Przegląd e-booków Eduka Center cz.II

Przegląd e-booków Eduka Center cz.II

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

E-booki to świetne rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Po zakupie od razu dostajemy dostęp do takiej elektronicznej formy książki i po chwili możemy zacząć korzystać z interesujących nas materiałów.
Po e-booki związane z pedagogiką i dziećmi chętnie sięgają rodzice, nauczyciele czy opiekunowie (nasz kurs na opiekuna w żłobku znajdziesz TUTAJ), dzięki czemu w szybki i swobodny sposób mogą zainspirować się czy poszerzyć swoją wiedzę.
My- zespół Eduka Center – chcemy motywować osoby pracujące z dziećmi i dawać im moc inspiracji. Prócz różnego rodzaju kursów – KLIK – czy pomocy do pracy z dziećmi – KLIK – tworzymy także wszelakie e-booki z ciekawymi treściami.
W dzisiejszym artykule opiszemy 4 z nich, które znaleźć można na naszej stronie – TUTAJ.

ZABAWY KOLORAMI 

Kolory, kolory, kolory. Dzieci uwielbiają je poznawać i uczyć się ich! Ten e-book to wyjątkowa i praktyczna propozycja, z którą powinien zapoznać się każdy rodzic czy pedagog. Znajdują się w nim wskazówki jak wykonać własny sorter kolorów, który pięknie prezentuje się w sali czy też pokoju dziecka. Co więcej, w e-booku znajdują się różne praktyczne wskazówki, ciekawe, pełne kreatywności zabawy związane z poznawaniem kolorów oraz wierszyki, utrwalające zdobytą wiedzę.

PODĄŻAJ ZA DZIECKIEM

Podążaj za dzieckiem to jeden z naszych bestsellerów. Znajdziecie go TUTAJ. W tym e-booku znajdują się liczne praktyczne wykorzystania ćwiczeń i zabaw zgodne z nurtem metody Marii Montessori. E-book wyróżnia się autorskimi zdjęciami obrazującymi wykonanie poszczególnych propozycji. Dzięki tej propozycji e-booka zdobędziesz wiedzę na temat kształtowania samodzielności u dziecka oraz tego, w jaki sposób rozpocząć naukę pisania i czytania. Zakupując owy e-book otrzymuje się bon: 10 autorskich wierszyków-pokazywanek przeznaczonych dla dzieci w wieku 1-4l.

EKSPERYMENTY

Wykonywanie eksperymentów? Dzieci na pewno będą zachwycone!  Z myślą o nich – ale także o was; nauczycielach, opiekunach i rodzicach – stworzyliśmy tego kreatywnego e-booka. Znajdują się w nim propozycje i pomysły na wykonanie ciekawych eksperymentów z dziećmi, które na pewno rozbudzą ich ciekawość i zainteresowanie nauką. 

ZABAWY NA CHŁODNIEJSZE DNI

W tym e-booku znajdziecie liczne propozycje zabaw i ćwiczeń na chłodniejsze dni. Można sięgnąć po nie kiedy za oknem pojawia się chłodniejsza temperatura, deszcz – idealne będą na jesień. W skład e-booka wchodzą jesienne wierszyki, zabawy ruchowe idealne do wykonania w pomieszczeniu, zabawy plastyczne.

Warto sięgnąć po nasze propozycje e-booków, by odkryć liczne inspiracje i zmotywować się do zorganizowania kreatywnych zajęć i ćwiczeń. Dzieci na pewno będą zachwycone nowymi, świeżymi pomysłami!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jakie są obowiązki opiekuna w żłobku?

Jakie są obowiązki opiekuna w żłobku?

Żłobek to miejsce pełne radości, kreatywności, uśmiechu dzieci. W żłobku pracują osoby z pasją, z ciekawymi zainteresowaniami, z głową pełną pomysłów!            

pakiet liczb - co w nim znajdziesz?

Pakiet liczb. Co w nim znajdziesz?

Liczby fascynują dzieci od najmłodszych lat. Dzieci w różnym wieku przeżywają tak zwaną fazę wrażliwą na liczby, a jeśli tylko ją zauważymy:

profesjonalne ćwiczenia

Profesjonalne ćwiczenia dla dzieci w żłobku

Praca w żłobku/klubie malucha wymaga odpowiednich kwalifikacji oraz predyspozycji. Warto zapisać się na profesjonalne szkolenie trwające 280h, dzięki któremu zdobędzie się odpowiednie