pierwsza pomoc przedmedyczna - zapraszamy na kurs

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna: zapraszamy na kurs

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Ależ ten czerwiec nam szybko i słonecznie minął 😉

Takie lato zdecydowanie dodaje energii. Dodało ją też nam – zespołowi Eduka Center – i oficjalnie chcielibyśmy zaprosić was na kurs….Pierwszej Pomocy Przedmedycznej!

To nasz najnowszy projekt, z którego oczywiście jesteśmy niesamowicie dumni. Każdy – nawet najmniejszy – krok do rozwoju, cieszy tak samo mocno!

Oczywiście, zapraszamy was na stronę naszego kursu – KLIK.

W kursie może wziąć udział każdy zainteresowany tematem pierwszej pomocy, każdy, kto potrzebuje tego typu szkolenia do pracy. Przyda się ono każdemu pracownikowi – zwłaszcza pracującemu z dziećmi!

Pamiętajcie; dzięki umiejętności udzielania pierwszej pomocy, możecie uratować komuś zdrowie, a nawet i życie!

KURS PIERWSZEJ POMOCY JAKO BON

Postanowiliśmy zrobić naszym kursantom – i wszystkim, którzy zakupią nasz kurs na opiekuna w żłobku – KLIK – niespodziankę!

Każdy, kto ma aktywny dostęp do naszego kursu, będzie mieć możliwość wzięcia udziału w kursie – ZA DARMO!

To bon, który jak najbardziej przyda się w pracy z dziećmi, dzięki któremu maksymalnie poszerzycie swą wiedzę i umiejętności.

Aby otrzymać zaświadczenie trzeba będzie zdać test wiedzy ABC.

Co ważne: osoby, które nie otrzymały jeszcze dokumentów z kursu na opiekuna do paczkomatu, otrzymają dokument o ukończeniu kursu pierwszej pomocy wraz z dokumentami o ukończeniu kursu na opiekuna.

Osoby, które swoje dokumenty z kursu już otrzymały, zaświadczenie z pierwszej pomocy będą mogły dostać do paczkomatu za dodatkową opłatą.

KURS PIERWSZEJ POMOCY – W KURSIE NA ASYSTENTA NAUCZYCIELA

Nasza oferta kursów doskonalących jest rożnorodna. W niedługim czasie udało nam się stworzyć kursy doskonalące, które sobie chwalicie i które lubicie.

U nas możecie zakupić kurs on-line na asystenta nauczyciela przedszkola: KLIK.

Wszystkich, którzy mają dostęp do tego kursu bądź którzy dopiero planują jego zakup, chcieliśmy poinformować, że w nim również ukażą się wideo z pierwszej pomocy.

Planujemy udostępnić w kursie na asystenta nauczyciela przedszkola 5h nagrań z pierwszej pomocy przedmedycznej – z możliwością uzyskania zaświadczenia dla chętnych. 

Bardzo cieszymy się z naszego nowego projektu, z którego wy – nasi klienci – będziecie korzystać!

Powstaliśmy po to, by wspierać waszą pracę z dziećmi – a w niej, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej jest niezbędny!

Mamy nadzieję, że z radością będziecie korzystać z naszego szkolenia!

PS jeśli nie jesteś naszym kursantem, a myślisz o zakupie kursu pierwszej pomocy przedmedycznej; możesz zamówić darmową wersję pokazową kursu, w której udostępniamy jedną lekcję dotyczącą nagłego zatrzymania krążenia u niemowląt.

Kurs w wersji demo za darmo zamówisz TUTAJ.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.