Otwórz się na przygodę - nowy pakiet edukacyjny Eduka Center!

Otwórz się na przygodę – nowy pakiet edukacyjny Eduka Center!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Ciekawość dzieci jest ogromna! To niesamowite jak maluchy chętnie chcą odkrywać otaczający je świat! Naszym zadaniem – rodziców, nauczycieli, opiekunów (nasz kurs online na opiekuna znajdziesz TUTAJ) jest oczywiście pokazanie go im w jak najatrakcyjniejszy sposób.


Pracując z dziećmi, wiemy jak ważna jest kreatywność. Dzięki niej jesteśmy w stanie zaplanować ciekawe zajęcia, przekazać dzieciom wiedzę w niebanalny sposób, zapewnić im niesamowite doświadczenia – często bez wychodzenia z placówki! Mamy świadomość – jako pedagodzy – że przygodę można przeżyć wszędzie…nawet na dywanie w sali żłobkowej czy przedszkolnej!
Dlatego też przychodzimy do was z nową propozycją pakietu edukacyjnego. Dzięki niemu…otworzycie się na przygodę! To pakiet idealny dla każdego małego odkrywcy: mnóstwo z nim plansz, ciekawostek i zagadek!


Pakiet nosi nazwę…Zwierzęta na lądzie i w wodzie!
Co się w nim znajduje?
Przede wszystkim…

PLANSZE

Najlepiej jest je zalaminować, by starczyły na długi czas. Świetnie nadają się do wprowadzenia dzieci w temat, do szczegółowego omówienia go. Plansze są przepiękne dlatego warto powiesić je w widocznym miejscu – dzięki temu maluchy będą miały je w zasięgu wzroku. Na planszach znajdują się różne gatunki zwierząt: zarówno tych w wodzie jak i na lądzie! Dzięki tym planszom wprowadzicie naprawdę niezwykły klimat w waszej sali czy nawet pokoju dziecka!

CIEKAWOSTKI O ZWIERZĘTACH

To coś co dzieci pokochają! Niesamowite ciekawostki o zwierzętach mogą zaskoczyć, rozbawić, rozbudzić wyobraźnię! Można wykorzystać je również w ciekawej zabawie ruchowej, którą opisujemy w pakiecie.
PS wiedzieliście, że pszczoły potrafią TAŃCZYĆ? 🙂 

ZAGADKI PRAWDA-FAŁSZ

W pakiecie znajdziecie plakietki PRAWDA-FAŁSZ. Waszym zadaniem będzie przeczytanie dzieciom zagadki, z kolei zadaniem dzieci będzie określenie czy to prawda czy fałsz. Czy pelikan to gatunek ptaka? Czy słonie potrafią skakać? Przekonajcie się sami!

Z najnowszym pakietem Eduka Center przeżyjecie niesamowitą przygodę i wprowadzicie niepowtarzalny klimat! Znajdziecie go na naszej stronie z pomocami do pracy z dziećmi TUTAJ.


My stawiamy na doświadczenia! Chcemy dostarczyć zarówno wam jak i dzieciom niezwykłych emocji – dlatego zaglądajcie na naszą stronę regularnie. Już niebawem pojawią się nowe propozycje pakietów !

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak pocieszyć płaczące dziecko?

Jak pocieszyć płaczące dziecko?

Z tego wpisu dowiesz się: jakie są najbardziej znane techniki uspokojenia płaczącego, małego dziecka.Czytanie zajmie Ci: około 4 minuty. Małe dzieci najczęściej