Poznaj naszych wykładowcow

Poznaj naszych wykładowców!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Kurs kwalifikacyjny na opiekuna w żłobku to świetna opcja dla osób, które pragną pracować z maluchami. Dzięki szkoleniu, które nadaje legalne kwalifikacje do pracy z dziećmi, można rozpocząć pracę jako opiekun w żłobku lub klubie malucha, z dziećmi do lat 3.

Takie szkolenie można zrobić w formie stacjonarnej, jak i internetowej. Forma on-line stała się w ostatnim czasie bardzo popularna, zwłaszcza przez pandemię COVID-19. Nagle społeczeństwo zostało zmuszone do tego, by zacząć pracować i uczyć się zdalnie – i jak widać, da się! 🙂

Nauka zdalna to przyszłość. Szkolenia tego typu weszły już nam w codzienność. Nikogo nie dziwi nauka w formie e-learningu. Z tego też powodu, rozważając kurs na opiekuna w żłobku, warto wziąć pod uwagę możliwość ukończenia takiego kursu za pomocą internetu.

Oczywiście, szkolenie musi być legalne. W łatwy sposób można to sprawdzić. Kurs na opiekuna musi składać się z 280h – 200h to teoria, natomiast 80h to praktyki. Co najważniejsze, kurs powinien posiadać aktualną i ważną decyzję Ministerstwa. Organizatorzy szkolenia powinni podać numer decyzji uczestnikowi, który może w każdej chwili sprawdzić ją na stronie Ministerstwa.

Kurs on-line na opiekuna w żłobku, od firmy Eduka Center, jak najbardziej posiada taką decyzję. Jej numer to 15/2018. Kurs można znaleźć na naszej stronie – TUTAJ

Zaufało nam już tysiące osób z całej Polski. Nasz kurs prowadzi kilku wykładowców i dziś, chcielibyśmy przedstawić wam ich nieco bliżej.

NASI WYKŁADOWCY – KURS NA OPIEKUNA W ŻŁOBKU

Kurs stworzyła Katarzyna Yuce. To ona prowadzi większość wykładów na kursie opiekuna w żłobku. Z wykształcenia jest pedagogiem – ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne. Zdobywała doświadczenie praktyczne w pracy jako niania, a także jako nauczyciel w przedszkolu.

Katarzyna Yuce

Co więcej, Katarzyna prowadziła swoje warsztaty taneczne i szkoliła innych nauczycieli i opiekunów w żłobkach, jeżdżąc jako edukator po placówkach w całej Polsce.

Katarzyna prowadziła także swoją firmę zajmującą się maluchami. Fascynuje się pedagogiką Montessori i myśli o dodatkowych studiach podyplomowych z tego zakresu. Swoją pasję pedagogiką metodą Montessori przelewa na pracę z córką – bowiem samodzielnie prowadzi edukację domową swojej córeczki. Efekty jej działań można dodatkowo zobaczyć w naszych kursach doskonalących – Nauka pisania i czytania, Świat liczb, Nauka zegara.

Katarzyna stworzyła internetowy kurs na opiekuna w żłobku jeszcze wtedy, gdy nie było to tak popularne jak dziś. Chciała jak najbardziej ułatwić zdobycie kwalifikacji zawodowych osobom z pasją, które marzą o pracy na co dzień z maluszkami. Jej spostrzeżenia na temat trudnych zachowań u dzieci czy adaptacji są niezwykle ciekawe – wszystko znajdziecie w kursie na opiekuna, a także Akademii Opiekuna, która dodawana jest do szkolenia jako bonus.

Andrzej Pawlukanis. Kolejną osobą jest Andrzej Pawlukanis. To ratownik medyczny, który na naszym kursie prowadzi tematykę z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Kiedy jako dwunastolatek został zaprowadzony na lekcje pływania, nie podejrzewał, że właśnie rozpoczyna się jego kariera związana z ratownictwem. Najpierw pasjonował się ratownictwem wodnym, by w wieku osiemnastu lat zostać najmłodszym w historii szefem Grupy Operacyjnej Dolnośląskiego WOPR i koordynować akcjami ratowniczymi podczas powodzi we Wrocławiu w 20011 roku. Naturalnym krokiem w rozwoju pasji było rozpoczęcie studiów na kierunku ratownictwa medycznego i obranie kierunku w startującej karierze zawodowej wymierzonego w szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Od zawsze teorię łączył z praktyką, dlatego jazda w zespołach ratownictwa medycznego nie jest mu obca. Wiedzę zdobytą podczas studiów i pracy w pogotowiu od ponad trzynastu lat przekazuje prowadząc szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Dziś jest instruktorem w Szkole Policji w Słupsku, na co dzień uczy młodych adeptów polskiej policji sztuki udzielania pierwszej pomocy.  

Kamila Suseł. Mgr Kamila Suseł prowadzi lekcje o umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz o budowaniu relacji społecznych z dzieckiem, rodzicami i lokalnymi służbami odpowiedzialnymi za rozwój dziecka. Kamila Suseł jest magistrem pedagogiki i socjoterapeutą. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą z trudnościami w uczeniu się i trudnościami emocjonalno-społecznymi. Oczywiście, współpracuje także z rodzicami dzieci oraz nauczycielami i wychowawcami. Prowadzi różnego rodzaju warsztaty dla dorosłych podnoszących kompetencje rodzicielskie, ale też emocjonalno-społeczne. Współpracuje z jedną z dolnośląskich uczelni wyższych i prowadzi wykłady dla słuchaczy studiów podyplomowych w kontekście teorii emocji, zachowań trudnych i motywacji. 

Anita Rozik. Anita Rozik na naszym kursie prowadzi lekcje z zakresu odpowiedzialności karnej opiekunów, odpowiedzialności pracowniczej oraz odpowiedzialności cywilnoprawnej. Absolwentka   jednolitych   studiów   magisterskich   na   Wydziale   Prawa,   Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Prawo. Od 2017 roku, uczestniczka Studiów Doktoranckich Nauk Prawnych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.   Anita Rozik praktykę   naukową   i dydaktyczną   odbywa   w Katedrze   Prawa   Karnego Wykonawczego. Aktualnie prowadzi zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Odbyła trzyletnią aplikację adwokacką i w 2021 roku została wpisana na listę adwokatów. W swej   codziennej   pracy   zajmuje   się reprezentacją   klientów   w   sprawach   karnych,   cywilnych oraz   administracyjnych.   Te   pierwsze   są   jej   szczególnie   bliskie,   z   uwagi   na   to,   że   jako wykładowca,   naucza   prawa   karnego   przyszłych   młodych   prawników   oraz   w   tym   zakresie koncentrują się jej zainteresowania naukowe.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, ale wciąż go poszerzamy, tworząc dogrywki do kursu na opiekuna – by dawać wam jeszcze więcej wartości, wiedzy, umiejętności!

Koniecznie sprawdźcie stronę główną i zdecydujcie się na spełnienie zawodowych marzeń – KLIK.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Rutyna w życiu dziecka. Korzyści

Rutyna w życiu dziecka. Korzyści

Rutyna kojarzy się w różnoraki sposób. Może być dla jednych bezpieczeństwem, a dla drugich nudą. Świat dorosłych różni sie jednak od świata dzieci. Okazuje się, że dzieci rutyny…potrzebują!

Jak muzyka wpływa na rozwój dzieci?

Jak muzyka wpływa na rozwój dzieci?

Muzyka towarzyszy nam na co dzień. Czy wiesz jednak, że prócz zabawy i dobrej rozrywki muzyka oznacza także rozwój? Sprawdź jak muzyka wpływa na rozwój maluchów…