Sensoraki. Jak wspierać rozwój sensoryczny u dzieci?

Sensoraki. Jak wspierać rozwój sensoryczny u dzieci?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on print
Wydrukuj
Share on email
Email

Integracja Sensoryczna – to ona odgrywa kluczową rolę w rozwoju dzieci. Dziecko odbiera bodźce i łączy je w całość – i to właśnie nazywamy integracją sensoryczną.
Jako dorośli – rodzice, nauczyciele, opiekunowie (nasz kurs na opiekuna znajdziesz TUTAJ) powinniśmy dbać o jej prawidłowy przebieg, o jej rozwój, powinniśmy być w stanie rozpoznać ewentualne problemy i w miarę szybko zareagować.


Na rynku aktualnie coraz częściej mówi się o metodzie integracji sensorycznej. Powstaje wiele kursów z jej elementami, które mają dostarczyć wiedzy i umiejętności.
Choć kursy to świetny pomysł, większość z nich składa się głównie z wiedzy teoretycznej, która jest ważna, jednak często niełatwo jest przenieść ją w codzienne życie, w codzienne zajęcia z dziećmi.
Z tego też powodu, by wspierać pracę zarówno pedagogów jak i rodziców…stworzyliśmy coś WYJĄTKOWEGO. Przeczytajcie sami.

KURS SENSORAKI

Od pewnego czasu zaczęliśmy tworzyć nowe kursy on-line. Korzystacie już z naszych kursów innowacyjnej nauki pisania i czytania, nauki liczenia oraz bajkoterapii. Staramy się kłaść nacisk zawsze na praktykę gdyż wiemy jak bardzo jest cenna i potrzebna. Z tego też powodu, stworzyliśmy kurs – jedyny taki na rynku – składający się aż w 90% z praktyki, a w 10% z niezbędnej teorii. 

Na kursie uczymy praktycznych rozwiązań, a więc dowiecie się jakie ćwiczenia i zabawy rozwijające integrację sensoryczną stosować w codziennym życiu – w sposób kreatywny, atrakcyjny i naprawdę wyjątkowy.
Ważne jest, iż kurs jest w formie on-line. Oznacza to, że dostęp do materiałów otrzymuje się dożywotnio. W każdej chwili można do nich wracać i odświeżać swoją wiedzę.


Kurs nie posiada testów egzaminujących. Można uczyć się we własnym tempie, w wolnym czasie, w dowolnym miejscu – wystarczy dostęp do internetu. Nauka pod kocem, z kubkiem ulubionej herbaty wydaje się kusząca – zwłaszcza teraz, gdy za oknem pogoda nie rozpieszcza.
Jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego, dlatego po zakończeniu kursu jest możliwość odebrania zaświadczenia MEN, które może przydać się w pracy pedagogów.

Kurs SENSORAKI znajdziecie TUTAJ. Obecnie trwa przedsprzedaż – jest aż o 85% taniej!

Z kodem SENSORAKI15 otrzymacie dodatkowo -15% rabatu od ceny promocyjnej – kod jest ważny do dnia 27.10.2020 do godziny 23:59. Kurs rusza już 28.10.2020 o północy!


DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST KURS?

Kurs jest przeznaczony tak naprawdę dla wszystkich osób zainteresowanych metodą Integracji Sensorycznej.

  • dla rodziców – którzy chcą zaczerpnąć inspiracji na kreatywne i atrakcyjne spędzanie czasu wolnego z dziećmi
  • dla pedagogów – którzy pragną pogłębić swoją wiedzę, zdobyć nowe kwalifikacje oraz urozmaicić zajęcia z dziećmi
  • dla studentów kierunków pedagogicznych – którzy chcą rozszerzyć swoje zainteresowania i umiejętności

AUTORKA KURSU

Autorką naszego kursu Sensoraki jest Marta Siłakowska-Zioune: pedagog specjalny, zajmuje się także psychomotoryką, terapią z zakresu Integracji Sensorycznej, terapią ręki, terapią EEG-Biofeedback. Pani Marta cały czas uczy się i zdobywa nowe umiejętności, pomaga także innym w tworzeniu własnych pomocy terapeutycznych. Jest ambitna, pełna energii i gotowa do tego, by przekazać właśnie wam całą swoją wiedzę i doświadczenie!

Kurs Sensoraki z Eduka Cener to dobry wybór. Część praktyczna na pewno was zainspiruje i zmotywuje do przeprowadzenia ciekawych zabaw i ćwiczeń.
Pamiętajcie o przedsprzedaży – teraz aż o 85% taniej! Na kurs zapiszecie się tutaj – KLIK

To co, widzimy się?

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Nasz Facebook

O nas

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM. Działamy na rynku od stycznia 2009 roku. Szkolimy online, ale też stacjonarnie w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

Więcej wpisów

Seria webinarów na temat zmysłów

Seria webinarów na temat zmysłów

Jak zapewne wiecie, zmysły odgrywają ogromną rolę podczas prawidłowego rozwoju dziecka. Możemy wyróżnić wzrok, zapach, smak, słuch, dotyk. To za ich pomocą

Zbiór pakietów edukacyjnych zwierzęta

Zbiór pakietów edukacyjnych ZWIERZĘTA

Dzieci zwierzętami interesują się od najmłodszych lat. Już kilkumiesięczny maluch cieszy się na widok pieska, kotka czy innego zauważonego zwierzaka. Wynika to

Poznaj naszych wykładowcow

Poznaj naszych wykładowców!

Kurs kwalifikacyjny na opiekuna w żłobku to świetna opcja dla osób, które pragną pracować z maluchami. Dzięki szkoleniu, które nadaje legalne kwalifikacje