Kurs nauka zegara: wersja demo i pełnowymiarowa

Nauka zegara: kurs w wersji demo i pełnowymiarowej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Tik, tak, tik, tak. Każdy z nas wie jak czas potrafi szybko płynąć. W mig z poranka robi się wieczór, a zima sprawie przechodzi w lato.
Dni mijają, podobnie co miesiące i pory roku. Dla nas – dorosłych – jest to rzecz całkowicie naturalna.

Na co dzień korzystamy z zegara i zegarków różnego typu, które towarzyszą nam w pracy, podczas nauki czy codziennych rutynowych czynności. Przestajemy zwracać uwagę na zegary, ponieważ do ich obecności się przyzwyczailiśmy: wiemy, że są i że muszą być – inaczej ciężko byłoby nam odnaleźć się w naszej rzeczywistości.

I choć dla dorosłych zegar i czas są czymś naturalnym, dla dzieci pojęcia te skrywają ogromną tajemnicę, która intryguje! 

Jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ), mamy świadomość tego, że dzieci potrafią dostrzec prawdziwy skarb w czymś na pozór zwyczajnym. 

Jeśli zauważymy tę ciekawość jakąś rzeczą, powinniśmy podążać za dzieckiem i zaspokoić jego potrzebę odkrywania, doświadczania. I tak właśnie jest też z zegarem i czasem!

Jeśli dziecko zaczyna dopytywać, która jest godzina czy co wskazuje zegar, nie powinniśmy go zbywać, a jeszcze bardziej rozbudzić to zainteresowanie!
Nauka zegara z dzieckiem początkowo może wydawać się trudna. Wcale jednak nie musi taka być!

W kursie on-line NAUKA ZEGARA od Eduka Center, krok po krok pokazujemy, w jaki sposób poprowadzić tego typu naukę. Już dziś dajemy wam niepowtarzalną możliwość, zamówienia wersji DEMO kursu, która jest całkowicie DARMOWA!

Co oznacza wersja DEMO?

Otóż wystarczy, że dokonasz DARMOWEGO zamówienia, a na e-maila otrzymasz dane do logowania na naszej platformie Eduka Center. To tam znajdziesz kurs DEMO Nauka Zegara. W nim umieściliśmy darmowe wideo, które uchylą rąbka tajemnicy i pozwolą Ci zobaczyć w jaki sposób prowadzony jest kurs.

Wideo wchodzą w skład pełnej wersji. Są jedynie NAMIASTKĄ tego, co odkryjesz w kursie pełnowymiarowym!

Wersja DEMO jest całkowicie darmowa, warto więc z niej skorzystać. Być może nas sposób nauczania i pomysły zainteresują Cię na tyle, że zdecydujesz się na zakup wersji pełnowymiarowej! 
Przekonaj się, że nauka zegara może być prosta, pełna świeżych pomysłów, kreatywna!

Całkowicie darmowego zamówienia dokonasz TUTAJ.

Jeśli zainteresuje Cię kurs pełnowymiarowy, zapraszamy Cię na stronę kursu: KLIK.

Materiały z kursu dostępne będą na twoim koncie DOŻYWOTNIO, a to oznacza, że możesz wracać do nich w dowolnym momencie. Będziesz mieć do nich dostęp już na zawsze.

Na kursie pełnowymiarowym otrzymasz także prezenty: pakiet ZEGAR GODZINA I CZAS oraz pakiet PLANSZ ZEGARA. Oba te pakiety są niezwykle pomocne podczas nauki czasu, nauki zegara.

Tematyka na kursie

  1. Trochę teorii – od czego zacząć
  2. Nauka cyfr
  3. Wprowadzenie do nauki zegara (tradycyjnego z tarczą )
  4. Uczymy się zegara godziny 1-12
  5. Uczymy się zegara 13-24
  6. Nauka minut 15,30,45
  7. Nauka zegara cyfrowego
  8. Karty pracy do nauki i ćwiczeń
  9. Podsumowanie

Jeśli pragniesz rozpocząć ze swoim dzieckiem bądź dziećmi z grupy przygodę z zegarem…zapraszamy! 

Zamów darmową wersję demo kursu i zobacz w jaki sposób możesz poprowadzić swoje zajęcia. 

Nauka to pasja: nie ma tutaj mowy o nudzie!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

eksperymentowanie oznacza zabawę

Eksperymentowanie oznacza zabawę!

Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość otaczającą rzeczywistością i uwielbiają poznawać świat. I to właśnie powinniśmy im ułatwić: jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie

Co do pobrania za darmo?

Co do pobrania za darmo?

Pomoce dydaktyczne są bardzo przydatne w pracy zarówno nauczycieli jak i opiekunów w żłobkach i klubach malucha (zobacz nasz kurs na opiekuna