live webinary Eduka Center

Live webinary Eduka Center

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Ciągłe dokształcanie się, samorozwój – jest to ważne niemal dla każdego człowieka. Chcemy być coraz lepsi w tym, czym zajmujemy się na co dzień, a zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności sprawia przyjemność, przynosi satysfakcję i zwiększa poczucie własnej wartości.

Osoby pracujące z dziećmi – nauczyciele czy opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ), powinny cały czas się rozwijać w swojej zawodowej dziedzinie. W końcu praca z maluchami jest niesamowicie ważna i odpowiedzialna: a dobry pedagog jest na wagę złota!

Również rodzice powinni poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, jeśli chodzi o rozwój, wychowanie i pielęgnację dzieci. W końcu to rodzina jest pierwszym, najważniejszym środowiskiem dziecka, i ma ogromny wpływ na jego przyszłe życie.

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możemy – zarówno jako rodzice, opiekunowie czy nauczyciele – poszerzać swą wiedzę o pedagogice. 

Na pewno pierwszym z nich są specjalistyczne książki, dostępne w każdej księgarni czy bibliotece. Czytamy dla przyjemności, a przy okazji uczymy się pożytecznych rzeczy.

Dobrym rozwiązaniem są także popularne teraz podcasty. Jest to publikacja dźwiękowa, której można słuchać niemal wszędzie: podczas jazdy samochodem czy autobusem, w domu podczas wykonywania codziennych obowiązków, na spacerze. Mogą lecieć w tle, na przykład zamiast muzyki czy telewizji. 

Kolejnym sposobem są kursy i szkolenia. Choć forma stacjonarna może nie pasować każdej osobie – ze względu na konieczność dojazdów – istnieją także kursy w formie on-line. Te z kolei są bardzo wygodne: zazwyczaj można uczyć się w dowolnym momencie i czasie – wystarczy dostęp do internetu. 

Istnieje jeszcze jeden sposób. Jest to branie udziału w webinarach, czyli po prostu wykładach, które od czasu do czasu organizowane są w internecie na konkretny temat. Zazwyczaj prowadzone są na żywo, co pozwala na zadawanie prowadzącemu pytań.

I my – Eduka Center – zaczęliśmy organizować tego typu wydarzenia. Poruszamy oczywiście tematy związane z wychowaniem i rozwojem dzieci, tematy pedagogiczne. Nasze live webinary skierowane są do wszystkich zainteresowanych i oczywiście udział w nich jest bezpłatny.

Jak do tej pory, zorganizowaliśmy następujące webinary:

  • Rozwój zmysłu dotyku u dziecka – prowadząca Kamila Suseł,
  • Rozwój zmysłu smaku u dziecka – prowadząca Kamila Suseł,
  • Rozwój zmysłu zapachu u dziecka – prowadząca Kamila Suseł,
  • Emocje w życiu dziecka – prowadząca Dorota Zawadzka, Super Niania,
  • “Moje dziecko kłamie” – prowadząca Dorota Zawadzka, Super Niania.
  • Koncentracja uwagi u dziecka – prowadząca Dorota Zawadzka, Super Niania.

Organizujemy je zawsze na naszym profilu na Facebooku oraz równocześnie na kanale na Youtube – możecie wybrać, gdzie chcecie oglądać wykład.

Podczas webinaru, jak najbardziej możecie zadawać pytania prowadzącemu, w komentarzu. Webinary staramy się organizować w dzień roboczy, wieczorem, by każdy mógł go obejrzeć – zazwyczaj jest to godzina 20.00 – ale o tym zawsze na bieżąco informujemy w naszych Social Mediach.

Jeśli interesuje was któryś z powyższych live webinarów, jak najbardziej możecie nadrobić zaległości i obejrzeć wykład. Wszystkie znajdziecie na naszym profilu na Facebooku, w zakładce “filmy”. Każdy webinar jest zapisany i możliwy do odtworzenia w każdej chwili – zapraszamy!

Już powoli szykujemy się do kolejnych spotkań na żywo w formie webinarów. Będą prowadzone zarówno przez mgr Kamilę Suseł, która także jest wykładowcą na naszym kursie online na opiekuna w żłobku – kurs zobaczysz TUTAJ, a także przez Dorotę Zawadzką – Super Nianię, która jest psychologiem. 

Polecamy wam wszystkim poszerzanie swych umiejętności, swojej wiedzy – sprawia to ogromną radość i daje satysfakcję!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.