Nadchodzą nowe kursy od Eduka Center

Nadchodzą nowe kursy od Eduka Center!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Czytanie tego wpisu zajmie Ci około 4 minut.

W dzisiejszych czasach dbanie o swój rozwój jest dużo prostsze niż kiedyś. Można powiedzieć, że nauka jest niemal na wyciągnięcie ręki! Dzięki szkoleniom on-line można dostosować edukację do swoich możliwości i potrzeb. Bez wątpienia stała się ona bardziej elastyczna i dostępna. Kursy on-line, które zdobywają coraz większe zaufanie społeczeństwa, umożliwiają poszerzanie swojej wiedzy w sposób wygodny i swobodny – bez konieczności wychodzenia z domu. Wiedząc jak wielki potencjał ma edukacja online, my jako Eduka Center, wciąż stawiamy na tę formę nauki!

Prócz kursu nadającego kwalifikacje zawodowe – kursu na opiekuna w żłobku – oferujemy także kursy doskonalące online z zakresu pedagogiki. I to właśnie temat kursów doskonalących poruszamy w dzisiejszym artykule, gdyż już w kwietniu rusza przedsprzedaż naszych dwóch NAJNOWSZYCH kursów!

Najnowsze kursy doskonalące on-line

W naszym sklepie internetowym Eduka Center już niebawem, bowiem jeszcze w kwietniu, rozpocznie się przedsprzedaż dwóch nowych kursów doskonalących w formie on-line. Tematykę kursów wybrano na podstawie wyników niedawno przeprowadzanej ankiety skierowanej dla naszych kursantów, rodziców, a także osób związanych z pracą z dziećmi. Każdy z kursów został stworzony z myślą o rodzicach, nauczycielach oraz opiekunach w żłobku i ma za zadanie pomóc w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami wychowawczymi oraz edukacyjnymi. Poniżej przedstawiamy krótki opis nowych kursów.

„Przeciwdziałanie agresji u dzieci w wieku przedszkolnym poprzez zabawy grupowe i działania nauczyciela” – ten kurs skupia się na przeciwdziałaniu agresji u dzieci oraz na tym co jest kluczowe: na profilaktyce. Zostanie poruszona tematyka związana między innymi z zachowaniem dzieci w różnych sytuacjach czy rozwojem emocjonalnym. Nie zabraknie konkretów: na szkoleniu zostaną przedstawione gry i zabawy, które można zastosować z dziećmi, by nauczyć je, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami. Przedsprzedaż tego kursu rusza już 17.04.2023.

Ucz się gdzie i kiedy chcesz z naszymi kursami on-line

„Gry i zabawy integracyjne” – drugie szkolenie to niesamowita dawka inspiracji. Ukazuje korzyści zabaw integracyjnych, ról i zasad w zespole. Przedstawia pomysły na efektywne zabawy i gry integracyjne z podziałem na: zabawy ruchowe, zabawy muzyczne, zabawy plastyczne, zabawy z piłką, masażyki czy gry planszowe. Jest to must have dla każdej osoby pracującej z dziećmi. Przedsprzedaż tego kursu rusza już 24.04.2023!

Każdy z kursów składa się z lekcji wideo, a także materiałów PDF. Dostęp do kursów przyznawany jest na okres dożywotni, a po ich zakończeniu można wygenerować zaświadczenie ukończenia kursu na druku MEN.

Przedsprzedaż kursów

Przedsprzedaż kursu o przeciwdziałaniu agresji u dzieci w wieku przedszkolnym rusza już 17.04.2023. Przedsprzedaż kursu o grach i zabawach integracyjnych, rusza 24.04.2023. Warto zdecydować się na zakup szkoleń w przedsprzedaży, ponieważ wiąże się to z niższą ceną!

Kupując szkolenie wcześniej zapłacisz za nie mniej, niż po oficjalnej premierze. Co więcej, będziesz mieć pewność, że dostęp do szkolenia otrzymasz jako jedna z pierwszych osób. Jeśli chcesz być na bieżąco i mieć dostęp do najnowszych rozwiązań i wiedzy edukacyjnej, warto zastanowić się nad zakupieniem kursu w przedsprzedaży. Jeśli zainteresowała Cię tematyka któregoś ze szkoleń – nie przegap powyższych dat!

Dla kogo nowe kursy Eduka Center?

Nowe kursy on-line od Eduka Center są przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców. Otóż może skorzystać z nich każda osoba zainteresowana daną tematyką, a głównie: rodzice, opiekunowie, nauczyciele, studenci pedagogiki.

Dzięki ukończeniu powyższej wspomnianych kursów, uczestnicy będą mogli zdobyć wiele przydatnych umiejętności, które pomogą im w codziennej pracy z dziećmi. Zdobędą nie tylko cenną wiedzę, ale i umiejętności praktyczne, takie jak prowadzenie zabaw ukierunkowanych na osiągnięcie konkretnego celu.

Nie da się ukryć, że wraz z nowym rokiem nie zwalniamy tempa. Wiosna to czas nowych wyzwań, rozwoju – i tego się trzymamy. Powyższe kursy, których przedsprzedaż rusza już w kwietniu, to tylko początek nowości, o których będziemy was informować na bieżąco!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Eduka Center oraz na skorzystanie z przedsprzedaży, która już niebawem. To idealny moment, by zainwestować w swój rozwój i zdobyć nowe umiejętności, które przyniosą korzyści nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym.

📍 ZOBACZ TAKŻE:

🍀 Kurs na opiekuna w żłobku

🍀 Sklep internetowy Eduka Center

🍀 Blog Eduka Center

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.