Opiekunka dziecięca: szczegóły kursu

Opiekunka dziecięca: szczegóły kursu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Jakiś czas temu informowaliśmy was o naszych najnowszych planach. Chcemy organizować kursy, które pozwolą naszym klientom na spełnianie zawodowych marzeń, które sprawią, że praca z dziećmi będzie jeszcze bardziej radosna, satysfakcjonująca. Chcemy dawać profesjonalizm w naszych szkoleniach dlatego też staramy się rozwijać – bez ustanku.

Prócz kursu kwalifikacyjnego na opiekuna w żłobku, który znajdziecie TUTAJ, mamy także w ofercie wiele szkoleń w formie on-line, które mają charakter doskonalący. Całą naszą ofertę znajdziecie TUTAJ.

Dzięki szkoleniom doskonalącym, możecie czerpać wiedzę i inspiracje do przeprowadzenia ciekawych zajęć i ćwiczeń z dziećmi, które pozytywnie wpływają na ich rozwój. Nasze kursy doskonalące przeznaczone są dla każdego zainteresowanego. Zwłaszcza polecamy je opiekunom i nauczycielom, rodzicom, a także studentom pedagogiki.

Obecnie do naszej oferty wchodzi nowe szkolenie – kurs Opiekunki dziecięcej z pierwszą pomocą przedmedyczną. Zapraszamy was do poczytania o szczegółach naszego najnowszego kursu!

SZCZEGÓŁY KURSU OPIEKUNKA DZIECIĘCA Z PPP

Nasz kurs jest całkowicie w formie on-line, a dostęp do materiałów otrzymuje się na czas dożywotni. Zawsze więc można wracać do szkolenia, przypominając sobie wybrane kwestie czy tematy. Nie narzucamy terminu ukończenia kursu – można realizować go tak długo jak tylko ma się ochotę. 

Kurs ma na celu poszerzyć wiedzę i możliwości osób, które chcą podjąć zatrudnienie jako niania u prawnych opiekunów dziecka. 

Na kursie zostaną poruszone ważne kwestie z punktu widzenia zatrudnienia jako opiekunka dziecięca. Przede wszystkim opowiemy wam o rozwoju dziecka w okresie wczesnego dzieciństwa. Dowiecie się jakie są aspekty rozwoju dziecka, źródła szans i zagrożeń dla rozwoju oraz mechanizmy rozwoju dziecka.

Poszerzycie swoją wiedzę na temat stymulowania rozwoju dziecka czyli z pielęgnacji i opieki. Dowiecie się jak prawidłowo rozpoznawać potrzeby dziecka, a także jak zapewnić odpowiednią opiekę dziecku prawidłowo rozwijającemu się i temu z nieprawidłowościami rozwojowymi.

W kursie zostanie poruszony także temat zabawy i jej znaczenia w życiu dziecka. Zabawa to naturalna potrzeba malucha, którą należy zaspokoić. Ma to wpływ na prawidłowy rozwój dziecka, a także jest świetną formą nauki nowych umiejętności.

W kursie zostały też umieszczone wideo inspiracje, które przedstawiają kreatywne propozycje prostych ćwiczeń i zabaw. Z łatwością można przeprowadzić je w warunkach domowych! Prócz wideo inspiracji, do kursu zostanie dołączony zestaw e-booków i pomocy dydaktycznych, które na pewno umilą dziecku czas wolny w sposób ciekawy i niebanalny! 🙂

W pracy niani ma się do czynienia również z sytuacjami niełatwymi. Na przykład, trzeba wiedzieć jak odpowiednio radzić sobie z trudnymi zachowaniami dzieci. Omówimy w kursie co robić w przypadku gdy: dziecko nie chce się dzielić zabawkami, dziecko rzuca się na podłogę, płacze przy rozstaniu. Opowiemy również o właściwej komunikacji z dziećmi.

Strona prawna zawodu opiekunki dziecięcej również jest ważna: chcemy, byście na kursie zdobyli podstawową wiedzę dotyczącą: najlepszej umowy dla niani, obowiązków rodzica wobec niani, kwestii ubezpieczeń społecznych ZUS.

Bonusem jest wideo: 10 kroków do samodzielności dziecka. 

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

Na kursie Opiekunki dziecięcej zdobędziesz także umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, która w pracy z dziećmi jest niezbędna. Lekcje z pierwszej pomocy prowadzone są przez doświadczonego ratownika medycznego. Otrzymasz możliwość wygenerowania osobnego zaświadczenia z pierwszej pomocy przedmedycznej – a więc naprawdę warto!

Przedsprzedaż kursu rusza już 27.08 – wtedy będzie możliwość zakupu szkolenia w znacznie niższej cenie. Premiera przewidziana jest na wrzesień, ale już od 27.08 można dokonać zamówienia w przedsprzedaży.

Szkolenie będzie dostępne na naszej stronie z kursami TUTAJ. Będziemy również informować na bieżąco na naszych mediach społecznościowych.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.