Sensoraki. Jak wspierać rozwój sensoryczny u dzieci?

Sensoraki. Jak wspierać rozwój sensoryczny u dzieci?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Integracja Sensoryczna – to ona odgrywa kluczową rolę w rozwoju dzieci. Dziecko odbiera bodźce i łączy je w całość – i to właśnie nazywamy integracją sensoryczną.
Jako dorośli – rodzice, nauczyciele, opiekunowie (nasz kurs na opiekuna znajdziesz TUTAJ) powinniśmy dbać o jej prawidłowy przebieg, o jej rozwój, powinniśmy być w stanie rozpoznać ewentualne problemy i w miarę szybko zareagować.


Na rynku aktualnie coraz częściej mówi się o metodzie integracji sensorycznej. Powstaje wiele kursów z jej elementami, które mają dostarczyć wiedzy i umiejętności.
Choć kursy to świetny pomysł, większość z nich składa się głównie z wiedzy teoretycznej, która jest ważna, jednak często niełatwo jest przenieść ją w codzienne życie, w codzienne zajęcia z dziećmi.
Z tego też powodu, by wspierać pracę zarówno pedagogów jak i rodziców…stworzyliśmy coś WYJĄTKOWEGO. Przeczytajcie sami.

KURS SENSORAKI

Od pewnego czasu zaczęliśmy tworzyć nowe kursy on-line. Korzystacie już z naszych kursów innowacyjnej nauki pisania i czytania, nauki liczenia oraz bajkoterapii. Staramy się kłaść nacisk zawsze na praktykę gdyż wiemy jak bardzo jest cenna i potrzebna. Z tego też powodu, stworzyliśmy kurs – jedyny taki na rynku – składający się aż w 90% z praktyki, a w 10% z niezbędnej teorii. 

Na kursie uczymy praktycznych rozwiązań, a więc dowiecie się jakie ćwiczenia i zabawy rozwijające integrację sensoryczną stosować w codziennym życiu – w sposób kreatywny, atrakcyjny i naprawdę wyjątkowy.
Ważne jest, iż kurs jest w formie on-line. Oznacza to, że dostęp do materiałów otrzymuje się dożywotnio. W każdej chwili można do nich wracać i odświeżać swoją wiedzę.


Kurs nie posiada testów egzaminujących. Można uczyć się we własnym tempie, w wolnym czasie, w dowolnym miejscu – wystarczy dostęp do internetu. Nauka pod kocem, z kubkiem ulubionej herbaty wydaje się kusząca – zwłaszcza teraz, gdy za oknem pogoda nie rozpieszcza.
Jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego, dlatego po zakończeniu kursu jest możliwość odebrania zaświadczenia MEN, które może przydać się w pracy pedagogów.

Kurs SENSORAKI znajdziecie TUTAJ. Obecnie trwa przedsprzedaż – jest aż o 85% taniej!

Z kodem SENSORAKI15 otrzymacie dodatkowo -15% rabatu od ceny promocyjnej – kod jest ważny do dnia 27.10.2020 do godziny 23:59. Kurs rusza już 28.10.2020 o północy!


DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST KURS?

Kurs jest przeznaczony tak naprawdę dla wszystkich osób zainteresowanych metodą Integracji Sensorycznej.

  • dla rodziców – którzy chcą zaczerpnąć inspiracji na kreatywne i atrakcyjne spędzanie czasu wolnego z dziećmi
  • dla pedagogów – którzy pragną pogłębić swoją wiedzę, zdobyć nowe kwalifikacje oraz urozmaicić zajęcia z dziećmi
  • dla studentów kierunków pedagogicznych – którzy chcą rozszerzyć swoje zainteresowania i umiejętności

AUTORKA KURSU

Autorką naszego kursu Sensoraki jest Marta Siłakowska-Zioune: pedagog specjalny, zajmuje się także psychomotoryką, terapią z zakresu Integracji Sensorycznej, terapią ręki, terapią EEG-Biofeedback. Pani Marta cały czas uczy się i zdobywa nowe umiejętności, pomaga także innym w tworzeniu własnych pomocy terapeutycznych. Jest ambitna, pełna energii i gotowa do tego, by przekazać właśnie wam całą swoją wiedzę i doświadczenie!

Kurs Sensoraki z Eduka Cener to dobry wybór. Część praktyczna na pewno was zainspiruje i zmotywuje do przeprowadzenia ciekawych zabaw i ćwiczeń.
Pamiętajcie o przedsprzedaży – teraz aż o 85% taniej! Na kurs zapiszecie się tutaj – KLIK

To co, widzimy się?

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Jakie są obowiązki opiekuna w żłobku?

Jakie są obowiązki opiekuna w żłobku?

Żłobek to miejsce pełne radości, kreatywności, uśmiechu dzieci. W żłobku pracują osoby z pasją, z ciekawymi zainteresowaniami, z głową pełną pomysłów!            

pakiet liczb - co w nim znajdziesz?

Pakiet liczb. Co w nim znajdziesz?

Liczby fascynują dzieci od najmłodszych lat. Dzieci w różnym wieku przeżywają tak zwaną fazę wrażliwą na liczby, a jeśli tylko ją zauważymy:

profesjonalne ćwiczenia

Profesjonalne ćwiczenia dla dzieci w żłobku

Praca w żłobku/klubie malucha wymaga odpowiednich kwalifikacji oraz predyspozycji. Warto zapisać się na profesjonalne szkolenie trwające 280h, dzięki któremu zdobędzie się odpowiednie