pakiet liczb - co w nim znajdziesz?

Pakiet liczb. Co w nim znajdziesz?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Liczby fascynują dzieci od najmłodszych lat. Dzieci w różnym wieku przeżywają tak zwaną fazę wrażliwą na liczby, a jeśli tylko ją zauważymy: powinniśmy – jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie w żłobkach (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ), to zainteresowanie pielęgnować i rozwijać.

Obecnie na rynku mamy wiele zabawek czy produktów związanych z liczbami. Możemy wybierać przeróżne układanki: od tych drewnianych aż po miękkie, stanowiące swego rodzaju matę dla malucha.

Do wyboru mamy ciekawe kolorowanki, karty pracy z naklejkami, które zapewniają świetną zabawę, liczmany, kolorowe patyczki, pomponiki. Wszystko to możemy wykorzystać podczas wprowadzenia dziecka w świat liczb, poszerzania przez nie wiedzy i utrwalania zdobytych już informacji.

Zespół Eduka Center z zaangażowaniem podchodzi do wspomagania pracy opiekunów, nauczycieli i rodziców, z pasją tworzymy materiały, które pozwolą na wspieranie prawidłowego rozwoju dziecka!

Z zakresu liczb i ogólnie pojętej matematyki, mamy w swej ofercie sporo produktów. Wszystkie znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

W dzisiejszym artykule, chcielibyśmy jednak skupić się na konkretnym pakiecie – pakiecie LICZBY.

Co w nim znajdziecie?

Pakiet Liczb będzie idealny dla młodszych dzieci jak i tych starszych, które dopiero swą przygodę z liczbami zaczynają bądź potrzebują utrwalić zdobytą wiedzę.

Dzięki temu pakietowi dorosły nie tylko wprowadzi dziecko w atrakcyjny świat liczb, ale także zorganizuje pełne kreatywności, interesujące zabawy dywanowe! 

Wiemy także jak wielkie znaczenie ma globalne utrwalenie informacji: w naszym pakiecie znajdują się więc materiały do stworzenia pięknej gazetki! 😉

Pakiet liczy 30 stron PDF do samodzielnego wydruku. Oczywiście polecamy zalaminowanie elementów, dzięki czemu posłużą nam dłużej.

Pakiet idealnie sprawdzi się zarówno w pracy grupowej – w żłobku czy przedszkolu – ale też w pracy indywidualnej z dzieckiem, np w domu. 

Karty pracy są pełne kolorów, a znajdują się w nich ćwiczenia z zakresu przeliczania, grupowania, łączenia par i pisania. Świetna zabawa z liczbami? Z naszym pakietem to możliwe!

Ćwiczenia stanowią idealne uzupełnienie innych zabaw liczbowych! Pakiet szczególnie polecany jest opiekunom w żłobkach i nauczycielom wychowania przedszkolnego – z powodzeniem może być też wykorzystywany przez rodziców.

Naszym zdaniem, warto wprowadzać dziecko w umiejętność przeliczania czy rozpoznawania liter już od najmłodszych lat. Można to zorganizować w sposób kreatywny i pełen pasji, poprzez zabawę, którą dziecko zapamięta przez długi, długi czas!

Jeśli jesteście ciekawi naszego pakietu koniecznie odwiedźcie naszą stronę gdzie znajdziecie także inne ciekawe materiały – ZAPRASZAMY TUTAJ!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

eksperymentowanie oznacza zabawę

Eksperymentowanie oznacza zabawę!

Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość otaczającą rzeczywistością i uwielbiają poznawać świat. I to właśnie powinniśmy im ułatwić: jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie

Co do pobrania za darmo?

Co do pobrania za darmo?

Pomoce dydaktyczne są bardzo przydatne w pracy zarówno nauczycieli jak i opiekunów w żłobkach i klubach malucha (zobacz nasz kurs na opiekuna