Otwórz się na przygodę - nowy pakiet edukacyjny Eduka Center!

Otwórz się na przygodę – nowy pakiet edukacyjny Eduka Center!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Ciekawość dzieci jest ogromna! To niesamowite jak maluchy chętnie chcą odkrywać otaczający je świat! Naszym zadaniem – rodziców, nauczycieli, opiekunów (nasz kurs online na opiekuna znajdziesz TUTAJ) jest oczywiście pokazanie go im w jak najatrakcyjniejszy sposób.


Pracując z dziećmi, wiemy jak ważna jest kreatywność. Dzięki niej jesteśmy w stanie zaplanować ciekawe zajęcia, przekazać dzieciom wiedzę w niebanalny sposób, zapewnić im niesamowite doświadczenia – często bez wychodzenia z placówki! Mamy świadomość – jako pedagodzy – że przygodę można przeżyć wszędzie…nawet na dywanie w sali żłobkowej czy przedszkolnej!
Dlatego też przychodzimy do was z nową propozycją pakietu edukacyjnego. Dzięki niemu…otworzycie się na przygodę! To pakiet idealny dla każdego małego odkrywcy: mnóstwo z nim plansz, ciekawostek i zagadek!


Pakiet nosi nazwę…Zwierzęta na lądzie i w wodzie!
Co się w nim znajduje?
Przede wszystkim…

PLANSZE

Najlepiej jest je zalaminować, by starczyły na długi czas. Świetnie nadają się do wprowadzenia dzieci w temat, do szczegółowego omówienia go. Plansze są przepiękne dlatego warto powiesić je w widocznym miejscu – dzięki temu maluchy będą miały je w zasięgu wzroku. Na planszach znajdują się różne gatunki zwierząt: zarówno tych w wodzie jak i na lądzie! Dzięki tym planszom wprowadzicie naprawdę niezwykły klimat w waszej sali czy nawet pokoju dziecka!

CIEKAWOSTKI O ZWIERZĘTACH

To coś co dzieci pokochają! Niesamowite ciekawostki o zwierzętach mogą zaskoczyć, rozbawić, rozbudzić wyobraźnię! Można wykorzystać je również w ciekawej zabawie ruchowej, którą opisujemy w pakiecie.
PS wiedzieliście, że pszczoły potrafią TAŃCZYĆ? 🙂 

ZAGADKI PRAWDA-FAŁSZ

W pakiecie znajdziecie plakietki PRAWDA-FAŁSZ. Waszym zadaniem będzie przeczytanie dzieciom zagadki, z kolei zadaniem dzieci będzie określenie czy to prawda czy fałsz. Czy pelikan to gatunek ptaka? Czy słonie potrafią skakać? Przekonajcie się sami!

Z najnowszym pakietem Eduka Center przeżyjecie niesamowitą przygodę i wprowadzicie niepowtarzalny klimat! Znajdziecie go na naszej stronie z pomocami do pracy z dziećmi TUTAJ.


My stawiamy na doświadczenia! Chcemy dostarczyć zarówno wam jak i dzieciom niezwykłych emocji – dlatego zaglądajcie na naszą stronę regularnie. Już niebawem pojawią się nowe propozycje pakietów !

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.