurs pierwsza pomoc przedmedyczna - kto ma dostęp?

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Kto ma dostęp?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Już od dwóch tygodni – od 01.07.2021 – możecie korzystać z naszego kursu on-line Pierwsza Pomoc Przedmedyczna. To profesjonalne szkolenie, prowadzone przez doświadczonego ratownika medycznego, które powinna poznać każda osoba dorosła, a na pewno ta zajmująca się dziećmi.

W końcu od naszej wczesnej, odpowiedniej reakcji zależy zdrowie, a nawet i życie osoby poszkodowanej!

Nasz kurs znajdziecie TUTAJ. Można zakupić go w każdej chwili, a w cenie znajduje się rozszerzona wersja zaświadczenia w formie skanu, którą wysyłamy na maila kursanta po zaliczeniu przez niego testu. Można zamówić dodatkowo wersję papierową dokumentu do wybranego paczkomatu – za opłatą.

Jednak to nie wszystko. Osoby korzystające z kursu opiekun w żłobku 280h (znajdziecie go TUTAJ) oraz kursu Eduka Center, Asystent Nauczyciela Przedszkola, także mogą skorzystać z kursu – i to całkowicie za darmo.

KURS NA OPIEKUNA W ŻŁOBKU 280H

Osoby posiadające aktywny dostęp do kursu na opiekuna mogą zrealizować kurs pierwszej pomocy przedmedycznej za darmo. Wideo znajduje się w kursie. Należy wejść w Kompetencje Opiekuna -> podstawy medycyny ratunkowej (udzielanie dziecku pierwszej pomocy).

Znajdują się tam wszystkie wideo z kursu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Po ich obejrzeniu, należy zdać test, który powinien być dostępny w osobnej zakładce (w razie braku zakładki, prosimy o kontakt mailowy). Kiedy test zostanie zdany na 100%, wtedy kursant ma możliwość otrzymania dokumentu.

Jeśli kursant nie otrzymał jeszcze dokumentów z kursu na opiekuna – zaświadczenie z pierwszej pomocy dostanie z owymi dokumentami, w jednej przesyłce.

Osoby, które już dostały zaświadczenie z kursu na opiekuna w żłobku i chcą otrzymać dodatkowy dokument z pierwszej pomocy – muszą zdać test i opłacić wystawienie i wysyłkę dokumentu.

KURS ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Osoby posiadające dostęp do kursu kursu na asystenta nauczyciela przedszkola również za darmo mogą zrealizować kurs z pierwszej pomocy.

Znajduje się on w module i lekcji związanej z udzielaniem pierwszej pomocy. Są tam wgrane wszystkie lekcje wideo z kursu.

Kurs jest darmowy jednak uzyskanie zaświadczenia jest dla chętnych – za dodatkową opłatą. Należy zdać test i opłacić wystawienie i wysyłkę dokumentu.

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wasze wątpliwości, że od tego momentu wszystko będzie dla was przejrzyste i bez trudu znajdziecie kurs z pierwszej pomocy przedmedycznej na waszym koncie – jeśli macie dostęp do któregoś szkolenia z powyżej wymienionych 😉

Pamiętajcie, iż kurs też można zakupić osobno TUTAJ.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.