Podróż z dzieckiem na Arktykę bez wychodzenia z domu!

Podróż z dzieckiem na Arktykę: bez wychodzenia z domu!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Dziecko posiada wspaniałą, naturalną potrzebę odkrywania świata. Badanie i doświadczanie otaczającej go rzeczywistości jest piękną rzeczą, którą – my dorośli – powinniśmy pielęgnować.

Podróże kształcą, uczą, inspirują. Jak najbardziej powinno się podróżować z dzieckiem, ucząc go świata, pokazując rzeczywistość inną niż zna.

Jako opiekunowie w żłobkach (zobacz nasz kurs TUTAJ) czy nauczyciele, nie możemy pozwolić sobie na dalekie podróże z maluchami. Ale – nie oznacza to, że z podróży mamy rezygnować!

Czy wiecie, że wybrać się w odległy zakątek świata można nawet bez wychodzenia z domu? To możliwe dzięki kreatywnym pakietom edukacyjnym od Eduka Center!

Dziś chcemy zaproponować wam podróż na daleką, mroźną, ale niezwykle ciekawą Arktykę! Gotowi?

ARKTYKA – CO OFERUJE PAKIET?

Nasz pakiet zakupicie TUTAJ. Składa się on aż z 32 stron PDF do samodzielnego wydruku. Oczywiście, elementy polecamy zalaminować, by móc korzystać z nich przez długi czas, wielokrotnie.

W pakiecie znajdują się liczne ćwiczenia, które na pewno okażą się świetną przygodą i pozwolą na poznanie trochę tego zakątka świata.

W pakiecie znajduje się:

  • ćwiczenie NA MAPIE: tutaj zadaniem dziecka będzie ułożenie napisów zgodnie z konturami przedstawiającymi dane państwo. Oczywiście dziecko może korzystać ze znajdujących się w pakiecie plansz pomocniczych,
  • ćwiczenie ZWIERZĘTA ARKTYKI: w tym ćwiczeniu dziecko segreguje zwierzęta na te, które można spotkać na terenie Arktyki oraz na te, które tam nie występują. Dziecko może posłużyć się planszami pomocniczymi,
  • ćwiczenie ZWIERZĘTA ARKTYKI DZIELONE NA CZTERY: zadaniem dziecka jest ułożenie pociętych plansz w odpowiednim miejscu,

W pakiecie tym nie zabraknie także dobrej zabawy! Znajdziecie w nim:

  • zabawę ILE ZWIERZĄT?: w której to dziecko przelicza zwierzęta Arktyki i wpisuje odpowiednią ilość kropek bądź cyfrę we wskazane miejsce.

Ten pakiet to nie tylko świetna arktyczna przygoda, ale także ogrom wiedzy i nowych informacji, które dziecko na pewno szybko wchłonie – w końcu nauka poprzez zabawę jest najlepsza!

Na pewno nie będziecie zawiedzeni wybierając nowość od Eduka Center: ARKTYKA. Dzięki niemu zorganizujecie kreatywne zajęcia, o niepowtarzalnym klimacie! Pakiet może posłużyć jako inspiracja do zorganizowania zajęć; dodatkowo możecie stworzyć klimat arktyczny w sali dzięki dekoracjom, dodać pracę plastyczną w klimacie Arktyki czy zachęcić dzieci do tańca, wybierając tematyczną piosenkę!

Nasz pakiet znajdziecie TUTAJ. Polecamy!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.