Pomysł na Dzień Mamy

Pomysł na Dzień Mamy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Tak długo wyczekiwaliśmy wiosny – i w końcu nadeszła! Za oknem coraz częściej możemy dostrzec piękną pogodę, a spragnieni promieni słonecznych chcemy jak najwięcej czasu spędzać na dworze.
Maj to piękny miesiąc: pełen nadziei, beztroski, kojarzący się z wolnością i niewinnością. Kojarzy nam się również z osobą jaką jest MAMA

Dzień Mamy obchodzimy 26 maja: jest to zdecydowanie święto, obok którego nie można przejść obojętnie.

Tego dnia myślimy o swoich mamach, spędzamy czas w rodzinnym gronie, a jeśli same jesteśmy już mamami, mamy okazję przeżywać momenty wzruszenia i dumy, patrząc na swoje pociechy.
Jeśli jesteśmy nauczycielami czy opiekunami w żłobkach (zobacz nasz kurs na opiekuna w formie on-line TUTAJ), zaczynamy też rozmyślać o tym, jak przygotujemy się do Dnia Mamy z maluchami. 

Choć zostało jeszcze trochę czasu, my już dziś postanowiliśmy przygotować krótki artykuł na temat Dnia Mamy i tego, co możecie zorganizować z maluchami. 

PAKIET EDUKACYJNY OD EDUKA CENTER

Zaczynając z dziećmi rozmowy o Dniu Mamy, warto posłużyć się książeczkami, krótkimi wideo/bajeczkami edukacyjnymi, piosenkami, ale także pakietami edukacyjnymi, które oferują różne ciekawe rozwiązania.
Dzięki pakietom edukacyjnym można zorganizować ciekawe ćwiczenia i zadania, które z pewnością będą ciekawym sposobem spędzenia czasu. 

My ze swojej strony polecamy wam pakiet MAMA I DZIECKO, który znajdziecie na naszej stronie TUTAJ

Jest to idealny pakiet dla najmłodszych dzieci, wspaniale wpasowujący się w tematykę Dnia Matki. 
To pakiet, z przepięknymi ilustracjami, który rozczuli wszystkich: zarówno dorosłych jak i dzieci. Planszy, które  przedstawiają zwierzęcą mamę i jej dziecko można użyć podczas omawiania tematu oraz nazywania zwierząt.

 Znajdziecie aż 20 różnych gatunków zwierząt na planszach! Oferujemy także ciekawe ćwiczenia, które umilą zajęcia: “Labirynt” – zadaniem dziecka będzie dotarcie małym zwierzątkiem do mamy czy “Małe zwierzątka-puzzle” – idealne dla maluszków. Pakiet liczy 24 strony PDF. Na pewno go pokochacie!

PLAKATY NA DZIEŃ MAMY

Jeśli natomiast szukacie pomysłu na upominek dla mamy, skorzystajcie z naszej propozycji darmowych plakatów! 

Przygotowaliśmy dla was trzy bezpłatne wzory plakatów, które możecie pobrać i wydrukować w formacie A4. Niech każde z dzieci wybierze sobie wzór, który najbardziej się mu podoba: w końcu to będzie prezent od dziecka dla mamy 🙂

Takie plakaty świetnie wyglądają włożone do większej ramki: naprawdę robią wrażenie. Każda mama ucieszy się z tak wzruszającego prezentu: możecie dołączyć do niego przepiękne laurki czy innego rodzaju prace plastyczne wykonane z dziećmi na zajęciach. 
Darmowe plakaty na Dzień Mamy za darmo pobierzecie poprzez specjalną stronę: KLIK

Zachęcamy was do zapoznania się z nimi – być może zainspirują was i pozwolą stworzyć coś wyjątkowego? 

Oczywiście pomysłów na Dzień Mamy jest wiele. Wierszyki, piosenki, tańce, kolorowanki, prace plastyczne – to wszystko jest w zasięgu waszej ręki. Wystarczy odrobina wyobraźni, by stworzyć coś niezapomnianego. 

Mamy jednak  nadzieję, że skorzystacie z którejś propozycji od Eduka Center: jesteśmy do waszej dyspozycji!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.

Szczegóły nowego kursu Gry i Zabawy integracyjne

Szczegóły nowego kursu: Gry i zabawy integracyjne

Kurs Gry i zabawy integracyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym to szkolenie, które zostało stworzone z myślą o rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Celem kursu jest zapewnienie im wspaniałej zabawy i równocześnie pomoc w rozwijaniu umiejętności, takich jak współpraca, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, empatia, kreatywność i rozwiązywanie problemów.