Pokaż dziecku świat bez wychodzenia z domu

Pokaż dziecku świat bez wychodzenia z domu!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Świat jest tak piękny i różnorodny. Niesamowite jak kultura, tradycja, krajobraz, smaki mogą różnić się od siebie w zależności od tego w jakiej części świata się znajdujemy.
Dzieci noszą w sobie naturę odkrywcy. Pragną doświadczać, uczyć się, odkrywać nowych, nieznanych jeszcze rzeczy. My, dorośli, powinniśmy je wspierać w tej ciekawości i co więcej – jeszcze bardziej ją rozbudzać.
Oczywiście, jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ), chcielibyśmy pokazać dzieciom jak największą część świata. Jak to zrobić? Jest na to pewien sposób. Można pokazać dziecku różnorodny, piękny świat…bez wychodzenia z domu, bez wychodzenia z sali żłobkowej/przedszkolnej!


Jest to jeden ze sposobów, z których powinniśmy skorzystać, skoro jest taka możliwość. Może być to świetne dopełnienie do fizycznego odkrywania, doświadczania, poznawania.
Nasz zespół Eduka Center ma w ofercie kilka pakietów edukacyjnych, które z powodzeniem możecie wykorzystać podczas pokazywania dziecku świata, podczas nauki o świecie.
Zapraszamy do zapoznania się z nimi! Wszystkie pakiety, które opiszemy, można znaleźć na naszej stronie z pomocami do pracy z dziećmi: TUTAJ.

DZIECI ŚWIATA 

Świat jest różnorodny i fascynujący – dokładnie tak jak ludzie, którzy na nim żyją! Choć każdy inny to wszyscy równi – i nasz pakiet Dzieci Świata właśnie o tym opowiada. To niepowtarzalny zestaw pomocy dydaktycznych, z którego powinien skorzystać każdy rodzic i pedagog. Zawiera przepiękne plansze z narodowościami jak i ćwiczenia takie jak: układanki, plakaty tematyczne, puzzle. Warto z niego skorzystać!

KRAJE I ICH WALUTY

Kraje różnią się od siebie pod wieloma względami; chodzi o kulturę, tradycje, smaki, ale także i o … waluty! Temat walut może być niesamowicie interesujący dla małego odkrywcy. Odkryjcie razem waluty różnych krajów z  naszym DARMOWYM pakietem Kraje i ich waluty, który pobierzecie TUTAJ. W naszym pakiecie znajdziesz karty trójdzielne: z podpisem, bez podpisu oraz sam podpis. Dzięki nim dziecko jest w stanie dostosować podpis do karty i dokonać kontroli błędu. Karty spełniają wymagania Polskiego Instytutu Montessori. 
Pakiet zawiera karty z panoramami różnych krajów oraz karty z różnymi walutami. Jest to idealna propozycja dla miłośników metody Montessori i nie tylko! Zachęcamy do skorzystania!

ZWIERZĘTA I ICH KONTYNENTY 

Zwierzęta i ich kontynenty to pakiet, który możecie pobrać ZA DARMO aż w trzech różnych wersjach!
Pierwsza wersja zawierająca 7 kontynentów i mnóstwo zwierząt to wersja obrazkowa, ilustrowana. Przepiękna i kolorowa – na pewno będzie świetna w rozpoczęciu przygody z kontynentami! Pobierzecie ją TUTAJ.
Zwierzęta i ich kontynenty w wersji realnej – zawierającej realne zdjęcia zwierząt. Ta wersja występuje w dwóch opcjach językowych: polskiej i angielskiej. Więc prócz nauki kontynentów i zwierząt, możecie uczyć się także z dziećmi języka angielskiego! Ten pakiet pobierzecie TUTAJ.

DZIEŃ JĘZYKÓW

Kolejna świetna, “światowa” propozycja, a co więcej: darmowa. Pobierzecie ją TUTAJ. Możecie wykorzystać ją podczas Dnia Języków, ale nie tylko! Sprawdzi się także na co dzień.  Przygotowaliśmy iście europejski pakiet, w którym znajdziesz przepiękne dyplomy i odznaki, które możesz wręczyć dzieciom z okazji uczestnictwa w Dniu Języków! Ale to nie wszystko! Nasz pakiet podpowie Ci jak zorganizować powitanie dzieci w różnych językach (przedstawiają to kolorowe plansze), a także w jaki sposób przeprowadzić ciekawe ćwiczenia praktyczne z rodzaju: szeregi i sekwencje czy dopasowanie do siebie elementów. W pakiecie znajdziesz również przepiękną grafikę obrazującą różne kraje, która może ozdobić salę. Udaj się w podróż z dziećmi z naszym pakietem!

Pokazywanie dzieciom świata: to piękna misja. Co więcej; odkrywanie go razem z najmłodszymi….daje tyle samo frajdy i radości! Dzielmy razem te piękne emocje i po prostu: pokażmy dzieciom świat…jest to możliwe do zrobienia nawet bez wychodzenia z domu czy sali!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.