O asystencie nauczyciela w przedszkolu

O asystencie nauczyciela w przedszkolu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Dużo osób obecnie zainteresowanych jest pracą w przedszkolu. Praca z dziećmi wielu osobom daje radość, satysfakcję i zawodowe spełnienie.
Osoby z pasją, zaangażowaniem, pełne kreatywności i odpowiedzialności uważają, że praca w przedszkolu jest jedną z najlepszych jakie mogłyby podjąć. Choć na stanowisku nauczyciela w przedszkolu mogą pracować jedynie osoby z ukończonymi studiami wyższymi z pedagogiki, dużym zainteresowaniem cieszy się praca na stanowisku asystenta nauczyciela przedszkola.

Osoby rozpoczynające pracę na tym stanowisku nierzadko pytają o kursy tego typu. Dzięki nim są w stanie rozszerzyć swoją wiedzę i kwalifikacje, a także nabrać praktycznych umiejętności.
Zadaniem asystenta nauczyciela w przedszkolu jest pomoc nauczycielowi w obowiązkach. Asystent współuczestniczy w zadaniach opiekuńczo-wychowawczych, współpracuje z nauczycielem.

W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi pytaniami – my, Eduka Center, jako placówka kształcenia ustawicznego – postanowiliśmy stworzyć dla naszych obserwatorów, klientów i wszystkich osób zainteresowanych pracą na stanowisku asystenta nauczyciela przedszkola – wyjątkowy kurs w formie on-line.


Wygodna forma nauki on-line sprawia, że można zdobywać wiedzę kiedy i gdzie się chce! Można uczyć się pod kocem czy na spacerze – wystarczy dostęp do internetu. Co więcej, dostęp do materiałów z kursu otrzymuje się na okres dożywotni!
Obecne kursy na asystenta nauczyciela przedszkola składają się głównie z teorii. Oczywiście, jest ona ważna, jednak najcenniejsza jest PRAKTYKA. My chcemy wspierać osoby pracujące z dziećmi  w ich niesamowitej pracy, dlatego zależało nam, by kurs dawał wiele praktycznych i wartościowych treści.

Dlatego też, w naszym kursie znajdują się liczne pomoce do pracy z dziećmi w formie PDF, gotowe scenariusze zajęć, e-booki z propozycjami zabaw i ćwiczeń, MP4! Wszystko to można wykorzystać w przyszłej pracy z dziećmi w przedszkolu, współtworząc oryginalne i kreatywne zajęcia!


To jedyna taka propozycja na rynku!

Co więcej, w kursie opowiadamy w jaki sposób radzić sobie w tych trudnych sytuacjach jakie mogą nas spotkać w pracy: jak radzić sobie ze stresem oraz trudnymi zachowaniami dzieci. Praktyczne rozwiązania są najcenniejsze!


Nasz kurs na asystenta nauczyciela w przedszkolu rusza już 16.11!
Co więcej, obecnie trwa PRZEDSPRZEDAŻ. Aktualnie możliwy jest zakup kursu – taniej aż o 80%!
Na kurs w promocyjnej cenie można zapisać się TUTAJ.


Co więcej, dla naszych czytelników i obserwatorów, przygotowaliśmy specjalny RABAT od ceny w przedsprzedaży. Kod, który należy wpisać przy zamówieniu to ASYSTENT20 – obniży cenę o 20%!


Kod rabatowy ważny jest do dnia 15.11 – do godziny 23.59!
Warto skorzystać z naszego kursu on-line. Wszystko robimy z pasją i po to, by wspierać WAS w pracy z dziećmi!
Praktyczne rozwiązania i liczne, wartościowe materiały do wykorzystania – to znajdziecie tylko u nas!


Jeśli marzycie o pracy na stanowisku asystenta nauczyciela to propozycja dla was.
Trzymamy kciuki za was zawodowy rozwój! Podążajcie za marzeniami – naprawdę warto!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook i Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Rutyna w życiu dziecka. Korzyści

Rutyna w życiu dziecka. Korzyści

Rutyna kojarzy się w różnoraki sposób. Może być dla jednych bezpieczeństwem, a dla drugich nudą. Świat dorosłych różni sie jednak od świata dzieci. Okazuje się, że dzieci rutyny…potrzebują!

Jak muzyka wpływa na rozwój dzieci?

Jak muzyka wpływa na rozwój dzieci?

Muzyka towarzyszy nam na co dzień. Czy wiesz jednak, że prócz zabawy i dobrej rozrywki muzyka oznacza także rozwój? Sprawdź jak muzyka wpływa na rozwój maluchów…