Opinie

Dzięki temu kursowi można dowiedzieć się wielu istotnych i potrzebnych informacji. Każda osoba, która chce zdobyć wiedzę na temat opieki nad dziećmi, a niestety dysponuje ograniczoną ilością czasu, znajdzie tutaj rozwiązanie swojego problemu. Wykłady są prowadzone w sposób jasny, zrozumiały, ciekawy i kompetentny, bardzo dobrze nagrane. Bardzo miło się je słucha. Czas spędzony na nauce uważam za naprawdę pozytywne doświadczenie. Ogół zdobytej wiedzy pozwala na dokładniejsze spojrzenie na pracę z dziećmi.
Katarzyna Biernacka Cieślak
Jestem pedagogiem z wieloletnią przerwą, postanowiłam jednak wrócić do pracy z dziećmi. Realizację tego planu zaczęłam od kursu opiekunki w żłobku. Jestem bardzo zadowolona z treści programowych. Ponadto udało mi się dostać na praktyki w wymarzonym miejscu, po których ukończeniu mam dużą szansę na pracę.
Aleksandra Gabryś-Zimna
Jestem bardzo zadowolona .... w obecnej chwili jestem uczniem dwuletniej szkoly policealnej jednakze jestem na pierwszym roku i potrzebowalam szybko uzyskac pelne kompetencje. Kurs pozwolil mi zaoszczedzic czas i odsluchiwac lekcje w dogodnym czasie . Bardzo polecam wszystkim
Katarzyna Zjeżdżałka
Kurs był bardzo dostępny o indywidualnym postępnie i to niebywale jest duży plus. Wszytsko było dobrze zaplanowane, dodatkowo wzbogacony został ćwiczeniami i indywidualnym doświadczeniem prowadzącej co zdecydowanie podniosło walory tego kursu. Jestem bardzo zadowolona i śmiało mogę polecić każdemu.
Donata Wróbel
To był najlepszy wybór! Wartościowy materiał przekazany w rzeczowy i interesujący sposób, łatwość w obsłudze kolejnych etapów kursu jak i bezustanny kontakt z obsługą to tylko nieliczne walory, które przemawiają za tym, aby wybrać właśnie kurs Eduka Center. Polecam!!!
Agnieszka Szulc
Jestem zadowolona z ukończonego kursu w Eduka Center. Materiały są przygotowane rzetelnie, zawierają dużo przydatnych treści. Podoba mi się również sposób w jaki prowadzony jest kurs. Dostęp do modułów jest etapowy, co zachęca do zapoznania się ze wszystkimi opracowaniami. Forma sprawdzania nabytej wiedzy też jest dobrze opracowana. W przypadku jakichkolwiek problemów można również liczyć na szybkie wsparcie ze strony Eduka Center. Jednym słowem- POLECAM.
Małgorzata Mendela-Anzlik
Kurs jest prowadzony na wysokim poziomie.
Zyta Łukaszczyk
Jestem bardzo zadowolona chętnie podejmę inny kurs z eduka center
Marta Chocianowska
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z KURSU NA OPIEKUNA W ŻŁOBKU. Zdobyłam dużą wiedzę na temat opieki nad małymi dziećmi. Wykłady prowadzone były w sposób bardzo ciekawy i kompetentny. Wiele praktycznych wskazówek zawartych w kursie pomoże mi w codziennej pracy z dziećmi. Dzięki kursowi będę mogła pracować jako opiekunka w żłobku. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym Państwa kurs na opiekuna w żłobku.
Alicja Klewiado
Polecam kurs w 100%. Dużą zaletą kursu jest to, że robi się go wtedy kiedy ma się czas o każdej porze dnia czy nocy. Kontakt na chat bezproblemowy, odpowiedź jest prawie natychmiast.
Barbara Kufel
Wykłady przygotowane bardzo solidnie i dokładnie.To szkolenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących zdobyć jak i poszerzyć swoje kwalifikacje. Będę polecać z czystym sumieniem.
Joanna Dubiel
Wykłady mogłam słuchać w miarę swoich możliwości czasowych i niejednokrotnie do nich wracałam i sporządzałam notatki.Czas spędzony na nauce uważam za pozytywne doświadczenie. Ogół zdobytej wiedzy pozwala na dokładniejsze spojrzenie na pracę z dziećmi.
Dominika Zagożdżon-Szydłowska
Kurs godny polecenia. Bardzo przydatne wykłady.
Sylwia Śmigielska
Kurs przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Jesli ma się jakies pytania to na chat pisze się i mamy natychmiast odpowiedz. Bardzo polecam tą formę kursu gdyż odsłuchuje sie i zalicza kiedy ma się wolną chwilę.
Grażyna Pyrka
Pierwszy raz uczyłam się online. Jestem miło zaskoczona. Robię kiedy potrzebuje
Lucyna Gołaszewska
Zdecydowałam się na kurs w Eduka, ponieważ spodobała mi się jego forma. Bezproblemowo przechodzi się z tematu w temat, zdając każdy moduł. Najbardziej podoba mi się to, że mogę wracać do tematu ile razy chcę. Dodatkowym plusem jest to, że oprócz filmików z wykładami , pod każdym tematem są dodatkowe informacje, do pobrania, które można wydrukować. Bardzo szybko udzielane są odpowiedzi na chacie. Ogólnie z całego serca polecam ten kurs, każdemu kto chcę zostać opiekunem w żłobku.
Agata Głowacz
Najlepsza szkoła bezstresowa, super podejście do kursanta Wspaniała Pani instruktor. Bardzo dobrze tłumaczone zadania, brak jakichkolwiek zastrzeżeń, jak bym miała wybierać jeszcze raz to z chęcią zapisałabym się na kurs ponownie. Polecam kurs wszystkim moim koleżankom.
Karolina Tobiasz
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Mogłam go przerabiać w wolnej chwili, kiedy miałam czas. Wszystko było jasne i zrozumiałe.
Małgorzata Skalij
serdecznie polecam te kurs. Idealny dla Osób pracujących.
Marta Kulpita
Warszawa
Kurs jest przeprowadzany bardzo profesjonalnie,cały czas można liczyć na wsparcie i pomoc opiekunów kursu,telefonicznie jak również poprzez chat,wygodna forma zajęć w postaci wykładów do odsłuchiwania.Dodatkowym plusem jest pomoc dydaktyczna w postaci rożnych ciekawych i bezpłatnych materiałów,przydatnych później chociażby w trakcie praktyki czy pracy.Będę polecać ten kurs znajomym ponieważ jest wart swojej ceny,a możliwość odbycia go on-line jest dodatkowym atutem.
Monika Piotrowska
Kurs opiekunki w żłobku z firmy EDUKA jest bardzo dobrze przygotowany. Możliwość odsłuchiwania lekcji w dowolnym czasie który , jest nam wygodny jest super. Można zalogować się w wolnej chwili i odsłuchiwać nagrania kiedy mamy wolną chwilę . Bardzo pomocne są materiały z możliwością druku ( PDF ) - można sobie spokojnie poczytać i podejść do wypełnienia kolejnego modułu egzaminacyjnego. Możliwość korespondowania na czacie jest bardzo pomocne w razie wątpliwości - bardzo dziękuje za szybkie odpowiedzi. Kurs jest bardzo dobrze przygotowany pod katem zawartości informacji oraz możliwości i elastyczności skończenia go w dowolnej chwili wygodnej dla klienta który go zakupił .
Barbara Kuczera
Strona „Opiekun w zlobku” to bardzo pomocna strona dzięki której osoby chcące pracować z dziećmi mogą spełnić marzenie w łatwy sposób
Oliwia Latalla
Kurs jest dla każdego.Materiał ujęty w modułach tematycznych,dobrze i prosto wytłumaczone każde zagadnienie.Polecam 😃
Małgorzata Krupa
Uważam że kurs jest godny polecenia uczy i przekazuje wszystko co jest ważne w życiu dziecka jego rozwój. Dzięki temu kursowi poznałam wiele rzeczy na co zwrócić uwagę i jak postrzegać dziecko
Anna Chmielewska
jestem bardzo zadowolona ze współpracy z państwem
Marta Pająk
Miałam wątpliwości jeśli chodzi o kurs przez internet.Jednak jestem miło zaskoczona i zadowolona z jakości kursu.Oceniam kurs pozytywnie. Fajna forma przekazu,dużo można się nauczyć.Wykłady w formie nagrań do odsłuchania z możliwością zrobienia sobie notatek i materiały do pobrania.Najważniejsze ,że mogłam korzystać z platformy w dowolnym czasie,tak jak mi pasuje.Zaliczanie danego materiału również w tedy kiedy miałam czas i bez pośpiechu.Na pewno mogę polecić innym taką formę kursu.
Katarzyna Wawrzon
rzetelna wiedza, wszystko przejrzyście napisane, intuicyjny panel kursu
Kinga Laszczyk
Kurs dopracowany dobrze, wszystkie treści jasne 🙂
Joanna Kenar
Kurs bardzo dużo mnie nauczył dużo nowych rzeczy się dowiedziałam.Polecam wszystkim taki kurs.
Marzena Sławska
Bardzo dobrze opracowany kurs.Godny polecenia.
Izabela Menczak
Kurs on-line jest bardzo praktyczny mozna go sluchac w kazdej wolnej chwili. Dla mnie osoby pracujacej bylo to bardzo wygodne. Z kazdym pytaniem mozna zwrocic się do opiekuna na chat i zawsze jest szybka odpowiedz. Jestem bardzo zadowolona z formy kursu.
Karolina Artymowicz
Polecam ten kurs wszystkim,którym zależy na fajnym ,ciekawym i bardzo sprawnie przeprowadzonym kursie bez wychodzenia z domu.Bardzo sprawna obsługa,praktycznie natychmiast odpowiadajaca na pytania. Super kurs,szczerze polecam.
Ola Kamińska
Jestem zadowolona z kursu głównie dlatego że można w każdej wolnej chwili odsłuchać lekcje. Lekcje są omawiane w zrozumiały sposób . Materiał można odsłuchiwać kilka razy i wracać do lekcji ,które chcemy powtórzyć. Cena kursu nie jest wygórowana toteż na kupno takiego kursu może pozwolić sobie przeciętny zainteresowany . Poleciłabym każdemu ten kurs.
Barbara Komorniczak
Polecam, cieszę się ze kurs robiłam właśnie w eduka center .
Katarzyna Kapuścik
Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług. Bardzo dużo się nauczyłam z kursu i będę polecać Państwa firmę osobą zainteresowanym pracą z dziećmi. Bardzo dużym plusem jest to że można kurs przeprowadzić w domu.
Gabriela Gudowska
Kurs Opiekuna w Żłobku OnLine jest naprawdę bardzo wygodny, a szczególnie kurs z EDUKA CENTER. Poszczególne moduły można realizować we własnym tempie, a udostępnione materiały bardzo ułatwiają ich zaliczenie. Jednak dla mnie najważniejsze było wsparcie w postaci CHAT , które działa niemal cały czas, a szybkość niesienia pomocy i odpowiedzi na pytania naprawdę zasługują na bardzo dużą pochwałę. Ten kurs dla mnie był idealny, dla tego po jego rozpoczęciu poleciłam go koleżance i teraz razem go kończymy Pozdrawiam cały zespół EDUKA CENTER
Halina Brzościk
Bardzo Polecam tą stronę, kurs jest bardzo dobrze zorganizowany, materiały bardzo przydatne.
Anna Łaska