Kurs psychomotoryki w Akademii Opiekuna

Kurs psychomotoryki w Akademii Opiekuna

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Od kilku lat organizujemy kurs w formie on-line na opiekuna w żłobku, który nadaje legalne kwalifikacje zawodowe. W każdej chwili możecie poczytać o szczegółach kursu jak i zapisać się poprzez stronę główną szkolenia – TUTAJ.

Chcemy, by nasze szkolenia wyróżniały się na tle innych, nie tylko profesjonalizmem, ale także wsparciem, jakie chcemy dać opiekunom podczas ich pracy w żłobkach i klubach malucha.

Z tego też powodu, od 01.07.2021 do kursu zostało dodane także szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej dla opiekunów, które prowadzone jest przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, posiadającego odpowiednie doświadczenie. Lekcje prowadzone są w taki sposób, by każdy mógł we własnym tempie przyswoić wiedzę z medycyny ratunkowej – przedstawione są za pomocą wideo z teorii jak i wideo pokazów obrazujących konkretne działania.

Zaświadczenie można otrzymać za 0zł po zdaniu testu – wysyłane jest razem z dokumentami o ukończeniu kursu na opiekuna w żłobku. Jeśli ktoś już dostał dokumenty ze szkolenia na opiekuna, a chciałby otrzymać dodatkowy dokument z pierwszej pomocy i jednocześnie ma jeszcze dostęp do kursu 280h – wystarczy, że zda test i opłaci wysyłkę dokumentu do paczkomatu.

Oprócz kursu pierwszej pomocy przedmedycznej dla opiekunów, do naszego kursu dodawana jest Akademia Opiekuna.

To autorski projekt, w którym można znaleźć setki inspiracji, w tym różnego typu wideo, pomoce dydaktyczne, webinary, MP4 czy gotowe scenariusze zajęć.

W ostatnich tygodniach wiele nowości ukazało się w zakładce: NAKLEJKI. To tam zostało dodanych wiele naklejek dotyczących świąt nietypowych, na przykład z okazji święta Liczby Pi, święta Misia czy święta Postaci z bajek. Można wykorzystać je na zajęciach, organizując dzień tematyczny.

NOWOŚĆ W AKADEMII OPIEKUNA – KURS ON-LINE!

Od dnia 25.08 w Akademii Opiekuna pojawi się niespotykana dotąd…NOWOŚĆ!

Dwa razy w tygodniu, aż do października, będziemy wrzucać po jednej lekcji z kursu Psychomotoryka dla Smyka. Tym sposobem każdy kursant mający dostęp do Akademii Opiekuna będzie mógł przejść całe szkolenie z Psychomotoryki, wykorzystując zdobytą wiedzę we własnej pracy z dziećmi.

Kolejna nowość: psychomotoryka dla smyka

Psychomotoryka obejmuje aktywność ruchową człowieka. Stymuluje ona rozwój różnych funkcji ośrodkowego układu nerwowego,  za jej pomocą można zniwelować i zapobiec wielu zaburzeniom z zakresu ruchu, koordynacji, mowy, pisania czy czytania.

Dzięki lekcjom wideo ze szkolenia, które ukażą się niebawem w Akademii Opiekuna, będziecie mogli poznać metodę pracy z dziećmi jaką jest Psychomotoryka, dowiedzieć się wielu informacji na temat terapii psychomotorycznych metodą Procus i Block, a także zdobędziecie wiedzę na temat tego, dla kogo jest przeznaczona terapia psychomotoryczna.

Kurs prowadzony jest przez specjalistę i terapeutę, mgr Martę Siłakowsą Zioune, która bez stresu i presji przekazuje swoją wiedzę na temat tego, w jaki sposób wspomagać rozwój psychomotoryczny dziecka. 

Pierwsza lekcja wideo w Akademii Opiekuna ukaże się już 25.08, kolejne będą wrzucane 2x w tygodniu, aż do października! 😉

Mamy nadzieję, że taka nowość będzie dla was atrakcyjna i wartościowa. Koniecznie odwiedzajcie Akademię Opiekuna i wykorzystujcie materiały, jakie się w niej znajdują.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

eksperymentowanie oznacza zabawę

Eksperymentowanie oznacza zabawę!

Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość otaczającą rzeczywistością i uwielbiają poznawać świat. I to właśnie powinniśmy im ułatwić: jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie

Co do pobrania za darmo?

Co do pobrania za darmo?

Pomoce dydaktyczne są bardzo przydatne w pracy zarówno nauczycieli jak i opiekunów w żłobkach i klubach malucha (zobacz nasz kurs na opiekuna