pedagog specjalny odpowiada...szczegóły akcji

Pedagog specjalny odpowiada…szczegóły akcji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Pedagogika to niezwykle interesująca dziedzina, którą można zgłębiać bez końca. Jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie w żłobkach (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ) wciąż łapiemy się na tym, że musimy cały czas, bez ustanku pogłębiać swoją wiedzę w tym temacie. Robimy to dla dzieci, po to, by móc jak najlepiej wspierać ich rozwój, wprowadzić w życie.

Rozwój jest ogromnie ważny w każdej dziedzinie życia. Pedagodzy, opiekunowie dziecięcy powinni mieć go szczególnie na uwadze, by w każdej sytuacji móc jak najlepiej pomóc dziecku, małemu człowiekowi, który dopiero rozpoczyna swą życiową podróż.

Zespół Eduka Center składa się z osób z pasją. Wszystkich nas łączy zamiłowanie do pedagogiki i wokół niej kręci się nasza działalność – zapraszamy na naszą stronę KLIK.

My także staramy się bez ustanku rozwijać i robić wszystko, by wam – rodzicom, nauczycielom, opiekunom – pracowało się lepiej z dziećmi.

W związku z tym przygotowaliśmy dla was kolejną, bardzo wartościową nowość…

PEDAGOG SPECJALNY ODPOWIADA…

Jakiś czas temu ogłaszaliśmy akcję Pytanie do pedagoga specjalnego. Akcja już dobiegła końca, a my zebraliśmy 15 najciekawszych pytań, które przekazaliśmy pedagogowi specjalnemu, osobie zajmującej się terapią ręki, SI, EEG Biofeedback – mgr Marcie Siłakowskiej-Zioune, autorce kursów takich jak SENSORAKI czy MOTORYCZNI GENIUSZE.

Długo zastanawialiśmy się nad tym w jaki sposób udostępnić wam materiały i w końcu zdecydowaliśmy!

Każdego miesiąca będziemy udostępnić na naszych social mediach dwie odpowiedzi w formie wideo na pytania związane z oligofrenopedagogiką.

Pierwsza wersja – wersja na lipiec – jest już gotowa! Pedagog specjalny odpowiada w niej na dwa bardzo ważne i ciekawe pytania:

  • Czego unikać w pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu?
  • Czym różni się autyzm od zespołu Aspergera?

W odpowiedziach w formie wideo przekazujemy wiele ciekawych informacji, wzbogacających wiedzę.
Polecamy wszystkim rodzicom, nauczycielom, opiekunom w żłobkach i klubach malucha, a nawet studentom, zapoznanie się z naszym materiałem. 

Aby zobaczyć i odsłuchać za darmo wideo wystarczy kliknąć TUTAJ.

Po zostawieniu maila otrzymacie wiadomość z linkiem, pod którym znajdują się nasze wideo odpowiedzi.

Mamy nadzieję, że podoba wam się nasza nowa akcja i że – co więcej – pozwoli wam ona na zdobycie nowych, ciekawych i ważnych informacji. 

Kolejne dwa pytania zostaną opublikowane już na początku sierpnia!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

eksperymentowanie oznacza zabawę

Eksperymentowanie oznacza zabawę!

Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość otaczającą rzeczywistością i uwielbiają poznawać świat. I to właśnie powinniśmy im ułatwić: jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie

Co do pobrania za darmo?

Co do pobrania za darmo?

Pomoce dydaktyczne są bardzo przydatne w pracy zarówno nauczycieli jak i opiekunów w żłobkach i klubach malucha (zobacz nasz kurs na opiekuna