Najczęstsze pytania dotyczące kursów doskonalących od Eduka Center

Najczęstsze pytania dotyczące kursów doskonalących od Eduka Center

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Praca z dziećmi wymaga nie tylko odpowiednich predyspozycji i kwalifikacji zawodowych (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ), ale także chęci ciągłego dokształcania się i uzupełniania swej wiedzy.

Pedagogika to dziedzina, która zmienia się dynamicznie – co rusz pedagodzy mają możliwość korzystania z innowacyjnych źródeł wiedzy, nowych opracowań, metod pracy oferujących ciekawe rozwiązania czy materiałów dydaktycznych pozwalających na przeprowadzenie ciekawych zajęć. Innych niż wszystkie!

Eduka Center to zespół osób pasjonujących się pedagogiką. Naszym celem jest wspieranie pracy opiekunów, rodziców, nauczycieli.

W naszej ofercie znajdziecie wiele kursów doskonalących w formie on-line dzięki którym poznacie nowe możliwości pracy z dziećmi, poszerzycie swą wiedzę i umiejętności, wdrożycie nowe rozwiązania na zajęciach.

UWAGA! Obecnie w przygotowaniu jest nasza nowa platforma z kursami on-line i materiałami – KLIK. Osoby, które wykupiły dostęp do materiałów jeszcze na starej platformie – będą przeniesieni na nową stronę w najbliższym czasie. Jednak nadal – mimo prac technicznych – możecie korzystać ze swych kursów i innych pomocy poprzez logowanie się na www.staraplatforma.edukacenter.pl – to chwilowe rozwiązanie.

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy poruszyć kwestię kursów doskonalących od Eduka Center i najczęstszych pytań jakie pojawiają się przy chęci zakupu.

  1. Czy wasze kursy Eduka Center nadają kwalifikacje zawodowe?

Nie. Nasze kursy mają charakter doskonalący. Oznacza to, że nie nadają kwalifikacji zawodowych, ale dzięki nim możecie poszerzyć swą wiedzę i umiejętności, a zdobyte informacje wdrożyć do pracy z dziećmi. Posiadamy kurs kwalifikacyjny na opiekuna w żłobku – KLIK. Kursy z Eduka Center to natomiast kursy o charakterze doskonalącym.

  1. Jakie trzeba mieć wykształcenie, by zapisać się na któryś z waszych kursów doskonalących?

Na kurs doskonalący może zapisać się każda osoba. Kurs służy poszerzeniu wiedzy i umiejętności – nie jest wymagane żadne konkretne wykształcenie.

zasady przyznawania zaświadczeń Eduka Center
  1. Czy na którymś z waszych kursów doskonalących wymagane jest odbycie praktyk?

Nie, podczas realizowania kursów doskonalących od Eduka Center, nie jest wymagane odbycie praktyk. 

  1. Czy na waszych kursach doskonalących są zaliczenia, egzaminy?

Nie, w kursach doskonalących nie ma zaliczeń ani egzaminów. Pojawiają się one tylko na kursie kwalifikacyjnym na opiekuna w żłobku, ale to inna platforma – KLIK.

  1. Jak długo trwają wasze kursy doskonalące?

Większość naszych kursów doskonalących trwa ok 5h dydaktycznych. Wyjątkiem jest kurs na asystenta nauczyciela w przedszkolu, który trwa 10h dydaktycznych.

  1. W jakim czasie muszę ukończyć wasz kurs doskonalący np Terapia ręki i grafomotoryka?

Dostęp do każdego kursu doskonalącego od Eduka Center przyznawany jest na okres dożywotni. Oznacza to, że materiały znajdują się na koncie kursanta na zawsze, można do nich wracać w dowolnym momencie.

  1. Niektóre wasze kursy doskonalące znajdują się w przedsprzedaży. Do kiedy obowiązuje cena promocyjna?

Wiele naszych kursów można znaleźć w cenie promocyjnej. Promocja obowiązuje do odwołania – najlepiej sprawdzać co jakiś czas naszą stronę z kursami, by upewnić się, jaka cena obowiązuje.

  1. Czy po zakończeniu waszego szkolenia doskonalącego otrzymam certyfikat?

Tak, po zakończeniu szkolenia masz możliwość wygenerowania zaświadczenia w formacie PDF do druku samodzielnego, jeśli jednak interesuje Cię wersja papierowa dokumentu, możesz zamówić ją do paczkomatu za dodatkową opłatą. 

  1. Mam pytanie dotyczące kursu doskonalącego – gdzie napisać?

Prosimy o kontakt mailowy: szkolenia@edukacenter.pl

  1. Czy planujecie nowe szkolenia?

Tak, nie zwalniamy tempa. Planujemy oczywiście rozwój i wprowadzenie nowych szkoleń doskonalących – o wszystkim na bieżąco będziemy informować was na naszych social mediach oraz mailowo! 😉

Obecnie nasza nowa platforma jest jeszcze w przygotowaniu, ale lada dzień będzie można z niej korzystać – będziemy was oczywiście o wszystkim informować. Mamy nadzieję, że ten artykuł rozwiał wasze najczęstsze wątpliwości – jeśli jednak chcecie jeszcze o coś zapytać: zapraszamy do kontaktu mailowego! 🙂

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.