Pakiety-edukacyjne-dla-dzieci-powyzej-3-lat

Pakiety edukacyjne dla dzieci powyżej 3 lat

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

W poprzednim artykule na blogu – KLIK – opisywaliśmy pakiety edukacyjne idealne dla najmłodszych dzieci – dla dzieci do lat 3. Wspieramy jednak nie tylko pracę opiekunów w żłobkach czy klubach malucha, ale także pracę rodziców oraz nauczycieli w przedszkolach czy także nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.

Z tego też powodu, w naszym sklepie internetowym, można znaleźć o wiele więcej edukacyjnych propozycji – w tym także propozycji specjalnych pakietów, dla dzieci powyżej 3 lat.

Takie pakiety są w stanie świetnie wzbogacić zajęcia główne, a także dają wiele inspiracji na zabawy i ćwiczenia – czy to codzienne, czy te stosowane rzadziej.

W dzisiejszym artykule chcemy przedstawić wam kilka ciekawych pakietów edukacyjnych, które będą idealne dla starszych dzieci – dla dzieci powyżej 3 lat.

ANATOMIA CZŁOWIEKA

Anatomia człowieka to fascynujący temat, który intryguje dzieci. Aby zaspokoić ich ciekawość, warto skorzystać z pakietu Eduka Center. Pakiet ten liczy 22 stron PDF do samodzielnego wydruku. Znajdują się w nim karty trójdzielne, spełniające wymogi Polskiego Instytutu Montessori. Karty przedstawiają narządy wewnętrzne człowieka. W pakiecie umieszczono także puzzle: zadaniem dziecka jest ułożenie ich. Każda pocięta plansza zawiera także podpis, dzięki czemu podczas zabawy dziecko utrwala nazwy narządów.
Pakiet znajdziecie TUTAJ.

ASTRONOMIA

Astronomia. Planety. Pakiet inspirowany pedagogiką Montessori. Pakiet liczy 30 stron PDF do samodzielnego wydruku. Znajduje się TUTAJ.

To propozycja idealna dla maluchów, które są niesamowicie zainteresowane astronomią i planetami. Karty w pakiecie są trójdzielne – dzięki trójdzielności dzieci mogą dopasować napis do obrazka i sprawdzić poprawność swych odpowiedzi. Karty spełniają wymogi Polskiego Instytutu Montessori. W pakiecie znajdują się karty planet jak i takich terminów jak galaktyka czy kometa. Prócz kart, znajdziecie także ciekawostki związane z astronomią, z którymi warto zapoznać dziecko. Jego zadaniem będzie dopasowanie ciekawostki do obrazka. Zdobytą wiedzę pomoże utrwalić ćwiczenie POD LUPĄ, które polega na zaznaczeniu klamerką lub innym elementem odpowiedniego kwadracika.

DWUZNAKI

Dwuznaki mogą spędzać sen z powiek…jednak nie z pakietem Eduka Center! Pakiet ten stanowi wprowadzenie do nauki dwuznaków, która okazuje się bezstresowa i atrakcyjna. Pakiet  liczy 30 stron PDF do samodzielnego wydruku. Znajduje się TUTAJ.

Zawiera plansze pomocnicze, do przećwiczenia wyrazów z dwuznakiem, zawiera karty z dwuznakami, dzięki którym dziecko zapoznaje się z dwuznakami: karty są opatrzone estetycznymi ilustracjami. W pakiecie znajduje się także zabawa SŁOICZKI podczas której dziecko układa obrazki i podpisy do odpowiednich słoiczków. Obrazki i podpisy można wykorzystać także do układania w pary. Nauka dwuznaków może być świetną zabawą!

PAKIET DAWNIEJ I DZIŚ

Pakiet DAWNIEJ I DZIŚ pozwoli maluchom zobaczyć jak przedmioty, które znają na co dzień wyglądały kiedyś, w dawnych latach. To pakiet, dzięki któremu połączycie przyjemne z pożytecznym: zabawę z nauką!

Znajduje się TUTAJ.

To tylko niektóre propozycje pakietów. Pakiety dla dzieci w różnym wieku znajdziecie w naszym sklepie internetowym KLIK.

Mamy nadzieję, że skorzystacie z którejś z naszych propozycji 🙂


Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.