rozwój motoryki dużej - najnowszy kurs Eduka Center

Rozwój motoryki dużej – najnowszy kurs od Eduka Center

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Ruch jest niezwykle ważny w życiu każdego człowieka. Musimy pamiętać, by zapewnić swojemu ciału codzienną dawkę ruchu, która pozwoli nam zachować zdrowie – nie tylko fizyczne, ale i psychiczne.
U dzieci ruch wydaje się szczególnie istotny. Mały człowiek ma w sobie wiele energii, którą musi spożytkować – a my, dorośli, powinniśmy pokazać mu jak zrobić to w sposób odpowiedni i zdrowy.


Ważne jest, by rodzice, nauczyciele, opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ), posiadali odpowiednią wiedzę, by w prawidłowy sposób pokierować rozwojem dziecka. Motoryka – to coś, na co szczególnie powinniśmy jako dorośli zwrócić uwagę.
W poszerzaniu wiedzy pomogą nam liczne publikacje, e-booki, ale także kursy on-line. I my, wiedząc, jak ważne jest prawidłowe wspomaganie rozwoju motoryki dużej u dzieci, stworzyliśmy specjalny, wyjątkowy kurs internetowy, który dostarczy wiele inspiracji każdemu dorosłemu.
Nasz najnowszy kurs znajduje się na naszej stronie TUTAJ.


Obecnie trwa wielka przedsprzedaż – kurs jest tańszy aż o 85%!
Do kursu może przystąpić każda osoba zainteresowana rozwojem motoryki dużej u dzieci: rodzice, pedagodzy, studenci. Wystawiamy zaświadczenia MEN – jest to dokument akceptowany przez pracodawców placówek publicznych i niepublicznych. Pamiętajcie, że kurs ma charakter doskonalący – nie kwalifikacyjny. 

Forma on-line jest niezwykle wygodna. Możesz uczyć się gdzie chcesz i kiedy chcesz – wystarczy dostęp do internetu. Wszystkie materiały z kursu dostępne są na platformie Eduka Center, na indywidualnym koncie kursanta. Dostęp do nich otrzymasz na okres dożywotni, dzięki czemu możesz wracać do nich w każdej chwili!Na kursie zdobędziesz profesjonalną wiedzę z zakresu przebiegu rozwoju motorycznego, będziesz w stanie rozpoznać zaburzenia motoryczne u dzieci, a także poznasz liczne zabawy i ćwiczenia, które pozwolą Ci rozwinąć motorykę dużą u najmłodszych.


To właśnie gotowe propozycje zabaw i ćwiczeń sprawiają, że nasz kurs wyróżnia się spośród innych na rynku. Z naszymi propozycjami praktycznymi, w łatwy i przyjemny sposób wdrożysz gotowe pomysły w codzienne życie.
Cały kurs prowadzony jest przez pedagoga specjalnego, mgr Martę Siłakowską-Zioune, znaną już z kursów Sensoraki oraz Motoryczni Geniusze. Terapia ręki i grafomotoryka.
Przygotowaliśmy także dodatkowy bon do kursu. Przy zakupie otrzymasz także pakiet Kart Sportowych, składających się z 44 stron sportowych poleceń, które z powodzeniem można wykorzystać w codziennych zajęciach z dziećmi.
Całą tematykę kursu znajdziecie na stronie TUTAJ.
Postawcie na poszerzanie swojej wiedzy – bo warto! Dzięki temu będziecie w stanie pokierować odpowiednio rozwojem dzieci.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Zajęcia plastyczne a rozwój dzieci

Zajęcia plastyczne, a rozwój dzieci

Wspieranie rozwoju dziecka w codziennych sytuacjach, zajęciach, zabawach, to ważne zadanie każdego rodzica, nauczyciela oraz opiekuna w żłobku (nasz kurs znajdziesz TUTAJ).

Jak uczyć dziecko o roślinach?

Jak uczyć dziecko o roślinach?

Matka natura tworzy najpiękniejsze obrazy – czyż nie? Świat jest piękny, a przyroda zachwyca. Obserwowanie jak rośliny budzą się do życia, jak

Dlaczego nauka zdalna?

Dlaczego nauka zdalna?

Dzisiejszy świat w szybkim tempie się zmienia. Wybuch pandemii w 2020 roku pokazał nam, że tak naprawdę to co dobrze znamy, rzeczywistość,