rozwój motoryki dużej - najnowszy kurs Eduka Center

Rozwój motoryki dużej – najnowszy kurs od Eduka Center

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Ruch jest niezwykle ważny w życiu każdego człowieka. Musimy pamiętać, by zapewnić swojemu ciału codzienną dawkę ruchu, która pozwoli nam zachować zdrowie – nie tylko fizyczne, ale i psychiczne.
U dzieci ruch wydaje się szczególnie istotny. Mały człowiek ma w sobie wiele energii, którą musi spożytkować – a my, dorośli, powinniśmy pokazać mu jak zrobić to w sposób odpowiedni i zdrowy.


Ważne jest, by rodzice, nauczyciele, opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ), posiadali odpowiednią wiedzę, by w prawidłowy sposób pokierować rozwojem dziecka. Motoryka – to coś, na co szczególnie powinniśmy jako dorośli zwrócić uwagę.
W poszerzaniu wiedzy pomogą nam liczne publikacje, e-booki, ale także kursy on-line. I my, wiedząc, jak ważne jest prawidłowe wspomaganie rozwoju motoryki dużej u dzieci, stworzyliśmy specjalny, wyjątkowy kurs internetowy, który dostarczy wiele inspiracji każdemu dorosłemu.
Nasz najnowszy kurs znajduje się na naszej stronie TUTAJ.


Obecnie trwa wielka przedsprzedaż – kurs jest tańszy aż o 85%!
Do kursu może przystąpić każda osoba zainteresowana rozwojem motoryki dużej u dzieci: rodzice, pedagodzy, studenci. Wystawiamy zaświadczenia MEN – jest to dokument akceptowany przez pracodawców placówek publicznych i niepublicznych. Pamiętajcie, że kurs ma charakter doskonalący – nie kwalifikacyjny. 

Forma on-line jest niezwykle wygodna. Możesz uczyć się gdzie chcesz i kiedy chcesz – wystarczy dostęp do internetu. Wszystkie materiały z kursu dostępne są na platformie Eduka Center, na indywidualnym koncie kursanta. Dostęp do nich otrzymasz na okres dożywotni, dzięki czemu możesz wracać do nich w każdej chwili!Na kursie zdobędziesz profesjonalną wiedzę z zakresu przebiegu rozwoju motorycznego, będziesz w stanie rozpoznać zaburzenia motoryczne u dzieci, a także poznasz liczne zabawy i ćwiczenia, które pozwolą Ci rozwinąć motorykę dużą u najmłodszych.


To właśnie gotowe propozycje zabaw i ćwiczeń sprawiają, że nasz kurs wyróżnia się spośród innych na rynku. Z naszymi propozycjami praktycznymi, w łatwy i przyjemny sposób wdrożysz gotowe pomysły w codzienne życie.
Cały kurs prowadzony jest przez pedagoga specjalnego, mgr Martę Siłakowską-Zioune, znaną już z kursów Sensoraki oraz Motoryczni Geniusze. Terapia ręki i grafomotoryka.
Przygotowaliśmy także dodatkowy bon do kursu. Przy zakupie otrzymasz także pakiet Kart Sportowych, składających się z 44 stron sportowych poleceń, które z powodzeniem można wykorzystać w codziennych zajęciach z dziećmi.
Całą tematykę kursu znajdziecie na stronie TUTAJ.
Postawcie na poszerzanie swojej wiedzy – bo warto! Dzięki temu będziecie w stanie pokierować odpowiednio rozwojem dzieci.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.