Przegląd e-booków Eduka Center cz.I

Przegląd e-booków Eduka Center cz.I

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Wiemy jak rozwój osobisty jest ważny. Warto dbać o siebie, swoje zainteresowania i pasje. Naszą pasją – pasją osób pracujących w zespole Eduka Center – jest oczywiście pedagogika, dzieci, ich rozwój, a także motywacja osób pracujących na stanowiskach opiekunów czy nauczycieli.


Chcemy, by każda osoba pracująca na co dzień z dziećmi – a także oczywiście rodzice – posiadali ogrom wiedzy, by nie tracili swego zainteresowania pedagogiką i edukacją. Chcemy inspirować, pobudzać wyobraźnię i kreatywność!
Prócz kursów doskonalących czy kursu na opiekuna w żłobku, który znajdziecie TUTAJ, tworzymy także wiele innych, wartościowych rzeczy.
Jedną z nich są e-booki – a choć każdy jest inny to każdy jest wyjątkowy i inspirujący!
Obecnie w swojej ofercie mamy 7 e-booków, które znajdziecie TUTAJ.
Przeznaczone są one dla rodziców, nauczycieli, opiekunów, a w zależności od tematyki znajdziecie w nich przeróżne propozycje zabaw, ćwiczeń, przeprowadzenia zajęć.
W dzisiejszym artykule opiszemy 3 z nich.

ZABAWY RUCHOWE

Aktywność ruchowa jest niezwykle ważna w życiu każdego człowieka. Powinniśmy pamiętać, by każdego dnia zapewnić dzieciom odpowiednią dawkę ruchu, co wpływa pozytywnie na ich prawidłowy rozwój.
W tworzeniu zabaw ruchowych warto być kreatywnym! W naszym e-booku znajdziecie propozycje ciekawych zabaw ruchowych, które zostały podzielone na dwie części: propozycje zajęć głównych oraz zabawy wyciszające.
Wyciszenie dzieci po ruchowej zabawie jest równie ważne – dzieci potrzebują także odpowiedniej relaksacji po wysiłku fizycznym.

ZABAWY SENSORYCZNE

Zabawy sensoryczne są szczególnie lubiane – zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Widząc uśmiech i radość na buzi dziecka, nie sposób nie przeprowadzać regularnie sensorycznych ćwiczeń! Pobudzają one wszystkie zmysły, a co więcej: dają frajdy co niemiara!
W naszym e-booku znajdziecie część teoretyczną, opisującą zmysły i ich funkcję oraz część praktyczną, w której znajdziecie propozycje zabaw. Te podzielone są na części: propozycje mas sensorycznych oraz zabawy sensoryczne. Masa błotna, masa balonowa, makaronowe włosy i wiele innych – z tymi propozycjami spędzenia czasu zapomnicie o tym, co to nuda!

DIY – ZABAWY PLASTYCZNE

Zabawy plastyczne to klasyk. Wpływają na prawidłowy rozwój dziecka, pobudzają wyobraźnię i kreatywność, pozwalają na inwencję twórczą dziecka. Warto pójść o krok dalej niż kolorowanki czy malowanie farbami – choć te aktywności na stałe powinny zagościć w codziennych zabawach dziecka. W naszym e-booku znajdziecie istną kopalnię inspiracji na wykonanie prac plastycznych różnego typu. Ten e-book umili wam – oraz dzieciom! – każdy dzień.

Z naszymi e-bookami nie będziecie się nudzić. Dzięki nim każdego dnia będziecie w stanie zaproponować ciekawe zajęcia czy zabawy, które w sposób atrakcyjny pozwolą dziecku spędzić czas. Przypominamy, iż znajdziecie je na naszej stronie TUTAJ.
Kreatywność – to ma znaczenie!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.