Przywołaj świąteczną magię

Przywołaj świąteczną magię

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Tak wszyscy oczekiwaliśmy na Mikołaja….mamy nadzieję, że Mikołajki wspominacie miło i radośnie! Na pewno zorganizowaliście kreatywne zabawy i zajęcia, które umiliły niezwykle ten wspaniały dzień najmłodszym.

Chyba każdy już poczuł nadchodzące święta. Niepowtarzalny klimat i atmosfera otulają nas z każdych stron. Coraz częściej widać świąteczne ozdoby, coraz częściej myślimy o świątecznych piosenkach.

Jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ), wiemy jak ważne jest stworzenie magicznej atmosfery! Dlatego też, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, stworzyliśmy pakiet świątecznych pomocy dydaktycznych!

Znajdziecie go TUTAJ. To z naszym pakietem uświadomicie dzieciom, że Święta Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Z naszymi pomocami dydaktycznymi będziecie mogli także stworzyć wyjątkowe zajęcia tematyczne, idealne przed świętami! 

Co znajdziecie w świątecznym pakiecie?

MATERIAŁY I PLANSZE

Materiały można wykorzystać do ozdobienia sali, a także by stworzyć świąteczną gazetkę, która będzie mile widziana w każdej sali przedszkolnej czy żłobkowej. Przepięknie stworzone, kolorowe plansze z kolei mogą posłużyć do omówienia tematu i wprowadzenia dzieci w świąteczną atmosferę.

ĆWICZENIA

W pakiecie nie zabraknie również ćwiczeń, które można wykonać z dziećmi! Znajdziecie w nim: zadanie polegające na doklejeniu brakującej połowy do świątecznego obrazka, ćwiczenie typu sekwencje i szeregi, ćwiczenie skupiające się na motoryce małej i rozpoznawaniu kolorów, ćwiczenie typu domino. 
Pakiet zawiera aż 40 stron PDF do samodzielnego wydruku – każdy pedagog powinien go posiadać! Święta już za rogiem – warto więc wykorzystać maksymalnie ten klimatyczny okres!
PS pamiętajcie – jeśli korzystacie z naszych pakietów – podzielcie się z nami zdjęciami! Chętnie zobaczymy w jaki sposób wykorzystujecie z dziećmi nasze pomoce.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

eksperymentowanie oznacza zabawę

Eksperymentowanie oznacza zabawę!

Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość otaczającą rzeczywistością i uwielbiają poznawać świat. I to właśnie powinniśmy im ułatwić: jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie

Co do pobrania za darmo?

Co do pobrania za darmo?

Pomoce dydaktyczne są bardzo przydatne w pracy zarówno nauczycieli jak i opiekunów w żłobkach i klubach malucha (zobacz nasz kurs na opiekuna