Przegląd kursów Eduka Center

Przegląd kursów Eduka Center cz. I

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Nowy rok to idealny czas na poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności. Samospełnienie to piękne uczucie, które powinien odczuć każdy z nas.
Nasz zespół Eduka Center składa się z ludzi z pasją. Pragniemy zarazić was miłością do rozwijania się, do zwiększania własnych umiejętności, chcemy byście byli zadowoleni korzystając z naszych usług.
Dlatego też wciąż staramy się tworzyć nowości. To, w czym się specjalizujemy to kursy online. Udało nam się stworzyć kilka profesjonalnych kursów, z których możecie skorzystać w każdej chwili.


Chcieliśmy, by każdy mógł z naszych szkoleń skorzystać. A więc jeśli jesteś rodzicem, nauczycielem, opiekunem czy studentem – możesz skorzystać z naszych propozycji.
Obecnie na naszej stronie o, TUTAJ, znajdziecie 8 świetnych propozycji kursów doskonalących w formie on-line. 

Forma on-line…co to oznacza? Otóż to, że szkolenie odbywa się w wygodnej formie, dzięki której możecie uczyć się gdzie i kiedy chcecie. Materiały z kursów dostępne są na koncie kursanta dożywotnio…a to oznacza, że w każdej chwili możecie wrócić do interesującej was treści.

W pierwszej części naszego artykułu przedstawimy 4 kursy doskonalące, z których możecie skorzystać w dowolnym momencie.

NAUKA PISANIA I CZYTANIA

Kurs nauki pisania i czytania znajdziecie TUTAJ. Jest to szkolenie inspirowane metodą Montessori, które sprawi, że nauka pisania i czytania będzie dla dziecka świetną zabawą, do której będzie chciało wciąż wracać i wracać. Tą metodą uczony był właściciel Facebooka i Amazon, a także książe Harry i inny, którzy osiągnęli wspaniałe sukcesy w dorosłym życiu.
Kurs prowadzony jest przez 14 letniego praktyka i pedagoga. W szkoleniu ukazywane są praktyczne przykłady i rozwiązania. Nauka pisania i czytania metodą Montessori to najbardziej naturalna metoda, w której dziecko wiedzę i umiejętności przyswaja z przyjemnością i bez stresu.
Chcesz nauczyć dziecko czytać i pisać? Zacznij od naszego kursu!

KREATYWNA MATEMATYKA

Kreatywna matematyka to nic innego jak matematyka multisensoryczna. Jest to idealny pakiet dla każdego opiekuna i pedagoga, ale sprawdzi się także u rodziców. W kursie znajdują się pełne, dokładnie opisane scenariusze zajęć z pojęciami matematycznymi idealnymi dla dzieci w wieku do lat 3, a także 10 nagrań video, które ułatwią zorganizowanie takich ćwiczeń. To prawdziwa kopalnia inspiracji na zabawę matematyką! Kurs kreatywnej matematyki znajdziecie TUTAJ.

KURS NAUKA LICZB INSPIROWANY MONTESSORI

Kurs nauki liczb inspirowany Montessori znajduje się TUTAJ. To świetna propozycja dla wszystkich, którzy pragną nauczyć dziecko cyfr i liczenia w sposób naturalny, bezstresowy, pełen przyjemności. Kurs również prowadzony jest przez 14 letniego praktyka i pedagoga, a ukazane są w nim praktyczne przykłady i rozwiązania. Nauka liczenia nigdy nie była łatwiejsza i atrakcyjniejsza! 

KURS BAJKOTERAPIA

Kurs bajkoterapii znajdziecie TUTAJ. Bajkoterapia jest stosunkowo nową metodą terapeutyczną. Dzięki niej, posługując się bajkami terapeutycznymi, jesteśmy w stanie zmniejszyć bądź całkowicie zniwelować lęki dziecięce, pojawiające się w różnym wieku u dzieci. Zapraszamy na nasz kurs bajkoterapii, z którego dowiecie się więcej o tej metodzie, poznacie przykłady i rodzaje bajek terapeutycznych, dowiecie się jak tworzyć własne bajki terapeutyczne – o czym pamiętać, od czego zacząć. 

Warto pamiętać, że po zakończeniu szkolenia wystawiamy certyfikat MEN – jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego. Warto skorzystać z naszych kursów – dostęp jest dożywotni!
Inwestycja w swoją wiedzę i umiejętności to jedna z lepszych inwestycji – warto o tym pamiętać!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.