Ruch wskazany w wakacje

Ruch wskazany w wakacje!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Wydrukuj
Email

Wakacje nadeszły i rozpoczął się letni czas beztroski! Wraz z dziećmi możemy spędzić ten czas kreatywnie i aktywnie, pobudzając ich ciekawość otaczającą ich rzeczywistością i światem!

Jako opiekunowie w żłobkach i klubach malucha, (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ),  nauczyciele w przedszkolach oraz jako rodzice powinniśmy pomyśleć o wakacyjnych zajęciach, które dadzą nam możliwość pozytywnego wspierania rozwoju dzieci.
My proponujemy wam RUCH! Ruch jest jak najbardziej wskazany w wakacje – tym bardziej, że pogoda powinna nam sprzyjać w letnich miesiącach!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o znaczeniu ruchu w życiu i rozwoju dziecka, koniecznie skorzystaj z naszej propozycji!

SPRYTNI MOTORYCZNIE. WSPIERANIE ROZWOJU MOTORYKI DUŻEJ U DZIECI

Sprytni Motorycznie. Wspieranie rozwoju motoryki dużej u dzieci to kurs on-line doskonalący, który powstał specjalnie z myślą o rodzicach, nauczycielach i opiekunach.

Dotyczy motoryki dużej czyli szeroko rozumianego ruchu. Jest prowadzony przez pedagoga specjalnego, mgr Martę Siłakowską-Zioune.

W kursie poznasz znaczenie motoryki dużej w rozwoju dziecka oraz dowiesz się jak w ogóle przebiega rozwój motoryczny.

Przedstawimy Ci różnice pomiędzy motoryką dużą, a motoryką małą, a także opowiemy o równowadze i jej znaczeniu.

Dzięki naszemu kursowi dowiesz się w jaki sposób rozpoznać oznaki zaburzeń motorycznych.
Nasz kurs to nie tylko teoria – wiemy, że praktyka jest najważniejsza!

W kursie więc przedstawiamy gotowe przykłady ćwiczeń równoważnych bez wykorzystania specjalistycznego sprzętu, ćwiczenia i zabawy, które rozwijają percepcję zmysłową, ćwiczenia koordynacji całego ciała, a także rozwijające orientację w schemacie całego ciała.

Co więcej, na kursie przedstawimy i pokażemy Ci pomysły na nasze autorskie zabawy takie jak: Kosmiczna Odyseja, Złap mnie, Zaplątani – wykorzystanie ich w pracy z dziećmi na pewno sprawi im wiele radości i frajdy!

Z kursu zaczerpniesz informacje także o innych zabawach rozwijających motorykę dużą co pozwoli Ci uatrakcyjnić zajęcia i zastosować działania, pozytywnie wspierające rozwój dzieci.

Kurs jest w formie on-line, także dostęp do materiałów otrzymasz na czas dożywotni. W każdej chwili możesz do nich wrócić.

Nasz kurs z pewnością poszerzy twoją wiedzę na temat motoryki dużej, na temat tego jak ważny jest ruch w codzienności dziecka. Być może wykorzystasz nasze pomysły przedstawione na kursie podczas wakacyjnych zajęć!

Kurs znajdziesz TUTAJ.

Pamiętaj: po zakończeniu szkolenia możesz uzyskać zaświadczenie!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jak zorganizować wyjątkowe święto dnia matki w żłobku i przedszkolu?

Jak zorganizować wyjątkowe święto Dnia Matki w żłobku i przedszkolu?

Nadszedł maj, piękny miesiąc, który równocześnie jest miesiącem…mam! Właśnie w maju obchodzimy Dzień Matki: wyjątkowe święto, zarówno dla małych jak i dużych. To okazja, by wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Świętowanie Dnia Matki ma ogromne znaczenie, szczególnie w żłobkach i przedszkolach, gdzie dzieci uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę i nawiązują pierwsze relacje społeczne.

Ucz się teraz, zapłać później

Ucz się teraz, zapłać później!

Metoda odroczonych płatności to rozwiązanie, które pozwala na zrealizowanie szkolenia lub kursu bez konieczności ponoszenia kosztów na samym początku. Polega to na tym, że kupujesz szkolenie i przesuwasz po prostu termin zapłaty za nie. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na czasie – chcesz już rozpocząć edukację – a nie posiadasz w danym momencie wystarczającej ilości środków.