Opiekunka dziecięca - zapowiedź kursu

Opiekunka dziecięca – zapowiedź kursu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Lato wciąż trwa i ciężko mówić o jego końcu choć nieubłaganie się on zbliża. Mamy nadzieję, że ciepłe dni nie opuszczą nas jeszcze przez kilka dobrych tygodni, ale na wszelki wypadek, postanowiliśmy umilić wam – klientom Eduka Center – tę końcówkę lata.

W dzisiejszym artykule mamy przyjemność zapowiedzieć wam nasz NOWY kurs…kurs doskonalący w formie on-line.

Wiecie, że stawiamy na rozwój i chcemy tworzyć szkolenia, które pomogą wam w pracy, w poszerzaniu swej wiedzy i umiejętności.

Praca z dziećmi jest nietypowa, pełna radości – dlatego też marzy o niej wiele osób, posiadających predyspozycje do codziennego przebywania z maluchami, edukowania ich, dbania o ich bezpieczeństwo.

Aby pracować z dziećmi w żłobku czy klubie malucha jako opiekun należy posiadać odpowiednie kwalifikacje zawodowe, które daje kurs 280h na opiekuna w żłobku. Posiadamy taki kurs w ofercie – zobaczcie TUTAJ. Dzięki niemu możecie zdobyć upragnione uprawnienia do pracy z dziećmi do lat 3, w sposób bezstresowy i swobodny (kursant na naszym kursie samodzielnie decyduje o tempie nauki). 

Pracować z dziećmi można też jako opiekunka dziecięca, niania…wtedy zazwyczaj praca odbywa się u osób prywatnych, najczęściej w domu malucha, którym mamy się opiekować.

Wiele osób podejmuje ten rodzaj zatrudnienia, a jest to zajęcie niezwykle odpowiedzialne i wymagające konkretnych umiejętności. Jeśli więc myślisz o pracy niani, nasze najnowsze szkolenie będzie dla Ciebie idealne.

OPIEKUNKA DZIECIĘCA – ZAPOWIEDŹ KURSU

Nasz najnowszy kurs powstał z myślą o osobach, które chcą pracować jako niania u osób prywatnych, a jednocześnie pragną przed podjęciem zatrudnienia doszkolić się, zdobyć ważną wiedzę oraz umiejętności.

Nasze szkolenie będzie poruszało wiele ważnych kwestii, które warto poznać i przyswoić jeśli planuje się zostanie opiekunką dziecięcą – bądź nawet jeśli już się pracuje w tym charakterze (na poszerzanie wiedzy nigdy nie jest za późno!).

Na bieżąco będziemy was informować o starcie przedsprzedaży kursu i o tym, kiedy będzie możliwy dostęp do szkolenia.

OPIEKUNKA DZIECIĘCA – CO BĘDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ W KURSIE?

Chcieliśmy stworzyć szkolenie, które pomoże przyszłym nianiom w pracy, w sprawowaniu opieki nad dziećmi, w wychowywaniu (w końcu nianie również przyczyniają się do tego). 

Na kursie poruszymy takie kwestie jak prawidłowe rozpoznawanie potrzeb dziecka – co jest szczególnie ważne – czy znaczenie zabawy w życiu dziecka. Nie należy o niej zapominać – zabawa to naturalna potrzeba dziecka, którą musimy mu zapewnić. A dobrze poprowadzona, pozytywnie wpływa na rozwój i edukuje.

Nie chcemy, by nasze szkolenie opierało się tylko na teorii, a więc w kursie umieścimy inspiracje do przeprowadzenia ciekawych gier i zabaw z dziećmi. Znajdziecie wideo inspiracje z propozycjami krótkich zajęć do wykonania w domu, autorskie e-booki czy pomoce dydaktyczne.

Na pewno przydadzą wam się w pracy! 😉

Co więcej, w naszym kursie pojawi się także moduł związany ze stroną prawną zawodu jaką jest opiekunka dziecięca, niania. Z niego dowiecie się wszystkiego o odpowiedniej umowie zawieranej pomiędzy nianią, a rodzicem, tego jakie rodzic ma obowiązki wobec opiekunki, a także kwestii związanych z ZUSEM. Mamy nadzieję, że to okaże się niezwykle pomocne.

W szkoleniu chcemy poruszyć również temat trudnych zachowań pojawiających się u dzieci oraz jak sobie z nimi radzić. Przykład? Dziecko kładzie się na ulicy…i co dalej? Co robić? Tego dowiecie się z naszego kursu! Będziecie wiedzieć jak się zachować i czego unikać. 

To jednak nie wszystko. Wiemy, że opieka nad dziećmi to niesamowicie odpowiedzialne zajęcie. Z tego względu nasz kurs połączony jest z kursem pierwszej pomocy przedmedycznej. Na szkoleniu znajdziecie lekcje prowadzone przez doświadczonego ratownika medycznego, z którym zdobędziecie umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Bonusem w naszym szkoleniu jest wideo….10 kroków do samodzielności dziecka. Dowiesz się z niego w jaki sposób usamodzielnić dziecko w sposób bezstresowy, naturalny dla dziecka.

Nasze plany są ogromne i mamy nadzieję, że szkolenie jak najszybciej pojawi się w naszej ofercie z kursami. Na pewno byłoby wartościowe dla wielu osób. Oczywiście o wszystkich szczegółach będziemy was informować. Mamy nadzieję, że czekacie na naszą nowość tak samo jak i my – z niecierpliwością i radością! 😉

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.