profesjonalne ćwiczenia

Profesjonalne ćwiczenia dla dzieci w żłobku

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Praca w żłobku/klubie malucha wymaga odpowiednich kwalifikacji oraz predyspozycji. Warto zapisać się na profesjonalne szkolenie trwające 280h, dzięki któremu zdobędzie się odpowiednie dokumenty i umiejętności do pracy z maluszkami.

Taki kurs na opiekuna w żłobku, znajdziecie u nas – KLIK. 200h to teoria natomiast 80h to praktyki. Co więcej, przy zapisie oferujemy wyjątkowe bony – jedyne takie na rynku! 

Co otrzymasz? 

Otóż: dostęp do Akademii Opiekuna na okres dwóch lat całkowicie za darmo – w Akademii znajdziesz liczne pomoce do pracy z dziećmi oraz inne cenne materiały, typu wideo porady czy webinaria.

Oferujemy także darmowy dostęp do kursu z pierwszej pomocy przedmedycznej, co w pracy z małymi dziećmi jest szczególnie wymagane i potrzebne.

Masz pracę. I co dalej?

Po zdobyciu wymaganych kwalifikacji zawodowych i zdobyciu pracy na stanowisku opiekuna w żłobku/klubie malucha przychodzi pora na sprawdzian kompetencji. Praca z maluchami jest wymagająca, odpowiedzialna, niezbędne jest profesjonalne zachowanie w miejscu pracy i względem rodziców, a także kreatywne i pełne ciepła i miłości podejście do maluszków.

Należy pamiętać, by prócz bezpieczeństwa zadbać także o rozwój dzieci do lat 3 organizując różnego typu zabawy i ćwiczenia.

My, Eduka Center, wiemy jak ważne są tego typu rzeczy także przygotowaliśmy dla was dwa pakiety: Żłobek mega pakiet oraz Żłobek mega pakiet cz. 2!

To profesjonalne ćwiczenia dla dzieci w żłobkach, z których możecie korzystać każdego dnia. Zarówno pierwszą jak i drugą część znajdziecie na naszej stronie: TUTAJ.

ŻŁOBEK MEGA PAKIET I

W części pierwszej znajdziecie aż 40 stron PDF do samodzielnego wydruku. Umieszczono w nim profesjonalne ćwiczenia takie jak: segregacja, sekwencje, układanie puzzli przystosowanych dla maluchów, ćwiczenia grafomotoryczne czy ćwiczenia kształtujące umiejętność rozpoznawania kształtów.

Pakiet tychże ćwiczeń pomaga opiekunom w wspieraniu i dbaniu o prawidłowy rozwój maluchów.

Profesjonalne ćwiczenia dla dzieci wyróżniają się dobrą zabawą połączoną z nauką: i to znajdziecie w tym pakiecie! Na uwagę zasługują także piękne ilustracje.

ŻŁOBEK MEGA PAKIET II

Druga część pakietu żłobkowego to aż 55 stron PDF do samodzielnego wydruku. Pakiet ten również pełen jest propozycji, które składają się na profesjonalne ćwiczenia dla dzieci w wieku żłobkowym. 

Znajdziecie w nim: ciekawe i kolorowe ćwiczenia z matematyki, co będzie wspaniałym wprowadzeniem dziecka w świat liczb, ćwiczenia, które kształtują zrozumienie pojęć “małe-duże”, ćwiczenia, które kształtują spostrzegawczość, zadania, które pozwalają dzieciom utrwalić znajomość kolorów. Ponadto nasze profesjonalne ćwiczenia oferują: zadania, które rozwiną w maluchach umiejętność opisywania obrazka oraz opowiadania czy zadania tematyczne z zakresu tematyki Zwierzęta, dzięki którym dzieci poszerzą swą wiedzę na temat nawyków zwierząt.

Całość dopełniają przepiękne ilustracje, stworzone z pasją i zaangażowaniem.

Pamiętajcie: zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom to nie wszystko – oprócz tego bardzo ważne jest wspieranie pozytywnego i naturalnego rozwoju maluchów. Z powodzeniem zadbacie o niego w odpowiedni sposób wybierając profesjonalne ćwiczenia od Eduka Center!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.