Przegląd e-booków Eduka Center cz.II

Przegląd e-booków Eduka Center cz.II

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

E-booki to świetne rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Po zakupie od razu dostajemy dostęp do takiej elektronicznej formy książki i po chwili możemy zacząć korzystać z interesujących nas materiałów.
Po e-booki związane z pedagogiką i dziećmi chętnie sięgają rodzice, nauczyciele czy opiekunowie (nasz kurs na opiekuna w żłobku znajdziesz TUTAJ), dzięki czemu w szybki i swobodny sposób mogą zainspirować się czy poszerzyć swoją wiedzę.
My- zespół Eduka Center – chcemy motywować osoby pracujące z dziećmi i dawać im moc inspiracji. Prócz różnego rodzaju kursów – KLIK – czy pomocy do pracy z dziećmi – KLIK – tworzymy także wszelakie e-booki z ciekawymi treściami.
W dzisiejszym artykule opiszemy 4 z nich, które znaleźć można na naszej stronie – TUTAJ.

ZABAWY KOLORAMI 

Kolory, kolory, kolory. Dzieci uwielbiają je poznawać i uczyć się ich! Ten e-book to wyjątkowa i praktyczna propozycja, z którą powinien zapoznać się każdy rodzic czy pedagog. Znajdują się w nim wskazówki jak wykonać własny sorter kolorów, który pięknie prezentuje się w sali czy też pokoju dziecka. Co więcej, w e-booku znajdują się różne praktyczne wskazówki, ciekawe, pełne kreatywności zabawy związane z poznawaniem kolorów oraz wierszyki, utrwalające zdobytą wiedzę.

PODĄŻAJ ZA DZIECKIEM

Podążaj za dzieckiem to jeden z naszych bestsellerów. Znajdziecie go TUTAJ. W tym e-booku znajdują się liczne praktyczne wykorzystania ćwiczeń i zabaw zgodne z nurtem metody Marii Montessori. E-book wyróżnia się autorskimi zdjęciami obrazującymi wykonanie poszczególnych propozycji. Dzięki tej propozycji e-booka zdobędziesz wiedzę na temat kształtowania samodzielności u dziecka oraz tego, w jaki sposób rozpocząć naukę pisania i czytania. Zakupując owy e-book otrzymuje się bon: 10 autorskich wierszyków-pokazywanek przeznaczonych dla dzieci w wieku 1-4l.

EKSPERYMENTY

Wykonywanie eksperymentów? Dzieci na pewno będą zachwycone!  Z myślą o nich – ale także o was; nauczycielach, opiekunach i rodzicach – stworzyliśmy tego kreatywnego e-booka. Znajdują się w nim propozycje i pomysły na wykonanie ciekawych eksperymentów z dziećmi, które na pewno rozbudzą ich ciekawość i zainteresowanie nauką. 

ZABAWY NA CHŁODNIEJSZE DNI

W tym e-booku znajdziecie liczne propozycje zabaw i ćwiczeń na chłodniejsze dni. Można sięgnąć po nie kiedy za oknem pojawia się chłodniejsza temperatura, deszcz – idealne będą na jesień. W skład e-booka wchodzą jesienne wierszyki, zabawy ruchowe idealne do wykonania w pomieszczeniu, zabawy plastyczne.

Warto sięgnąć po nasze propozycje e-booków, by odkryć liczne inspiracje i zmotywować się do zorganizowania kreatywnych zajęć i ćwiczeń. Dzieci na pewno będą zachwycone nowymi, świeżymi pomysłami!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Rutyna w życiu dziecka. Korzyści

Rutyna w życiu dziecka. Korzyści

Rutyna kojarzy się w różnoraki sposób. Może być dla jednych bezpieczeństwem, a dla drugich nudą. Świat dorosłych różni sie jednak od świata dzieci. Okazuje się, że dzieci rutyny…potrzebują!

Jak muzyka wpływa na rozwój dzieci?

Jak muzyka wpływa na rozwój dzieci?

Muzyka towarzyszy nam na co dzień. Czy wiesz jednak, że prócz zabawy i dobrej rozrywki muzyka oznacza także rozwój? Sprawdź jak muzyka wpływa na rozwój maluchów…