Otwórz się na przygodę - nowy pakiet edukacyjny Eduka Center!

Otwórz się na przygodę – nowy pakiet edukacyjny Eduka Center!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Ciekawość dzieci jest ogromna! To niesamowite jak maluchy chętnie chcą odkrywać otaczający je świat! Naszym zadaniem – rodziców, nauczycieli, opiekunów (nasz kurs online na opiekuna znajdziesz TUTAJ) jest oczywiście pokazanie go im w jak najatrakcyjniejszy sposób.


Pracując z dziećmi, wiemy jak ważna jest kreatywność. Dzięki niej jesteśmy w stanie zaplanować ciekawe zajęcia, przekazać dzieciom wiedzę w niebanalny sposób, zapewnić im niesamowite doświadczenia – często bez wychodzenia z placówki! Mamy świadomość – jako pedagodzy – że przygodę można przeżyć wszędzie…nawet na dywanie w sali żłobkowej czy przedszkolnej!
Dlatego też przychodzimy do was z nową propozycją pakietu edukacyjnego. Dzięki niemu…otworzycie się na przygodę! To pakiet idealny dla każdego małego odkrywcy: mnóstwo z nim plansz, ciekawostek i zagadek!


Pakiet nosi nazwę…Zwierzęta na lądzie i w wodzie!
Co się w nim znajduje?
Przede wszystkim…

PLANSZE

Najlepiej jest je zalaminować, by starczyły na długi czas. Świetnie nadają się do wprowadzenia dzieci w temat, do szczegółowego omówienia go. Plansze są przepiękne dlatego warto powiesić je w widocznym miejscu – dzięki temu maluchy będą miały je w zasięgu wzroku. Na planszach znajdują się różne gatunki zwierząt: zarówno tych w wodzie jak i na lądzie! Dzięki tym planszom wprowadzicie naprawdę niezwykły klimat w waszej sali czy nawet pokoju dziecka!

CIEKAWOSTKI O ZWIERZĘTACH

To coś co dzieci pokochają! Niesamowite ciekawostki o zwierzętach mogą zaskoczyć, rozbawić, rozbudzić wyobraźnię! Można wykorzystać je również w ciekawej zabawie ruchowej, którą opisujemy w pakiecie.
PS wiedzieliście, że pszczoły potrafią TAŃCZYĆ? 🙂 

ZAGADKI PRAWDA-FAŁSZ

W pakiecie znajdziecie plakietki PRAWDA-FAŁSZ. Waszym zadaniem będzie przeczytanie dzieciom zagadki, z kolei zadaniem dzieci będzie określenie czy to prawda czy fałsz. Czy pelikan to gatunek ptaka? Czy słonie potrafią skakać? Przekonajcie się sami!

Z najnowszym pakietem Eduka Center przeżyjecie niesamowitą przygodę i wprowadzicie niepowtarzalny klimat! Znajdziecie go na naszej stronie z pomocami do pracy z dziećmi TUTAJ.


My stawiamy na doświadczenia! Chcemy dostarczyć zarówno wam jak i dzieciom niezwykłych emocji – dlatego zaglądajcie na naszą stronę regularnie. Już niebawem pojawią się nowe propozycje pakietów !

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Zajęcia plastyczne a rozwój dzieci

Zajęcia plastyczne, a rozwój dzieci

Wspieranie rozwoju dziecka w codziennych sytuacjach, zajęciach, zabawach, to ważne zadanie każdego rodzica, nauczyciela oraz opiekuna w żłobku (nasz kurs znajdziesz TUTAJ).

Jak uczyć dziecko o roślinach?

Jak uczyć dziecko o roślinach?

Matka natura tworzy najpiękniejsze obrazy – czyż nie? Świat jest piękny, a przyroda zachwyca. Obserwowanie jak rośliny budzą się do życia, jak

Dlaczego nauka zdalna?

Dlaczego nauka zdalna?

Dzisiejszy świat w szybkim tempie się zmienia. Wybuch pandemii w 2020 roku pokazał nam, że tak naprawdę to co dobrze znamy, rzeczywistość,