pedagog specjalny odpowiada...szczegóły akcji

Pedagog specjalny odpowiada…szczegóły akcji.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Pedagogika to niezwykle interesująca dziedzina, którą można zgłębiać bez końca. Jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie w żłobkach (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ) wciąż łapiemy się na tym, że musimy cały czas, bez ustanku pogłębiać swoją wiedzę w tym temacie. Robimy to dla dzieci, po to, by móc jak najlepiej wspierać ich rozwój, wprowadzić w życie.

Rozwój jest ogromnie ważny w każdej dziedzinie życia. Pedagodzy, opiekunowie dziecięcy powinni mieć go szczególnie na uwadze, by w każdej sytuacji móc jak najlepiej pomóc dziecku, małemu człowiekowi, który dopiero rozpoczyna swą życiową podróż.

Zespół Eduka Center składa się z osób z pasją. Wszystkich nas łączy zamiłowanie do pedagogiki i wokół niej kręci się nasza działalność – zapraszamy na naszą stronę KLIK.

My także staramy się bez ustanku rozwijać i robić wszystko, by wam – rodzicom, nauczycielom, opiekunom – pracowało się lepiej z dziećmi.

W związku z tym przygotowaliśmy dla was kolejną, bardzo wartościową nowość…

PEDAGOG SPECJALNY ODPOWIADA…

Jakiś czas temu ogłaszaliśmy akcję Pytanie do pedagoga specjalnego. Akcja już dobiegła końca, a my zebraliśmy 15 najciekawszych pytań, które przekazaliśmy pedagogowi specjalnemu, osobie zajmującej się terapią ręki, SI, EEG Biofeedback – mgr Marcie Siłakowskiej-Zioune, autorce kursów takich jak SENSORAKI czy MOTORYCZNI GENIUSZE.

Długo zastanawialiśmy się nad tym w jaki sposób udostępnić wam materiały i w końcu zdecydowaliśmy!

Każdego miesiąca będziemy udostępnić na naszych social mediach dwie odpowiedzi w formie wideo na pytania związane z oligofrenopedagogiką.

Pierwsza wersja – wersja na lipiec – jest już gotowa! Pedagog specjalny odpowiada w niej na dwa bardzo ważne i ciekawe pytania:

  • Czego unikać w pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu?
  • Czym różni się autyzm od zespołu Aspergera?

W odpowiedziach w formie wideo przekazujemy wiele ciekawych informacji, wzbogacających wiedzę.
Polecamy wszystkim rodzicom, nauczycielom, opiekunom w żłobkach i klubach malucha, a nawet studentom, zapoznanie się z naszym materiałem. 

Aby zobaczyć i odsłuchać za darmo wideo wystarczy kliknąć TUTAJ.

Po zostawieniu maila otrzymacie wiadomość z linkiem, pod którym znajdują się nasze wideo odpowiedzi.

Mamy nadzieję, że podoba wam się nasza nowa akcja i że – co więcej – pozwoli wam ona na zdobycie nowych, ciekawych i ważnych informacji. 

Kolejne dwa pytania zostaną opublikowane już na początku sierpnia!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.